Koliko se poznajemo?

storm cloud

Poznat
Poruka
9.024
Bilo je i ovde i upoznavanja i blind date-ova i okupljanja (uspelih, neuspelih, javnih, tajnih,...), pa neki se znaju i od ranije itd.

Koliko NS forumaša ste upoznali lično? Računaju se i poznanstva od pre foruma :wink:.
 
storm cloud:
Bilo je i ovde i upoznavanja i blind date-ova i okupljanja (uspelih, neuspelih, javnih, tajnih,...), pa neki se znaju i od ranije itd.

Koliko NS forumaša ste upoznali lično? Računaju se i poznanstva od pre foruma :wink:.

Ako te stvarno zanima ONO, što si vešto upakovala u ovo pitanje, teško da ćeš dobiti odgovor od ijednog " real " Novosađana ( uključujući ČAK i Miloša Brbljivoga, a taj bi i na du..., progovorio, makar malo da se POHVALI !!! ) !!!
 
krvolok:
Ako te stvarno zanima ONO, što si vešto upakovala u ovo pitanje, teško da ćeš dobiti odgovor od ijednog " real " Novosađana ( uključujući ČAK i Miloša Brbljivoga, a taj bi i na du..., progovorio, makar malo da se POHVALI !!! ) !!!
Zanima me samo ONO što sam pitala - ko KOLIKO forumaša poznaje. Nisam pitala koga i na koji način, to me ne interesuje, samo nam fali još jedna trač-čet-pljuvačina od teme. :roll: :roll: :roll:
 
peach:
ja ne poznajem nikoga sa foruma :cry:
kad bolje razmislim,mozda sam zalutala ovde...svi se nesto,bre,znate...i ovako i onako :lol:

Pa kako ko...
Ja ne znam nikoga lično (sem Anje)
Ali mene znaju razne "arhitekte u razvoju" i to ne samo da me znaju nego osećaju šta mislim i kako razmišljam i sve predvide...sem svadbe advokata :lol:
 
krvolok:
storm cloud:
Bilo je i ovde i upoznavanja i blind date-ova i okupljanja (uspelih, neuspelih, javnih, tajnih,...), pa neki se znaju i od ranije itd.

Koliko NS forumaša ste upoznali lično? Računaju se i poznanstva od pre foruma :wink:.

Ako te stvarno zanima ONO, što si vešto upakovala u ovo pitanje, teško da ćeš dobiti odgovor od ijednog " real " Novosađana ( uključujući ČAK i Miloša Brbljivoga, a taj bi i na du..., progovorio, makar malo da se POHVALI !!! ) !!!
Ako mislis na mene,tesko,po broju postova ipak si me premasio :wink:
 
e pa ja sam dosta ljudi 'upoznala' ono tipa "zdravo ja sam taj i taj..." ali otprilike se skoro vishe ni ne secam kako se zovu... ne vidjam ovde nikod od njih ,bar ne pod tim nikom... sa ostalih foruma takodje upoznah nekoliko ok ljudi...ali jedino za koga mogu da kazhem da ga 'poznajem' jeste UW, mada u principu ne znam jesmo li ikad jednu jedinu rechenicu uzhivo razmenili, ali ono kao znamo se :lol:
 
Sve ljude koje sam upoznao,nikad nisam zazalio zbog toga.Strava su licnosti,i zaista ne mogu da kazem nista protiv nikog od njih.

@peach
Upoznaj nekog od njih,i videces da nema potrebe da ih napadas.Ok su ljudi.Sada samo cekam da me stave u sliht dana :D
 
milost:
@peach
Upoznaj nekog od njih,i videces da nema potrebe da ih napadas.Ok su ljudi.Sada samo cekam da me stave u sliht dana :D
hvala na savetu :wink:
ne napadam ja nikog,tek sam se pojavila a mene neki napali...verujem ti da su OK.vecina mi je vrlo simpaticna.eto,kad nema krvoloka na forumu ceo dan,skroz se sk*njam! 8)
 
* 5 osoba + raindog uslovno (e, mozda nam se i omakla neka recenica, mada nisam siguran :wink: )

od tih 5 osoba, jednu poznajem 11, drugu 6 godina...

dokonog ne poznajem, tako da moze da prebaci recenicu u jedninu


* imam neki osecaj da ce se podaci sa ove teme iskoristiti za neku matematicku postavku tipa "sta pije covek koji zivi u zelenoj kuci, kojeg poznaje krvolok a ne poznaje ga nsbee"
 
underwater:
* imam neki osecaj da ce se podaci sa ove teme iskoristiti za neku matematicku postavku tipa "sta pije covek koji zivi u zelenoj kuci, kojeg poznaje krvolok a ne poznaje ga nsbee"
Šta god da pije, presešće mu sigurno, kad čuje reči stručnjaka o tome kako je jeftino i neukusno uređen enterijer njegove zelene kućice. A o toj zelenoj fasadi da ne govorimo. :P
 

Back
Top