POMOC-ZELIM DA NAUCIM

Moje licno iskustvo (ne samo sa racunarima vec i sa bilo cim sto sam radio) me je naucilo da je praksa majka svih zanata. Ne postoji knjiga u kojoj pisu svi problemi koji se mogu javiti u toku rada tako da vidi nadji nekoga ko zna i ko ce imati strpljenja da ti pokaze i to ce ti biti najlakse :wink:
 
frisko8:
ZANIMA ME GDE MOGU NACI INFORMACIJE O SKLAPANJU RACUNARA KAO I O ODRZAVANJU TO JEST O POPRAVKAMA,INSTALACIJI NOVOG HARDVERA...
UNAPRED ZAHVALAN :o

U bilo kojoj knjizari koja ima racunarske knjige, naci ces i ovu, mada i ja smatram da je praksa majka !!!

Pocnes malo na svom kompu, pa malo procitas u nekoj knjizi, pa odradis koji komp prijateljima i to ti je manje-vise to !!!
 
Ja sam lepo uzeo zvoj stari komp rastavio ga na sitne komadice i onda pokusao da ga sastavim i video da to nije nikakva nauka
mislim da ubacivanje komponenti u kompjuter nemoze da sa uradi pogresno postji samo jedan nacin
moj savet ti je da uzmes stari komp , uputstvo od maticne u ruke i experimentisi
 
Dovla:
Moje licno iskustvo (ne samo sa racunarima vec i sa bilo cim sto sam radio) me je naucilo da je praksa majka svih zanata. Ne postoji knjiga u kojoj pisu svi problemi koji se mogu javiti u toku rada tako da vidi nadji nekoga ko zna i ko ce imati strpljenja da ti pokaze i to ce ti biti najlakse :wink:

vidim svi znate sve ... hahaha ... pa budale jedne uci se iz knjiga ... zbog vas takvih i crkavaju racunari pre vremena ... ccc ... inace, postoji knjiga u kojoj je sadrzana vecina hardverskih problema uzroka i saveta oko resavanja istih problema ... pisac bigelow ... ako je iko ikada od vas cuo za njega ... pozdrav
 

Back
Top