Mozilla Firefox tab

shone83

Zainteresovan član
Poruka
474
razočaran u operu pređoh na mozillu kad ono opet problemi :evil: kako da mi (kao opera) kada kliknem na link koji je neko postavio na forumu mozilla otvori kao novi tab a ne kao novi window. probao sam u tool pa options, pa u tabbed browsing, ali ništa se ne menja.
 
Знам да савет који ћу дати није баш на месту, односно ни ја не волим да ми саветују да проблем решавам бежањем од њега, али ипак, како си тек променио browser, немој да ти буде тешко да пробаш и Maxthon. Browser јесте заснован на IE, aли молим те без предрасуда; неће ти одузети много времена за скидање (2 MB стандард) и пробу.
Мени је сад криво што сам тако дуго био тврдоглав и мислио да да је одвратно све у вези IE-a као што је он сам, па тако дуго нисам ни помишљао да Maxthon-u посветим бар мало пажње. Једном испробан до даљњег је остао мој избор.
 
hvala na savetu, ali ja sam malo zaluđen za softverom tako da volim sve da isprobam i sve da znam u vezi njega. stoga probah i maxton ali mi nešto nije odgovarao. ne zato što je zasnovan na IE već mi je nešto sporo radio (sporije dosta od opere). ipak hvala :)
 
meni je Maxthon totalno neprevazidjen browser! Ima sve sto mi treba (i mnogo vise od toga), radi potpuno stabilno, brzo, nema sajta s kojim nije kompatibilan...

nego, u vezi s tvojim pitanjem: u Maxthonu kad kliknes srednjim tasterom na link, on se otvara u novom tabu! (znam da je i FFu tako, pa pretpostavljam da i velika Mozilla ima tu opciju)

~~~~~~~~~~~~~~~~
 

Back
Top