what comes around,goes around

Foxy_Cleopatra

Zainteresovan član
Poruka
108
ne znam zasto,ali zanima me da li se slazete sa mnom..Ja stvarno nisam osvetoljubiva i kada neko ucini namerno nesto da bi me povredio uglavnom smatram to za bedne postupke a na bedu ne odgovaram..
Ali svaki put na kraju su te osobe upravo pale,a da ja nisam prst pomakla....
Kada je moja najbolja drugarica POTPUNO zaboravila da postojim posto je pocela da zivi sa deckom ja nisam imala nameru ni da trcim za njom ni da se svadjam sa njom..Ali posle izvesnog vremena decko je ostavio,i trcala je za mnom kao kuce....Tada je bilo kasno jer sam znala kakva je...Sada je potpuno sama...Ne i ja.
ili jedna riba koja se skontala sa mojim bivsim 3 meseca nakon sto smo raskinuli,tako je slatko i ponosno pricala svima da je on mene ispalio da bi bio sa njom(sto nije tacno)...danas idemo sticajem okolnosti zajedno u razred a ona crkava za deckom koji je i ne gleda jer je zaljubljen u mene....sada ja mogu da kazem da on nece da bude sa njom zbog mene,sto jeste stvarno tacno....
i takvih ima jako mnogo primera,mislim da se uvek nesto pobrine da svakome pokaze svoje mesto
sta vi kazete?
 
sve u svoje vreme ... (8

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
ja se ne trudim da se osvetim nekom ako mi je nesto ucinio. po meni je to gubljenje vremena. sto bi trosila svoje vreme smisljajuci kako cu da napakostim nekome koga ne podnosim. meni su se desavale slicne stvari kao kleopatri ali mi stvarno nije bitno sta ce biti posle. ljudi mogu da pricaju sta hoce ali ako osobe koje meni znace znaju istinu kakva jeste onda me bas briga sta ostali misle.
 
Potpuno je tacno. Osetio sam na svojoj kozi..Sve se vraca...Ne mogu da mrzim ljude sto su mi nacinilo zlo, mogu samo da mrzim zivot sto me je doveo u takvu situaciju. Juce mi je devojka rekla u lice da me je prevarila i onda mi je 2sata pricala kako joj je fenomenalno sa tim likom. I pored svega toga, ja ne mogu da je mrzim..
 
raven17:
Potpuno je tacno. Osetio sam na svojoj kozi..Sve se vraca...Ne mogu da mrzim ljude sto su mi nacinilo zlo, mogu samo da mrzim zivot sto me je doveo u takvu situaciju. Juce mi je devojka rekla u lice da me je prevarila i onda mi je 2sata pricala kako joj je fenomenalno sa tim likom. I pored svega toga, ja ne mogu da je mrzim..

Isto tako....i pored svega dajem ljudima drugu sansu i jednostavno nisam u stanju da mrzim......
 
Ma uopste nije bitno hoces li ti mrzeti tu osobu koja ti nanese zlo,nego je bitno iskulirati i nastaviti dalje...Ja jesam osvetoljubiva ali sam uvidela da je bolje da se ne zamajavam sa osvetom jer ima milion pametnijih stvari koje mogu raditi!
Sve se vrti u krug i na kraju sve dodje na svoje! :wink:
 
wild_child:
raven17:
Potpuno je tacno. Osetio sam na svojoj kozi..Sve se vraca...Ne mogu da mrzim ljude sto su mi nacinilo zlo, mogu samo da mrzim zivot sto me je doveo u takvu situaciju. Juce mi je devojka rekla u lice da me je prevarila i onda mi je 2sata pricala kako joj je fenomenalno sa tim likom. I pored svega toga, ja ne mogu da je mrzim..

Isto tako....i pored svega dajem ljudima drugu sansu i jednostavno nisam u stanju da mrzim......
Hmm, druga shansa... Bogami, zavisi za shta. Npr. nikada ne bih mogla dechku da oprostim prevaru bilo koje vrste, ne bih mogla izdaju da oprostim...
 

Back
Top