Schauma

gost 133940

Elita
Poruka
23.648
A zamislite jedne večeri pogledate u nebo, a ono umesto uobičajenih sazvežđa, vidite da su se zvezde pregrupisale tako da kao na nekakvom džinovskom displeju sa istoka na zapad po nebu piše Schauma.

Šta mislite da bi se dogodilo?
- nosači aviona u Mediteranu ušli bi u borbenu gotovost
- Jehovini svedoci objavili bi novo izdanje biblije u kojem Jevanđelje po Jovanu počinje sa "U početku beše Šauma"
- otkrilo bi se da bozoni zapravo imaju strukturu sapunskog mehurića
- bog bi izjavio "To nisam Ja, to je Moja Šauma"
- porasla bi prodaja kozmetičkih proizvoda

A? z:shock:
 
A zamislite jedne večeri pogledate u nebo, a ono umesto uobičajenih sazvežđa, vidite da su se zvezde pregrupisale tako da kao na nekakvom džinovskom displeju sa istoka na zapad po nebu piše Schauma.

Šta mislite da bi se dogodilo?
- nosači aviona u Mediteranu ušli bi u borbenu gotovost
- Jehovini svedoci objavili bi novo izdanje biblije u kojem Jevanđelje po Jovanu počinje sa "U početku beše Šauma"
- otkrilo bi se da bozoni zapravo imaju strukturu sapunskog mehurića
- bog bi izjavio "To nisam Ja, to je Moja Šauma"
- porasla bi prodaja kozmetičkih proizvoda

A? z:shock:

Да ли су шаумовци регистрована верска заједница?
 
A zamislite jedne večeri pogledate u nebo, a ono umesto uobičajenih sazvežđa, vidite da su se zvezde pregrupisale tako da kao na nekakvom džinovskom displeju sa istoka na zapad po nebu piše Schauma.

Šta mislite da bi se dogodilo?
- nosači aviona u Mediteranu ušli bi u borbenu gotovost
- Jehovini svedoci objavili bi novo izdanje biblije u kojem Jevanđelje po Jovanu počinje sa "U početku beše Šauma"
- otkrilo bi se da bozoni zapravo imaju strukturu sapunskog mehurića
- bog bi izjavio "To nisam Ja, to je Moja Šauma"
- porasla bi prodaja kozmetičkih proizvoda

A? z:shock:

Malo sam u dilemi da li bi tada JS menjali Jovanovo jevandjelje ili bi porasla prodaja neke kozmetike...
 
Ништа, овамо кокице, ово-оно, а посао се ради....ако, само да је шлепер благосиљан, иначе не вреди.

Evo ga...

images


i to blagosiljan...:rotf:
 
Да, да...искористио уводно питање, боље речено...а шлепер шауме (пази, "шаума", општи назив коришћен као име!) чека на граници....

Žilet (Gillette corp.), frižider (Frigidair), džip (Jeep)...ima toga, zasluženo kvalitetom.
 
А после кажу да рекламе нису штетне за мозак....

Baš to!
Originalna ideja bila mi je da predoložm diskusiju o reklamiranju religije, al me povukla pesnička sloboda. :D

Daklem, iskreno, to me je uvek kopkalo. Recimo, da li bi rišćanstvo opstalo da Isus nije umeo da pravi vino od vode, ili da ubedljivo isteruje đavole....
 

Back
Top