PITANJE

Toxic

Zainteresovan član
Poruka
228
Kada rezem cd ili kopiram sa diska na hard,a ukljucen mi je Winamp i pustena muzika muzika pocne da krci da ide usporeno i tako.To je verovatno zbog harda.Imam Maxtor hdd od "80 GB".Kod drugova sa istim hardom muzika u ovim situacijama normalno radi.Zasto kod mene nece?HDD je defragmentiran i nema virusa.Ako je bitno imam 256 MB DDR 400 memorije i Semprona 2600+.
PS
Imam problem i sa rezacem-kada ocita disk ne pusta autorun(iako nije iskljucen) i na onoj ikonici ne pokazuje koji je cd unutra.Imam LG-ja.
 
Sto se prvog problema tice ili ti HD nije defragmentovan ili ti je Win. instalacija jako losa pa se preporucuje druga, mada problem moze biti i u CD-u posto je to LG i dalje ga necu komentarisati pa ces ostati uskracen za drugi odgovor.
pOz.
 
Ti problemi ti se javljaju vjerovatno zbog optickog uredjaja, probaj da od nekog doneses drugi koji nije LG a koji je malo kvalitetniji kao npr Pioneer, Asus, Plextor itd. Ako ne bude radilo sve ok sa tim koji doneses, onda nek ti neko reinstalira os i podesi drajvere, neko ko to stvarno zna da uradi...
 

Back
Top