PAPRICICE...

lerekvin

Početnik
Poruka
16
nisam dugo posecivala forum pa ne znam da li je bilo reci o RED HOT CHILI PEPPERS, pa me interesuje da li je neko cuo nesto o njihovom dolasku u BG?
ja cuh nesto kao 2005.,jul,avgust mozda i EXIT...
 
Za ovu godinu je Bowie bio u igri samo je otkazao sve turneje ili tako nesto do neke tamo naredne godine. Svako ima svoju cenu. Platis i dodju. Da smo rekli U2 pa da konstatujemo da ne idu na festivale (sem ako nemaju politicki motiv) ali RHCP bi dosli ako su adekvatno finansijski ispostovani.

VisionOfDisorder:
Exit jeste svetski festival, nema shta...
ali rhcp su previshe... precenjeni, taman koliko da i oni sebe malo vishe cene nego shto bi mozda trebalo. ako dodju, povlachim rech.
 
Ako mislis da su dosadasnji strani izvodjaci koji su dolazili bili jeftini varas se. Dakle para ima od karata i sponzora, samo j epitanje koga za taj novac dovesti. Ne primer, REM su svojevremeno bili u igri ali su bili preskupi. Sve je samo stvar proracuna...

N_ToNx:
Koga cemo mi adekvatno finansijski da ispostujemo?
 
jutros sam nasla neki clanak iz kurira ili blica broj od jula prosle godine u kome se pricalo kako je komuna u progovorima sa REM-om i RHCP-om i od tada nista novo,sem da jeREM dosao a o RHCP ni reci
 

Back
Top