Seks sa 15 godina...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sad nas troje imamo po 25 godina, a ne 15 više. Mali laloš i dalje nema devojku i nikad nije imao i ima samo jednog druga koji nisam ja...devojka iz teme je udata za najbogatijeg Bosanca iz sela samo zbog para koji je stariji od 30 godina i tako dalje, a mene sad zanima jedna Jovana i to je to. Tako stoje stvari sa 25 godina.
 
Dobro si ovo rekao. Samo iz kog je jezika reč "unatoč" koju si upotrebio?

Kad sam rekao "unatoč" !??
Mislim.
Nemoj da mi imputiraš !
Nema smisla.
Idemo bez vređanja.
Čisto,ono, uvažavanje....
Jer,ako nema poštovanja,
onda džaba.Sve....
Treba i laloš da oseti.
Da nije dorastao.
I ko je njemu kriv ?
Što je ost'o na 160.
A,kvari drugome.
Bosanku.
A njoj mrda.
Ako se kreše duže od sata.....
------------------------
I ne izmišljaj "unatoč" !
Da sam rek'o....
 
Nebitno, al bitno je ono što sam opisao u početku teme, ej voleo bih vremeplov da se napravi, ponovo da se vratim u te dane, ne volim što imam 25 godina, ne volim što starim, voleo bih da se vratim u neke lepše godine. Uopšte ne volim što imam 25 godina.
 
Nebitno, al bitno je ono što sam opisao u početku teme, ej voleo bih vremeplov da se napravi, ponovo da se vratim u te dane, ne volim što imam 25 godina, ne volim što starim, voleo bih da se vratim u neke lepše godine. Uopšte ne volim što imam 25 godina.

A i još jedan razlog. Ta frajerska soba koju sam onda imao izgorela je u požaru pre 7 godina i ne postoji više. Imao sam dva ekstra kreveta i mesto dušu dalo za seks.
 
E, a kako je to vaginica mrdala posle sexa? :think:

pravila je talase :mrgreen:

sve u svemu....

11949848541326072700padlock_aj_ashton_01.svg.med.png


:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top