Foot fetish :|

Achilles:
Sta mislite o ljudima, ,koji su "optereceni" stopalima u sexu (vole da ih lizu, ili da im lizu stopala). Meni to nikada nije bilo jasno... ne vidim zadovoljstvo u tome uopste nikakvo :/
e,vidis i ja sam se to zapitala kada mi je decko pre neko vece poceo da gricka prstice na nogama,mada to nikada do sada nije radio?Ako neko ima iskustva u tome neka mi objasni u cemu je draz
 
Ne, znate de sam to video, recimo na lovedelux sajtu, neka riba kao obozava stopala, trazi da joj lize neko .. lol, cak i postavila slike, i ukrasila stopala (ima prsten na malom prstu) .. lol , video sam to jos nekoliko puta tako, ali nije mi jasno i dalje.. bre ima li iko na ovom forumu ko to gotivi, da pojasni malo u cemu je fora !! :)
 
Da vam kaze neshto teta MiLkA:chaponjci u ruke pa lizite=))To je bash ukusno,ili da bi bilo josh ukusnije nagazite u balegu da lizite..mmmmm...=D)
To vam kazem iz iskustva=))Ipak ja sa zenche u godine=)
 
Achilles:
Ne, znate de sam to video, recimo na lovedelux sajtu, neka riba kao obozava stopala, trazi da joj lize neko .. lol, cak i postavila slike, i ukrasila stopala (ima prsten na malom prstu) .. lol , video sam to jos nekoliko puta tako, ali nije mi jasno i dalje.. bre ima li iko na ovom forumu ko to gotivi, da pojasni malo u cemu je fora !! :)
nosim i ja prsten na nozi kada je leto,ali ne iz nekog fetisha,vec iz fazona.Odlicno idu uz japanke
 
rec je o zaostatku iz rane faze razvoja seks nagona malog muskog deteta koje dozivljava penis kao simbol moci, te gaji fantaziju o falusnoj majci, posto majka mu na tom uzrastu deluje veoma mocno, te mora da ima penis u njegovom sistemu vrednosti.
ako dodje do fiksacije vecih kolicina libida na ovom stupnju razvoja seks nagona koji se zove fantazam falusne majke, kasnije se ovo pojavljauje kao fetis zenskih stopala, gde stopalo skriveno simbolizuje penis koji muskarac sisa.
ako pogledate stopalo iz profila s unutrasanje strane videcete da ono i zaista lici na penis...
nadam se da nisam nikog uplasio, jos da dodam da ne verujem da ovo znaci latentnu homoseksualnost, mada ne znam tacno kako psihoanaliza to tretira...
 
rec je o zaostatku iz rane faze razvoja seks nagona malog muskog deteta koje dozivljava penis kao simbol moci, te gaji fantaziju o falusnoj majci, posto majka mu na tom uzrastu deluje veoma mocno, te mora da ima penis u njegovom sistemu vrednosti.
ako dodje do fiksacije vecih kolicina libida na ovom stupnju razvoja seks nagona koji se zove fantazam falusne majke, kasnije se ovo pojavljauje kao fetis zenskih stopala, gde stopalo skriveno simbolizuje penis koji muskarac sisa.
ako pogledate stopalo iz profila s unutrasanje strane videcete da ono i zaista lici na penis...
nadam se da nisam nikog uplasio, jos da dodam da ne verujem da ovo znaci latentnu homoseksualnost, mada ne znam tacno kako psihoanaliza to tretira...

uopšte se ne bih složio sa ovim, jer, kako onda objasniti fetish mnogih žena kada su u pitanju muške šake, ruke, onda na drugoj strani muški fetiš ženske kose, zadnjice, sisa...
 
e,vidis i ja sam se to zapitala kada mi je decko pre neko vece poceo da gricka prstice na nogama,mada to nikada do sada nije radio?Ako neko ima iskustva u tome neka mi objasni u cemu je draz
Npr. ja se na to palim...jednostavno kada vidim devojku sa carapicama ili u helankama ili u golim stopalima jednostavno se napalim i obozavam da ih lizem...citao sam da je kod muskaraca po napaljenosti 3 lizanje stopala naravno 1 i 2 su sise i dupe... ali postoje oni koji obozavaju toliko stopala da i placaju da bi ih lizali...ukucaj na netu foot worship/fetish pa vidi koliko ima dosta sajtova za to... Pozz :D
 
Po popularnosti je na trecem mestu medju ljudima, a sada sto to toliko pali druge da lizu stopala stvarno ne znam.
Mozda je ono psihicki, neka kao podredjenost, pa lize stopala, ili neko voli da olize od glave do pete, ko ce ga znati. Ne znam, nemam sklonost prema stopalima.
 

Back
Top