Sexi najlonke?

Ne volim da nosim hulahop,već čarape na lepljenje-one se ne kače halterima,već na vrhu imaju 10cm.čipke koja s unutrašnje strane ima silikonsku trakicu koja se zalepi za butine i stoji kao salivena.Izgleda super sexi,a i odlično mi je kada ih nosim.
 
Virgo:
Ne volim da nosim hulahop,već čarape na lepljenje-one se ne kače halterima,već na vrhu imaju 10cm.čipke koja s unutrašnje strane ima silikonsku trakicu koja se zalepi za butine i stoji kao salivena.Izgleda super sexi,a i odlično mi je kada ih nosim.

Lepo,sto jeste,jeste 8)
 
U principu su prakticnije hulahop, ali zato ubijaju musku zelju. Zna se da su carape (stojece ili sa halterima) izazovne i sexy. Treba ih imati svaka zena u svojoj fioci.
 
Ima par radnji koje prodaju samo čarape,svih vrsta-za decu,odrasle,pamučne,sportske,mrežaste,ma sve šta ti padne na pamet,pa između ostalih i te,koje se inače zovu čarape sa silikonskom trakom.Cena je 200.00 dinara.Trk u najbližu radnju. :wink:
 
Virgo:
Ima par radnji koje prodaju samo čarape,svih vrsta-za decu,odrasle,pamučne,sportske,mrežaste,ma sve šta ti padne na pamet,pa između ostalih i te,koje se inače zovu čarape sa silikonskom trakom.Cena je 200.00 dinara.Trk u najbližu radnju. :wink:


Ma nemoj?! Vidi Bogati?200,oo dinara?!Idi bre,ne navlaci ljude,ima bas kod mene za 80,00 dinara....doduse polovne 8)
 
Virgo:
Što se tiče navlačenja dugi7777jezik je postavio temu na koju se,vidim,najmanje muškaraca javlja.Raspiši se ti malo tamo,da vidimo šta imaš da nam kažeš. :wink:

Virgo,sreco,pa ja sam vec dao komentar na ovu temu 8)
Samolepljive,mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 8)
 
Mešsala,mešala a,hehehehhehehhehee
Ynačci,radila DVOJANKA punom parom :lol: :lol: :lol:

He,pa kad su slepci,ne vide kako dvojanka radi,ja bih ti pomogo,recimo,da operem varjaču.....
Pa šta?Malo li je :? :lol: :lol: :lol:
 

Slične teme


Back
Top