MRZIM AMERIKU!

e, to je ono sto moj cale vec godinama prica. Jedan cunami za ameriku i mir u svetu! Ne brinite za nas srbe u americi, pa prezivesmo bombardovanje, prezivecemo i cunami! To samo oni u svili ne mogu da prezive! :P
 
AURA:
e, to je ono sto moj cale vec godinama prica. Jedan cunami za ameriku i mir u svetu! Ne brinite za nas srbe u americi, pa prezivesmo bombardovanje, prezivecemo i cunami! To samo oni u svili ne mogu da prezive! :P
Ono je tebi bilo bombardovanje??? Igra, najobičnija igra i demonstracija ooogromne sile i moći. Ali samo malo nas je shvatilo tu moć...
Npr: Žeželjev most u NS. Sruše Amerikanci na već obalnom delu desetak metara jedne saobraćajne trake. Par dana kasnije, uz pumoć nekakvih nosača, šipki, čega već, naši osposobe tu istu traku za saobraćaj. Opet prođe par dana, a Ameri sruše SAMO, I SAMO to što smo mi nakalemili!!! Ja sam tada shvatio njihovu moć, i video da je moramo poštovati. Iz straha naravno. A ratnici kao ti, i ''hrabri'' Srbi to ne shvatiše...
Neću da tvrdim da su u pravu, jer naravno nisu, ali da su jači i moćniji - to jesu svakako. Kad budemo neko i nešto i politički i vojno, busaćemo se u grudi. Do tada, pssssst! Neko bi mogao da nas čuje i vidi, pa da nam se smeje.
 
Nemas potrebe da mi objasnjavas bombardovanje zestoko sam ga okusila posto mi je kuca u srbiji pored kasarne, a svih 87 dana sam uredno boravila, gledajuci pvo kao igrice!Ja to ne mogu da zaboravim!
A i necu da cutim! Sta bre pssst. I Svica je mala pa nema pssttt! :)
 
AURA:
Nemas potrebe da mi objasnjavas bombardovanje zestoko sam ga okusila posto mi je kuca u srbiji pored kasarne, a svih 87 dana sam uredno boravila, gledajuci pvo kao igrice!Ja to ne mogu da zaboravim!
A i necu da cutim! Sta bre pssst. I Svica je mala pa nema pssttt! :)
Prvo: nisam objašnjavao bombardovanje već basmisao odupiranja, jer uradili su i dobili šta su hteli. A da je ''Babo'' bio pametniji, bio bi još na vlasti , Ameri bi bili tamo gde su i sada (KiM).
Što se tiče Švajcarske, oni nisu baš dobri za neprijatelja, pa ni Americi, jer su izuzetno jaki finansijski i politički! Ko na njih krene silom, ili bombama, stiče automatski gomilu neprijatelja jer svi imaju mnogo, mnogo para u dotičnoj nezavisnoj zemlji koja ima dobre ''driblere i tehničare'' među političarima. A iza istih je lova, pa,....
Poređenje je neprikladno!
 
Sad cu da povratim!!!!!!!!!
PA JESTE LI VI LJUDI NORMALNI :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Pa sta je vma? Istina ni Amerikanci nisu cvecke ali srbi!!! :? PA MOLIM VAS :?: :?: :?:
srbija je leglo kriminala, tebi mora da su ovi politicari tipa Milosevic :evil: & co isprali mozak!
 
