poruke za forumashe/ce

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
poruka za dive:od juce pokusavam da ti dam repku i da ti odgovorim.sad sam vec zaboravila i sta:roll:
nego da ti kazem da sam malo pre glumila tebe,al ne umem ja to,sa stilom
vracala sam se kuci kolima sa bazena,sa sve zavijenim peskirom na glavi,mokre kose,al sam se mnogo glupavo osecala,a i morala sam da objasnjavam zapanjenim komsijama...
 
poruka za dive:od juce pokusavam da ti dam repku i da ti odgovorim.sad sam vec zaboravila i sta:roll:
nego da ti kazem da sam malo pre glumila tebe,al ne umem ja to,sa stilom
vracala sam se kuci kolima sa bazena,sa sve zavijenim peskirom na glavi,mokre kose,al sam se mnogo glupavo osecala,a i morala sam da objasnjavam zapanjenim komsijama...

Nemas ti syse za to - nema veze sa peskirom... :mrgreen:
 
poruka za dive:od juce pokusavam da ti dam repku i da ti odgovorim.sad sam vec zaboravila i sta:roll:
nego da ti kazem da sam malo pre glumila tebe,al ne umem ja to,sa stilom
vracala sam se kuci kolima sa bazena,sa sve zavijenim peskirom na glavi,mokre kose,al sam se mnogo glupavo osecala,a i morala sam da objasnjavam zapanjenim komsijama...

:roll: za crnogorca, za crnogorca!

hahahhaahaha..na mene navikli..niko me vise ne smara za cudan smisao oblacenja
sad sam u grcku ponela perjanu jaknu
temperatura preko dana 30 i nesto..savrseno toplo..
po ceo dan nisam izlazila iz vode..
al plivala sam non stop..dahovala bez stajanja..
izlazila sam oko pola devet uvece kad mi je postajalo malo ladnjikavo..
i onda se lepo tusnem i obucem svoju perjanu jaknu..sidjem u dvoriste gde smo punili boce i sedeli uvece i samo su prvo vece rekli - da ti nije vruce?
nije :lol: meni je taman, al ce vama da bude hladno ;)
i bilo im je
posle pola sata su navlacili jos po jedan duks ili prebacivali cebence na ledja
a ja ko gospodja, majicica deholtovana i perjana jasa :aha:
 
vanda, gledala sam super film, ziva sam se iskidala u bioskopu i jos se smejem
zove se profesori, po principu najgori najgorima - sve vreme sam mislila na nas dve i nasa odeljenja :lol:
obavezno da gledas, obavezno
linda, i ti, idi odgledaj ga sa l, meni su ga preporucili moji mali probisveti, svima se svidja :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top