poruke za forumashe/ce

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
poruka za forumaše/ice koji/e su me pohvalili ili se načudili kako ne ličim na sebe :lol:
pa hvala :)
to nisam ja, to je moj pms u najboljem izdanju:pms:(u drugačiji ugao slikanja najviše)

za drugaricu J:P
nisam se farbala, to je moja prirodna boja kose, ali izgleda mnogo tamnije nego što jeste zbog nedovoljno svetla
 
Poruka za Zadovoljnu domaćicu. Primer iz roditeljskog života :)

Kad bi moje dete došlo iz škole i reklo mi kako ju je Uroš nazvao glupsonkom, a ona zbog toga otišla kod direktora i izdejstvovala ukor za Uroša, prvo bih je pitao kako je došlo do toga da je nazove glupsonkom. Naravno da bi mi bilo čudno da zbog toga neko dobije ukor.

A kad bi mi ispričala da je bila redar i da je smatrajući da po učionici može da radi šta joj se prohte zgužvala i bacila u korpu papire sa Uroševe klupe na kojima je on zapisivao zaključke sa predavanja, pa da joj je on na to rekao da bi mogla malo da povede računa o tome šta je za bacanje, a šta ne; pa potom čak povukao svoju primedbu (što bi preneseno na forum značilo da je Uroš izbrisao sopstveni post, skapiravši da ne vredi takvom liku objašnjavati bilo šta) - a da ona bez obzira na to nije mogla na samo da shvati da je pogrešila nego i da oćuti to što je Uroš primetio pa povukao, nego je pokušala da se napravi pametna i da mu spusti u fazonu:

O presvetli Uroše, ne uzmite za zlo, meni neukoj čobanici, što sam se usudila da (greškom) bacim Vaše zabeleške, ne zabeleške nego literarni tekst od krucijalnog značaja za svetsku književnost. Odoh da se samobičujem pet minuta. Nadam se da ćete u srcu naći snage da mi oprostite.
Zabeleške vraćene. Možete da im se natenane divite. Pozdrav.

Pa joj je Uroš na to odgovorio:

Nemoj da mi se obraćaš na takav način glupsonko.

Dakle, da mi dođe sa tom pričom, rekao bih joj da je Uroš verovatno seljačina, a da je ona pogrešila pre toga dva puta. Da treba da prihvati sopstvenu odgovornost, da ćuti ili da sama reši sa Urošem to što imaju. Naučio bih je da je jajarski posle sopstvene greške krenuti da prozivaš čoveka, a onda kad ti odgovori otrčati i tražiti kaznu za njega.

A svakako ne bih učestvovao u celoj ujdurmi priključujući se njenom bolu proizvedenom sopstvenom bahatošću i bezobrazlukom, bez obzira na to što je uplakana.
Ali to sam samo ja.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top