nevinost...

zvezdica**:
Zdravo. Zanima me vase misljenje. Imam 24 godine, i nikada nisam vodila ljubav. Nije da imam neka konzervativna shvatanja, vec jednostvano nije naisao onaj pravi. Imala sam ja dosta veza (privlacna sam), ali nisu trajale dugo jer bih se uvek razocarala u momka iz ovih ili onih razloga. U nekoliko navrata mi se desilo da zamalo spavam sa momkom, ali uvek bi se suzdrzavala jer nisam bila kompletno sigurna u momka. Istina je da se plasim trudnoce i bolesti, ne verujem u potpunosti kondomu. Valjda mi zato i treba sigurnost u partnera. Sta da radim? Da li da se lakse upustim u sledecu vezu, ili da jednostavno i dalje cekam na onog pravog?
Ko ceka taj NE DOCEKA! Princ na belom konju postoji samo u bajkama...
 
zvezdica**:
Zdravo. Zanima me vase misljenje. Imam 24 godine, i nikada nisam vodila ljubav. Nije da imam neka konzervativna shvatanja, vec jednostvano nije naisao onaj pravi. Imala sam ja dosta veza (privlacna sam), ali nisu trajale dugo jer bih se uvek razocarala u momka iz ovih ili onih razloga. U nekoliko navrata mi se desilo da zamalo spavam sa momkom, ali uvek bi se suzdrzavala jer nisam bila kompletno sigurna u momka. Istina je da se plasim trudnoce i bolesti, ne verujem u potpunosti kondomu. Valjda mi zato i treba sigurnost u partnera. Sta da radim? Da li da se lakse upustim u sledecu vezu, ili da jednostavno i dalje cekam na onog pravog?

Nemoj da ga cekas, TRAZI GA!!!! :wink: Nadji ga pod hitno, grizi, grebi ako treba.. ma preotmi ga najboljoj drugarici 24 godine bre ebote!!!! :mrgreen:
 
zvezdica**:
Sa bilo kim bi bilo sa nekim koga ne volim, ili neko kome ne verujem u potpunosti.

Ajd' sad ozbiljno...i to je problem, imaš 24 godine, i nikome do te mere nisi verovala... Praviš veliku famu oko nečega tako normalnog i prirodnog. SEX je prelepa stvar! Uživaj, pruži svom telu ono što je potrebno svakom živom biću na planeti :!: Najveće devijacije u ljudskom umu nastaju usled problema na tom polju. Sexualnost je vrlo bitna :!: Mnogo si čitala bajke i verovala u iste. Nema prinčeva, sve sami vukovi! :twisted:
 
zvezdica**:
Sto ste takvi? Vi zaista mislite da se zezam? Zasto mislite da treba da odem psihijatru? Ja samo ne zelim da to uradim sa bilo kim.

Ma pusti budale, ne znaju nista drugo sem da se podsmevaju ljudima koji imaju dovoljno hrabnosti i iskrenosti da izloze svoje probleme javno.. :wink:
Vidi Zvezdice, ja te zato u potpunosti razumem... :roll: znam kako se osecas, znam kakve zelje i neispunjene snove imas.. znam da nikada ne bi pogazila svoje principe, da ti je veoma bitno da izgubis nevinost sa nekim koga iskreno volis i ko tebe iskreno voli... ali po koju cenu treba da cekas na njega? Po cenu da ti najlepse godine zivota prodju u cekanju? Ne govorim ti da treba sada da se kresnes sa prvim zabalavljenim kretenom vec da se malo aktivnije posvetis tom problemu. Izlazi cesce, vrebaj svaku priliku, kalkulisi... ne mora prvi decko da ti bude prince charming, neka bude samo normalan i sa razumevanjem... posle toga bice ti mnogo lakse i jasnije ces posmatrati na neke stvari.. glavu gore i samo napred u nove izazove.. :D
E a poceo sam sa ciljem da je zezam onako najkurvinskiji ali onda sam se naglo predomislio.. :? ne znam koji mi je k, mnogo sam nesto omeksao... :mrgreen:
 
Eto, šta da se radi... društvo je malo veselo na forumu. Ne obraćaj pažnju na "šaljive" komentare... tuđi problemi su ovde mnogima ili nerealni ili smešni.
Teško da bi iko, ma koliko iskreno želeo, mogao da ti pruži neki konkretan savet. Iz tvoje priče ne vidim da, iz bilo kog znanog ili neznanog razloga, imaš averziju prema fizičkoj intimnosti, niti da kod tebe postoji jednostavan nedostatak želje. Psihijatar tu zaista nema posla. A, da li će prvi fizički, seksualni kontakt da se dogodi u 14-oj, 24-oj ili kojoj već godini nečijeg života... niko ne može da predvidi i uopšte nije važno. Tačno je da svako mora da oseti da je i telesno, i umno, i duhovno i emotivno spreman... ali, važno je i da bude siguran da to želi upravo sa osobom sa kojom to čini. Ne boj se da nećeš prepoznati onog koji će biti vredan toga da sa njim podeliš svoje prvo seksualno iskustvo. Taj instinkt svi nosimo u sebi. Nepogrešiv je. Kad taj neko bude pored tebe... nećeš se pitati... znaćeš.
 