vojvoda 025:
jomini:
Obećana zemlja!
pricas o ratovanju i mudrijas a dok smo se mi borili na kosovu slinio si u podrumu.znas li koliko je izginulo pravih momaka na kosovu.nemogu oni da budu tolko jaki koliko ti mozes da budes kukavica
Kaže se ''mudruješ'', Srbine! Drugo, bio sam u rezervi sve vreme bombardovanja, i delovi mostova su leteli i padali dovoljno blizu, čak i previše. Treće, imam staža u uniformi dva vojna roka (ona stara), tako da od ''slinjenja'' nema ni govora. A nisam bio ni ugovorac, već samo član rez. sastava VP tako da čim je neko prdnuo u okolini, a ja u uniformu. Od '93 na ovamo! Pa se upljuvah moleći da ne dobijem otkaz na poslu! Svaka čast napaćenoj vojsci i civilima na Kosovu, Bosni, Hrvatskoj, ali za to su odgovorni oni nesposobni idioti koji su nas doveli do ratova. Jesam ja ili ti kriv što su oni nastradali? Pa se sad bolesnici kao ti pale i ''srbijaju'' po kafanama i slavama, a ostali koji nisu bili dole su kukavice. Što ne ideš dole da braniš braću i državu, Srbine? Laješ iz pozadine, a ni jezik nisi naučio? Znaš koliko vas je? 90% nacije! :shock:
 
slusaj slaninaru ostavili su te za vreme bombardovanja da sedis kod mosta zato sto si devojcica i samo places.te 1999 i 1998g ja sam nosio uniformu novosadskog saja.primljen sam po preporukama raznih jedinica iz hrvatske i bosne za koje nisi ni cuo.dao sam ovoj zemlji vise od dve godine zivota nista nisam dobio niti sam trazio za uzvrat.nikog nepalim i nesrbijam po kafanama znam da smo tu bitku izgubili.mi je izgubili a ne ti.za tebe i takve kao ti bitka je bila zavrsena pre nego sto je pocela.moras mi objasniti to lajanje iz pozadine posto neznam sta je pozadina i nelajem ustvari sam jako tih decko. :wink:
 
vojvoda 025:
slusaj slaninaru ostavili su te za vreme bombardovanja da sedis kod mosta zato sto si devojcica i samo places.te 1999 i 1998g ja sam nosio uniformu novosadskog saja.primljen sam po preporukama raznih jedinica iz hrvatske i bosne za koje nisi ni cuo.dao sam ovoj zemlji vise od dve godine zivota nista nisam dobio niti sam trazio za uzvrat.nikog nepalim i nesrbijam po kafanama znam da smo tu bitku izgubili.mi je izgubili a ne ti.za tebe i takve kao ti bitka je bila zavrsena pre nego sto je pocela.moras mi objasniti to lajanje iz pozadine posto neznam sta je pozadina i nelajem ustvari sam jako tih decko. :wink:
Ono ''slaninaru'' govori dovoljno o tvom mentalnom sklopu. Što se tiče tvog ''ratovanja'', nisi uradio ništa, što se i vidi. Ni ti ni drugi. Vidi se da se pališ na te stvari Rambo. Preporuke??? Pa kakve su to preporuke? Spasao si jedinicu zarobljenu duboko u neprijateljskoj pozadini? ''Ovo nije moj rat'', ''sada je moj'', ''želim da me moja zemlja voli kao što ja volim nju''...
Nisi dobio ništa, nećeš ni dobiti. A i ne treba, ''hraniš'' se svojim budalaštinama i zaluđivanjima. Kažeš da ja nisam ni izgubio bitku? Po čemu ti mene razlikuješ od svih ostalih koji nisu bili dole? Jel zato ne valjamo? Pa nisu nas ni tražili. A i da jesu, a da mogu, ne bih išao jer to nije rat, to je igranje šaha tj. rata od strane nekakvih vođa i niko normalan nema šta tamo da traži. Ni ja nisam ništa dobio od države. A to što sam dao nek je minimum minimuma, ali je 100 puta više nego što sam dobio. I zato neću. Nikad. Ako me nateraju nekako, moram ići jer su jači. Inače ne! A bitka je završena, nije bitno kada. Lajanje je ovo tvoje, da ga nazovem hvaljenje ''ja sam bio'', ''preporučili su me''... bolje da si bio duže na časovima svog jezika. Takvi su bili i biće paljevine koje se pale na uniforme i gomilu gluposti koji su sastavni, odnosno osnovni delovi svake vrste uniforme. Laješ ovde umesto da ćutiš kao oni koji su stvarno uradili nešto korisno u ratovima.
Još nešto, izdvajaš one (sebe) koji su bili dole od onih koji su za vreme agresije bili ovde (van Kosova). Zašto? Ti si bolji? Ti si hrabriji? Ti si važniji? Recimo da sam ja sve ono što ti pričaš. Nisu valjda svi koji nisu bili na Kosovu ili u Bosni ovakvi? Jesu oni kukavice? Jesu imali manje šanse za stradanje?
Ti si jedan od mnogih napaljenih seronja koji se pale na stvari od kojih se normalan stidi. Ti si budala.
 
