CRKVA Svetog Nikole - Sklopotnica, Celebici-Foca

goranrijeka

Početnik
Poruka
6
Црква Светог Николе у народу познатија као Шклопотница налази се у Ријеци-Челебићи код Србиња, Република Српска. У цркви се налазе Свете мошти Светитеља Свештеномученика Момчила Челебићког.
Посјетите ову светињу и осјетите спокој душе и љепоту овог краја. Примите сваки благослов божији, молитвену заштиту Светитеља Момчила Челебићког и сваку благодарност народа Челебића и околине. /www.crkvasklopotnicarijeka.org.
 
MA NIJE U TOME PROBLEM UPOZNAJ ISTORIJU SVOGA NARODA , A RELIGIJA JE NEIZOSTAVNI DEO SRPSKE ISTORIJE I SUDBINE. NE VERUJEM DA SU TVOJI PRECI BILI ATEISTI I DA NISU POSTOVALI CRKVU PRAVOSLAVNU. BIO JE KOMUNIZAM PA SE NAROD ODRODIO , MNOGI SE VRACAJU CRKVI NE KAO FANATICI NEGO KAO JEDAN NORMALAN DEO SVOGA ZIVLJENJA.
POZDRAV. UPOZNAJ CRKVU , OTIDJI POD OSTROG , UPOZNAJ SRPSKE MANASTIRE
NPR. EPARHIJE SUMADIJSKE http://www.eparhija-sumadijska.org.yu/eparhija/manastiri.htm
 
Da, srebroljublje, ili kako već to vi tamo neki zovete, kao jedna od najvećih jeresi, podrazumijeva i REKLAMU, siguran sam, pa mi nekako mLogo drago kad vidim koliko se sjajno snalazite u klasičnim tržišnim relacijama, od bogougodnih termiTa za kontaminiranje baršunaste i naivne svijesti mlađarije, do friziranih audija čiji popasto mantijasti drajveri djeluju kao idealna dekoracija za performanse..... I to što lansiraš/te adrese na netu, naravno, pod istom je lupom......
Smiješno je reći — odvratno.......

OK, samo naprijed..... ubirajte, a neće biti problem, svaki plod koji ste posijali. Sretnje vam bilo, ne isprečavam se niti zanosim da mogu, ikome!

Pozdrav....
 
Od svog nekog golema bunila komunizma, hrvatstva ili ko zna cega ne gledas daleko no se nosas tamo vamo. Istorija Srpska je vezana za Srpsku pravoslavnu crkvu i to je fakat. Nasi monasi i monahinje su zalog da crkva nikada pravoslavna nece postati komercijalna kao katolicanstvo . ljudi naprotiv treba da znaju gdje ima crkva a onoga koga interesuje on ce doci i pogledati i pomoc od crkve zatraziti a ne obrnuto brate moj.
 
Da, doživljavam te kao brata, baš kao i Hrvate ili ine pripadnike jugoslovenskih naroda i narodnosti. Da, komunista, nego! I, pozdravio sam te, ako nijesi primijetio. Ne sporim različitosti, naprotiv, podrazumijevam ih, ali mi zbilja nemamo dodirnih tačaka. Izvinio bih se na dozi... ogorčenja, jer u teističkom vidim uzrok svemu što mi se ne dopada za trenutak naučno tehnološkog i socijalnog progresa čiji sam savremenik. Nemoć robova da promijene svoj status je bila defakto takva. Svi pojedinci današnjice, imaju pravo i preduslove na ispoljavanje nezadovoljstva, kao i mogućnost da se nadaju ispunjenju osnovnih LJUDSKIH prava i potreba. No... tupavo je o tome na ovaj način....
Pozdrav, definitivno.....
 

Back
Top