Imala sam priliku da upoznam devojku (dok sam radila horoskope) koja je ušla u menopauzu nevina :!: Nit' je gabor, nit' je glupa...Imala je sličan stav koji izlažete ovde..."hoću pravog, hoću ljubav, hoću razumevanje, hoću bla, bla, bla..." Moje lično mišljenje, što ne znači da sam u pravu, da treba biti hrabar i odrastati! A ne, kriti se iza mistifikovanih želja. Sad će doći neko ko će mnogo da je voli i razume, uzeće je na krevetu od ruža i živeće srećno do kraja života...ma daj... :roll: . Treba prihvatiti stvari onakve kakve jestu, a ne čekati na prilike kakve mi priželjkujemo. 24 godine, ej bre! :shock: Jedini ispravan savet koji možeš da dobiješ ovde je pravac :arrow: psihijatar. Malo zbog zezanja, malo zato što zaista tako mislim.
 
Ma jes, ali priznaj da sa 24 vec imas kompleks... Cak pomisljas i da se zamonasis. Missim, frka je to kad sa 24 ne mozes da nadjes pravog. Nisu valjda svi pokvareni? :twisted: Ja sam nailazila na fine momke :oops: hehehehe
 
sibirska:
Imala sam priliku da upoznam devojku (dok sam radila horoskope) koja je ušla u menopauzu nevina :!: Nit' je gabor, nit' je glupa...Imala je sličan stav koji izlažete ovde..."hoću pravog, hoću ljubav, hoću razumevanje, hoću bla, bla, bla..." Moje lično mišljenje, što ne znači da sam u pravu, da treba biti hrabar i odrastati! A ne, kriti se iza mistifikovanih želja. Sad će doći neko ko će mnogo da je voli i razume, uzeće je na krevetu od ruža i živeće srećno do kraja života...ma daj... :roll: . Treba prihvatiti stvari onakve kakve jestu, a ne čekati na prilike kakve mi priželjkujemo. 24 godine, ej bre! :shock: Jedini ispravan savet koji možeš da dobiješ ovde je pravac :arrow: psihijatar. Malo zbog zezanja, malo zato što zaista tako mislim.
Slušaj, sibirska, ta tvoja baba-devojka možda nije ni gabor ni glupa, al' joj nešto ipak fali... ko zna kakve je ona tripove imala i koji su njeni razlozi... sasvim nebitno, ali je i sasvim neumesno što si je uopšte pomenula ovde. Problem je u tome što se mnogi od vas zalete da prokomentarišu, a uopšte nisu s pažnjom pročitali autorski post. Ne vidim da je ova devojka igde pomenula da hoće princa na belom konju, da za svoj prvi seks čeka čoveka svog života, nebesku ljubav... samo je rekla da nije naišla na nekoga kome može da veruje, u koga se... zbog ovog ili onog... nije razočarala.
To što je tebi skoro nemoguće (komentarišeš "ma daj") da te neko voli i razume, i da živite u ljubavi do kraja života... to je ipak tvoja stvar. To što savetuješ da stvari treba prihvatiti onakve kakve jesu... zapanjena sam. Koje stvari, kakve stvari...? Ono što nam ne odgovara, uopšte ne moramo da prihvatimo tako kako jeste. Naprotiv, menjamo ga!
Jedino si u pravu da ne smemo da čekamo na prilike kakve priželjkujemo... njih moramo da provociramo, stvaramo. I, o'ladi malo ovog psihijatra... "malo zbog zezanja, malo zato što zaista tako misliš".
 
Ali Omen, nemoguce je da ne postoji chovek kome bi "malo bar" verovala? Zar su je svi izlagali do sad? Zar to nije zabrinjavajuce? Nemoguce da nije pozelela ni sa jednim do sad... U to stvarno ne mogu da verujem...
 
Izvini, malo sam nešto euforična, pa ću prokomentarisati sutra. Upravo me dečko iznenadio, pa sam sva fiju-fiju...cok Omen, svako ima pravo na svoje mišljenje. Sve vas volim, ali Peeeeeetreeeeee jubavi!!! :P
 

Back
Top