vidim da si ti kao neki pacifista ustvari si obicna jajara.takvi zive sto godina pljuju po svom narodu krivinare uvlace se u dupe.mi smo napaljene budale koje luduju za uniformom i oruzjem a sta si ti majke ti.sad cu ti objasniti dok je tvoj deda setao konja oko kuce baba se valjala sa turcinom.moji su tada zidali manastir moracu u crnoj gori i nije smeo turcin da prismrdi.e zato si takav izrod i u meni vidis ludog ratnika.tvoji su se predali jako davno moji nisu nikad.sve je u genima matori. :wink:
 
vojvoda 025:
vidim da si ti kao neki pacifista ustvari si obicna jajara.takvi zive sto godina pljuju po svom narodu krivinare uvlace se u dupe.mi smo napaljene budale koje luduju za uniformom i oruzjem a sta si ti majke ti.sad cu ti objasniti dok je tvoj deda setao konja oko kuce baba se valjala sa turcinom.moji su tada zidali manastir moracu u crnoj gori i nije smeo turcin da prismrdi.e zato si takav izrod i u meni vidis ludog ratnika.tvoji su se predali jako davno moji nisu nikad.sve je u genima matori. :wink:
Pacifista naravno, nisam lud da želim ili volim da ratujem kao bolidi poput tebe. Pljujem po svakom ko pokaže znake glupavosti, pa tako i prema tebi i tebi sličnima. Ne uvlačim se, bar do sada nisam, a i mislim da neću morati. To za babu i dedu je opet pokazatelj kako sve što kažeš lupetaš. A tvoji su bili zidari? :lol: Kakve to veze ima sa bilo čim??? Turčin nije hteo u Crnu goru, nije baš toliko blesav. Šta će mu kamen na kamenu? A i vi da volite i poštujete taj vaš kamenolom, ostali biste tamo, a ne da se selite i naseljavate ostale krajeve kao beskućnici, što izgleda i jeste!
A kako to misliš nisu se predali tvoji? Kome da se predate kad vas niko neće i nikom ne trebate ni vi ni vaša smrdljiva, nekulturna i prljava ''ekološka'' država''! Ne trebate nikom ni kao strateško mesto, a ne za nešto korisno poput potencijala privrede i sl. A ''moji'' i ako su se kad predali to je bilo zato što su uvideli besmisao odupiranja pod daleko jačim neprijateljem. Bilo bi glupo odupirati se, kao i '99, što smo par nas i shvatili za razliku od vas ''junaka'' koji ste bili za otpor, pa kad su nas sve pogazili k'o svinja masnu krpu, onda ste slavili ''pobedu'', a oni dobili šta su hteli. Na otpor se čeka prilika da ojačaš i budeš bar približno konkurentan kako vojno, tako i politički.
A za gene si u pravu.
 
