PARTIZAN U EVROPI??

Al'su pojacanja...ma kada ne bi igrali pijani cira i tomic,a umesto njih radovic i petrovic,mozda bi nesto i uradili,i da,kada bi igrali sa dva napadaca.Boya je u domovini...ja mislim da trenira sa reprezentacijom...sigurno nije otisao...ali ce verovatno otici na kraju sezone kao i pola Partizana
:(
NAPRED PARTIZAN!
 
Kako su svi optimisticni "prolazimo Dnjepar, prolazimo Dnjepar"; pa ako tako mislite, onda lepo u sredu na JNA da zagrejete dlanove (nemojte slucajno rukavice na ruke, onda nema efekta) i procistite grla. Samo tako mozemo proci izuzetno dobre Ukrajince.
 
Ja samo mogu reci kako realno stoje stvari posto nisam
navijac(ni Partizana ni bilo kog kluba).
Trenutna postava nema kvalitet a jos je i neuigrana(mada ovo
treba proveriti)i sta da ocekujes,mozda da prodju Dnjepar
na misice ali dalje?
Mozda treba par osvrta na pojedine kvalitete
Boya je toliko grub da ako na svakoj tekmi ne dobije po zuti
nista nije uradio,ista je stvar sa Batom Mirkovicem
Cirkovic ponekad prodje odlicno po strani i kad ocekujes
centarsut sledi blagi uzas,a Sasa Ilic se i dalje trudi
da promasi ono sto se promasiti ne moze.Jedina svetla tacka
(ne nije ni Boja ni Emeghara)je Simon Vukcevic ali i njega
nesto u zadnje vreme nece sut.
Ocekujem protiv Dnjepra da bude malo golova i dosta onako
tvrdu utakmicu sa puno prekrsaja(ipak su to ruska posla)
 
Idemo dalje...provereno...
Pripreme su prosle kako,tako...sve u svemu nije lose!
Iskreno,Zvezda je puklaaaaaaa skrozzzz,zahvaljujuci njihovoj "GENIJALNOJ" igri baziranoj na jednog jedinog "NEVIDJENOG" napadaca,koji bolje da je igrao kosarku,vise bi mu se isplatilo...

Da se vratim na Partizan,nismo bog zna sta uigrani,ali ce stvari doci na svoje mesto,siguran sam!
Boy-a jeste grub,ali nije GLUP!!!
Vukcevic je polako ulazi u formu!
Cirkovic isto tako...Imao sam srecu pa sam pratio par dana pripreme na Tari,i stvarno nije lose!

IDEMO DALJE!!! DODJITE DA ZAJEDNO POBEDIMO !!!
8) NAPRED PARTIZAN!!!!!!!!
 
JUG JUG JUG JUG

Oko Juga digla se prasina,
Proradila Grobarska masina!!!!!

JUG JUG JUG JUG

Fudbalski to je hram,
Stadion JNA,
Na njemu igra Partizan,
Tim za koji zivim ja

Njega cu voleti,
Njemu cu pevati,
Do zadnjeg dana zivota svog,
Volecu Partizana mog


Samo za njega znam
I sve cu da mu dam,
Zaliti necu ni zivot svoj,
Partizane ti si moj!


JUG JUG JUG JUG



8) *** M *** A *** T *** I *** Y *** A *** 8)
 
Tipkaros:
Kako su svi optimisticni "prolazimo Dnjepar, prolazimo Dnjepar"; pa ako tako mislite, onda lepo u sredu na JNA da zagrejete dlanove (nemojte slucajno rukavice na ruke, onda nema efekta) i procistite grla. Samo tako mozemo proci izuzetno dobre Ukrajince.
samo da znas,ja i svi moji ortaci iz skole koji navijaju za partizan idemo!bice nas tacno 43!
 
Matija12:
Idemo dalje...provereno...
Pripreme su prosle kako,tako...sve u svemu nije lose!
Iskreno,Zvezda je puklaaaaaaa skrozzzz,zahvaljujuci njihovoj "GENIJALNOJ" igri baziranoj na jednog jedinog "NEVIDJENOG" napadaca,koji bolje da je igrao kosarku,vise bi mu se isplatilo...

A ne bi vam smetalo da igra za vas??Boli vas sto vam je uvalio 2 bolna komada.Pa da,istina boli!

JEDAN JE NIKOLA ZIGIC!!
NAPRED DNJEPAR!!
 
Matija12:
Idemo dalje...provereno...
Pripreme su prosle kako,tako...sve u svemu nije lose!
Iskreno,Zvezda je puklaaaaaaa skrozzzz,zahvaljujuci njihovoj "GENIJALNOJ" igri baziranoj na jednog jedinog "NEVIDJENOG" napadaca,koji bolje da je igrao kosarku,vise bi mu se isplatilo...

A ne bi vam smetalo da igra za vas??Boli vas sto vam je uvalio 2 bolna komada.Pa da,istina boli!

JEDAN JE NIKOLA ZIGIC!!
NAPRED DNJEPAR!!
 
Zvezdas sam , ali se nadam da ce Partizan razbiti Dnjepar i sve druge u Evropi! Navijam za svaki nas klub u Evropi a onvde ocigledno ima ljudi koji se predstavljaju kao navijaci Zvezde a ustvari su neprijatelji Partizana sto je SMESNO!
 
Steta zbog neresenog rezultata, jedino nam ostaje da se nadamo pobedi u gostima. A stvarno je bilo odvratno sto su nasi navijaci grudvali nas tim...mi moramo uvek da se pokazemo kao najgori!!! Sto oni ne izadju po ovom vremenu da igraju!?
 

Back
Top