poruke za forumashe/ce

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka za Modesti, November i Dive:

Ma otvorite temu, bole vas uši. Navedite da ste je otvorile zbog mene. Po vladajućim rezonima, s obzirom na to da je zabranjeno otvaranje tema o drugim forumašima, ja ću dobtiti ukor pošto sam prouzrokovao otvaranje teme o sebi.
Samo vam ipak savetujem da koristite složene rečenice, da ne kažem celofanke. Znate, tada sadržaj često ostaje nedostupan mnogima, maltene kao da su šifrovane.
 
Poruka za Modesti, November i Dive:

Ma otvorite temu, bole vas uši. Navedite da ste je otvorile zbog mene. Po vladajućim rezonima, s obzirom na to da je zabranjeno otvaranje tema o drugim forumašima, ja ću dobtiti ukor pošto sam prouzrokovao otvaranje teme o sebi.
Samo vam ipak savetujem da koristite složene rečenice, da ne kažem celofanke. Znate, tada sadržaj često ostaje nedostupan mnogima, maltene kao da su šifrovane.
Za J:
E, na ovo sam mislila malocas! "Sifru" svako moze da protumaci na svoj nacin (ako nije skontao "kljuc"). A prosta recenica tesko dovodi u zabludu, obicno nije potrebno zamaranje, moze da se proguta zajedno sa dlakom. :aha:

p.s. kad sledeci put planiras da dobijes ukor, a ti brate Juliane napisi bar referat, ovako zbog jedne jedine blage reci ukor, stvarno nema smisla, mislim da si prosto receno privilegovan. :mrgreen:
 
@заонукојаовосигурночита

Знао сам да си лепа, згодна, паметна, занимљива, духовита...а данас си ме оним својим поступком уверила и да си изванредно несебична и немерљиво хумана особа. Драго ми је што те познајем и што делим време са тобом...:heart:
 
@заонукојаовосигурночита

Знао сам да си лепа, згодна, паметна, занимљива, духовита...а данас си ме оним својим поступком уверила и да си изванредно несебична и немерљиво хумана особа. Драго ми је што те познајем и што делим време са тобом...:heart:

gde si ace :zag:
pa sto joj to ne rece dok si delio vreme sa njom :)
 
Poruka za Zadovoljnu domaćicu. Primer iz roditeljskog života :)

Kad bi moje dete došlo iz škole i reklo mi kako ju je Uroš nazvao glupsonkom...

ovaj deo me podsetio na situaciju iz osnovne skole u kojoj je neko drugaricu I. nazvao kretenom, pa se ona bunila i pretila svojom mamom, na sta je drug M. smislio vic:
dolazi I. kuci i vice: mama, mama, rekli su mi da sam kreten!
a mama odgovara: rekli su ti?! :eek:

:lol:
 
@заонукојаовосигурночита

Знао сам да си лепа, згодна, паметна, занимљива, духовита...а данас си ме оним својим поступком уверила и да си изванредно несебична и немерљиво хумана особа. Драго ми је што те познајем и што делим време са тобом...:heart:

jooj ovo je jace od mene :lol: izvini.. al me skroz podseca na ono - hvala ti sto postojis :malav:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top