Kazanova

Dannii

Početnik
Poruka
5
Moj brat iz Novog Sada(Temerin) je do svoje 20 godine,a sada ima 26, spavao sa preko 30 djevojaka ukljucujuci i svoju profesoricu iz srednje skole koja mu je predavala, pa sad pitanje je da li su djevojke u Novom Sadu tako lake ili je on stvarno "Kazanova"! Ko zna koliko ih je ukupno imao do sada? :?: :?: :?:
 
Najčudnije i najlepše kod sexa i razgovora o tome ( a priča je POLA doživljaja ! ), je ISTINA, stabilnija od Zakona gravitacije, da posle STVARNO dobre ševe, kada u većem društvu prepričavaš pikantne detalje ( naravno, nikad, ali NIKAD ne navesti IME partnerke ! ), jedina osoba koja te nabedi da lažeš i izmišljaš je ili momak ili muž UČESNICE !!!
 
E, baš od svih naj-nešto-novosađana/ki, nije još samo bilo - ko je najveći yebač u Novom Sadu?! Ili, kao - najveći gradski frajer :roll: :?:
Jel' može na ovoj temi, ili da otvaram novu :?:
Kao u 'Mi nismo Anđeli': I, dok druge devojčice skupljaju salvete, ovo će biti naš hobi 8)

Lična imena su poželjna, kao i (ne)tačan broj žrtava.
 
merkat:
MNOGO SU LAKE!!! JA VEC OKO 20 ZBEMBO. ALI DO KRAJA GODINE GARANT PREKO 30. A ONDA JURIM 50........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U potpisu: :twisted: :twisted: :twisted:


To što ti smatraš VRHUNSKIM ZBEMBANJEM, ovde se karakteriše više kao nepristojno ponašanje !!!
Kad smo ono išli NA BEOGRAD, 5. oktobra, većina novosađana se nije vraćala kući po par nedelja, a onda smo, onako umorni, morali lagati kako nas je iscrplo rušenje države, a ne sex sa UROĐENICIMA ženskog pola !!!
 
Ha stalno imam neke "državničke obaveze" u Bgd.
Po splavovima ima najviše tih koje nemaju ugradjen uređaj protiv "prevrtanja" kao standardni deo opreme.
Na prvoj krivini se već prevrću...
 
Ja stalno imam neke "državničke obaveze" u Bgd.
Po splavovima ima najviše tih koje nemaju ugradjen uređaj protiv "prevrtanja" kao standardni deo opreme.
Na prvoj krivini se već prevrću...
 
NIGDE KRIVINE :shock: :?: :?:

U y.e.b.o.t.e. ceo život me ubeđuju da Novi Sad jeste ravan ali da to znači da nema uspona.
I ja ih uvek vodim do Kamenice ili na Tvrđavu da vide da ima uspona.
Ali da nema krivina :shock: :shock: :shock: (Šok x 3) to sad prvi put čujem...
Probaću da vozim sa zaključanim volanom da vidim da li je to istina :wink:
 
DOKONI UM:
NIGDE KRIVINE :shock: :?: :?:

U y.e.b.o.t.e. ceo život me ubeđuju da Novi Sad jeste ravan ali da to znači da nema uspona.
I ja ih uvek vodim do Kamenice ili na Tvrđavu da vide da ima uspona.
Ali da nema krivina :shock: :shock: :shock: (Šok x 3) to sad prvi put čujem...
Probaću da vozim sa zaključanim volanom da vidim da li je to istina :wink:
probaj! ja ne bih,nemam servo/ABS...! krivina nema,al' zato RUPE na sve srane! :arrow: rupe,rovovi,kanali :wink:
 
ej,nemoj posle samo da bude da sam te ja podstrekivala na samoubistvo! 8)(odnosi se na dokonog! perin post sa splavovima i zavlacenjem u gace nema veze sa dokonim kao potencijalnim samoubicom-kasko osiguranikom...il' mozda ima?!)
 

Back
Top