Najbolji Film Ikad Gledan

trilogija kum
godfather.jpg

jaga shvatam kao jedan film i ne mogu da razdvajam koji mi je omiljen. a takođe mislim da o njemu nema šta da se kaže, osim da je najbolji :wink:
 
joockey:
Kad_LupimLupim:
Em je bilo X ovakvih tema em je pitanje glupo do bola.
Ako nemas nista pametno da kazes jer negledas filmove posto ih nikad ne razumes bar nemoj da miniras temu...dogovoreno???
Gleda on filmove sigurno vise od tebe... i lepo ti kaze decko, bilo je 100 ovakvih tema, a tebe ako je stvarno mrzelo da pogledas malo po forumu pre nego li otvoris temu, to je druga stvar...

i ja kazem, bila je tema... smorilo je vise ovo ponavljanje... :roll:
 
joockey:
Kad_LupimLupim:
Em je bilo X ovakvih tema em je pitanje glupo do bola.
Ako nemas nista pametno da kazes jer negledas filmove posto ih nikad ne razumes bar nemoj da miniras temu...dogovoreno???
Ok, necu nista vise da kazem, samo cu da ti skrenem paznju: otvorio si jednu temu i dobio 9 razlicitih odgovora i samo dva ponovljena. I koji je film najbolji? Butterfly Effect?
Ko mala deca, nije tvoj najbolji, nego moj! Ajde bar zaredjajte argumente, zasto je najbolji! Mada ja kazem opet ce to da ispadne mrtva trka. Prava umetnicka dela se ne mogu porediti, onda ne bi bila umetnicka.
A, da ne budem partybreaker evo mog favorita: Titanic, zato sto mnogo dira u srce, a pritom nema patetike, sistematskih happy endova i shablona. Covek je jednostavno hteo da isprica jednu dirljivu pricu.
Pa sad ti meni pricaj o filmovima.
 
Kad_LupimLupim:
joockey:
Kad_LupimLupim:
Em je bilo X ovakvih tema em je pitanje glupo do bola.
Ako nemas nista pametno da kazes jer negledas filmove posto ih nikad ne razumes bar nemoj da miniras temu...dogovoreno???
Ok, necu nista vise da kazem, samo cu da ti skrenem paznju: otvorio si jednu temu i dobio 9 razlicitih odgovora i samo dva ponovljena. I koji je film najbolji? Butterfly Effect?
Ko mala deca, nije tvoj najbolji, nego moj! Ajde bar zaredjajte argumente, zasto je najbolji! Mada ja kazem opet ce to da ispadne mrtva trka. Prava umetnicka dela se ne mogu porediti, onda ne bi bila umetnicka.
A, da ne budem partybreaker evo mog favorita: Titanic, zato sto mnogo dira u srce, a pritom nema patetike, sistematskih happy endova i shablona. Covek je jednostavno hteo da isprica jednu dirljivu pricu.
Pa sad ti meni pricaj o filmovima.




Kad Lupim Lupim je potpuno u pravu...ne razumem kako moze da se poredi nesto kao film...nema tu najbolji i najgori..svaki je dobar za sebe i svaki ima svoju pricu i zanr,i svako ce steci drugaciji utisak o filmu tako da je glupo porediti nesto sto ne mozes... :roll:
 

Back
Top