Da li bi netko uradio program za doista sjajnu novu igru?

zenzen

Obećava
Poruka
84
Pozdrav svima.
Autor sam jedne izvanredne igre, ali mi je programiranje potpuno nepoznato.
Radi se o misaonoj igri za dva igrača i potpuno je originalna, zasnovana na posve novim načelima. Reći ću da je ime igri "Čamci"

Ne ganjam nikakva autorska prava, a vremena za učenje programiranja nemam, kao ni za neka promoviranja. Što onda?

Onda se nadam da se netko od cijenjenih posjetitelja ovog podforuma želi upustiti u pravljenje programa za ovu igru.

Za početak to bi bio program za igru između dva živa protivnika (uz mogućnosti primjene on line igranja na internetu)

Za kompjutersku verziju (igranje protiv računalskog programa) mislim da bi bilo prerano jer je igra neistražena, premda bi to bio jako zanimljivo. Ali tko zna...

Zapravo je igra prvobitno zamišljena u stvarnom ambijentu (a bio bi mi drago da netko i to realizira)

Da li da se javim opet? Da li ima zainteresiranih osoba za to?
Mogu prenjeti kratke natuknice o tome kako bi igra oitprilike trebal funkcionirati u tom kompjuterskom okruženju.

U Exscelu sam iscrtao kako bi igra otprilike izgledala.
Tu se nalaze i upute.
Može se čak i igrati obzirom da se mišom mogu pomjerati nacrtani elementi koji čine figure.

Probat ću to umetnuti u attachment, no nisam siguran baš...oh nema attachemnt

U svakom slučaju volio bih da mi se zainteresirani jave.

Igra je zaista fenomenalna. Jednostavno mi žao da se ne igra.

Na koncu, dajte svoj sud i o samoj igri.


Javite se na zeborko@yahoo.com


Ukoliko je to dozvoljeno, evo linka na jednom drugom forumu gdje postoji mogućnost umetanja datoteke. Tamo sam ostavio fajl.
http://www.iskon.hr/forum/thread.jspa?threadID=146061&tstart=0

Rado ću poslati i putem e-maila lično.

Dakle potrudio sam se da to nekako strpam u excel gdje se može mrdati nacrtanim figurama u skladu sa pravilima.
Na jednom radnom listu excela je sama igra a na drugom su pravila.

Svako dobro
 
А јел можеш можда да бар благо објасниш о чему се ради?Мислим за нас који из неких разлога не могу да шаљу мејлове(или их једноставно мрзи :) )...

Знам неке основе С++а,Паскала,Делфиа и Пролога ал не знам дал могу то да применим...

JOJ,cirilica...al ko ce sad da brise...ma pametan si ti decko ,shvatices. ;)
 

Back
Top