Vibrator

pa ****** je nezamenljiv...misim...to ko kad kučetu daš gumenu kosku umesto prave...misim...glođe on...nije da ne glođe...al nije to to...uteha za nesrećnice...ako ćemo iskreno...
...što nebi bijo higijemski, osim ako ga ne čuvaš na štatiznam kakim mjestima...
...pa valjda se pere vodom i sapunom...štaznam...
...bolje nađi pravi ******...
nemam...
 
Imam i vibrator i dildo. Uvek nvucem kondom na njih, nekako mi je prljavo da ih stavljam bez. Odrzavanje, obicno pranje u vodi i posle ponekad premazem alkoholom. Kupio sam vibrator u sex sopu na Zelenom vencu :)
 
pa ****** je nezamenljiv...misim...to ko kad kučetu daš gumenu kosku umesto prave...misim...glođe on...nije da ne glođe...al nije to to...uteha za nesrećnice...ako ćemo iskreno...
...što nebi bijo higijemski, osim ako ga ne čuvaš na štatiznam kakim mjestima...
...pa valjda se pere vodom i sapunom...štaznam...
...bolje nađi pravi ******...
nemam...
e ovo je lepo i hrabro, ovako otvoreno da pricas o tim stvarima :heart:
imas bonu za ovo:rumenko:
 
Razmisljala sam i ja da stavim kondom na njega, malo mi je prljavo bez. Ali se plasim da ga ne ostetim ... ipak guma na gumu...:s
Ah da kita je nezmenljiva... ali kad nema mora dobra je i ada ciganlija...:)
 
Razmisljala sam i ja da stavim kondom na njega, malo mi je prljavo bez. Ali se plasim da ga ne ostetim ... ipak guma na gumu...:s
Ah da kita je nezmenljiva... ali kad nema mora dobra je i ada ciganlija...:)

kondom ne pravi problem. ja ga stavljam zbog analnog sexa. nece ga ostetiti, stavi malo lubrikanta na bazi vode ispod kondoma.

kita je kita, ali i vibrator ima svoje prednosti. Za pocetak traje duze od 1 minuta kao vecina forumasha :)

:mrgreen:
 
Imam i vibrator i dildo. Uvek nvucem kondom na njih, nekako mi je prljavo da ih stavljam bez. Odrzavanje, obicno pranje u vodi i posle ponekad premazem alkoholom. Kupio sam vibrator u sex sopu na Zelenom vencu :)

Ово стварно није било потребно, тј ово објашњење, морам да се запослим у секси шопу и да сваког мушкарца који тражи вибратор изударам по глави истим, чисто превентивно.
 
Sta mislite o koriscenju vibratora?Da li je higijenski?Kako se odrzava?Planiram da ga kupim?Da li imate preporuke?

A sto ga sama ne napravis. Uzmes onaj motoric od mutilice za nes kafu i plastiku od onih multivitamina, u onu rupu zbudzis motoric i to nabijes u picu i ono rosta, malo je bucnije, ali daleko jeftinije od kupovnog vibratora.
 
kao da je to neka astro-fizika....Muskarci su laksi za odrzavanje,sluze svrsi,i svaki je za sex bez obaveza

Aha jes.....ali vibrator nema obicaj da ti pisha po dasci od wc solje,da digne noge na sto,gleda utakmicu,pije pivo i podriguje....Sve ima svoje prednosti i mane,najbolje je balansirati izmedju live dick i vibra....
 

Back
Top