bravo majstore sad si mi uverio da si pravi slaninarko i govnarko ipak cu ti reci par stvari zato sto si gotivan lik.za razliku od tebe ja znam ko su moji i to unazad do kosovskog boja.potomci urosa mrnjacevica srpskog plemica koji je poginuo na kosovu nisu cekali turke vec se sele za crnu goru i to u kanjon morace i od njih nasteje pleme od kojeg i ja poticem.13 vek tupane jedan.i bili su i zidari manastira vojvode i popovi.veliki ljudi a ne misevi ko ti tvoji sto beze u rupu cim zagusti,dobro je da si skonto da je sve u genima.i znam zasto mrzis crnogorce prosetas po gradu i vidis ko su glavne baje pa ti je krivo ******* ko ti je kriv.bili smo nekad jebeno opasan narod turci su nas sjebali napravili su nam armiju jajara kao ti i sad smo tu gde smo.malo sam iskren nema ljutnje :lol:
 
vojvoda 025:
bravo majstore sad si mi uverio da si pravi slaninarko i govnarko ipak cu ti reci par stvari zato sto si gotivan lik.za razliku od tebe ja znam ko su moji i to unazad do kosovskog boja.potomci urosa mrnjacevica srpskog plemica koji je poginuo na kosovu nisu cekali turke vec se sele za crnu goru i to u kanjon morace i od njih nasteje pleme od kojeg i ja poticem.13 vek tupane jedan.i bili su i zidari manastira vojvode i popovi.veliki ljudi a ne misevi ko ti tvoji sto beze u rupu cim zagusti,dobro je da si skonto da je sve u genima.i znam zasto mrzis crnogorce prosetas po gradu i vidis ko su glavne baje pa ti je krivo * ga ko ti je kriv.bili smo nekad * opasan narod turci su nas * napravili su nam armiju jajara kao ti i sad smo tu gde smo.malo sam iskren nema ljutnje :lol:
Mane ljutim se :wink: . Znao sam da si Indijanac nekakav :lol: . A jel se mažeš i ratničkim bojama? A ono za ''baje'' ti je najjača fora dosad. :D :lol: :shock: :roll: :lol:
niti ste sad opasan narod, a daleko od toga da ste i bili. Kradete po svetu, šminkate se, a svi do jednog polupismeni. Nego, otkud ti one pretpostavke da ja i moji bežimo u rupe i sl.? Jel gledaš u pasulj, šta li? I reci mi molim te, zašto sve te ''baje'' nisu ostali u kamenolomu svom? Ni njima (vama) se tamo ne sviđa? Pa vi ste kao Jevreji i šiptari...
 
pusti indijance slaninarko jesu li ti i oni krivi sto si tupan i nesposoban.ja sam rodjen i zivim u vojvodini mogu da zivim ovde u crnoj gori i gde ja hocu.ratovao sam za ovu zemlju i ko si ti da mi tu popujes parazite.volis amere i zapad jesi li bio uopste gde.posle kosova sam izmuvao slovenacku vizu i presao ilegalno u italiju posle u svajcarsku.skoro 2 god bolje da neznas sta sam radio.znas kako nas vole i kakva je borba za zivot tamo.nemas pojma blejis tu izdrzavaju te tvoji i jos prosipas ideje glumis filozofa.krivi ti crnogorci sto nemas muda da se boris u zivotu.digni glavu matori nikad nije kasno da postanes covek. :wink:
 
Junačino, ne volim ''amere'', već Ameriku kao zemlju. Voleo bih da živim tamo više nego ovde. I ne samo tamo. I Crnogorci mi nisu ništa krivi, samo su većina skrnavi lopovi i lenštine. A sada vidim da ima i paljevina, Legijo. Moji me ne izdržavaju od kad sam se zaposlio, od srednje škole, a živim bez njih od 25. Tako da po običaju lupetaš gluposti. Na isti način si došao i do ostalih zaključaka i na ovu našu temu, a i uopšte o shvatanju smisla i trošenja života. Jer pod borbom normalan čovek ne podrazumeva samo ratovanje.
Nego, ne reče mi par stvari: zašto niko nema teritorijalnih i sličnih pretenzija na Montenegro (osim što ne smeju :lol:) i zašto toliko vas nije ostalo u tako sjajnoj zemlji već se vucarate naokolo i vi i vaši preci?
 
jomini:
Junačino, ne volim ''amere'', već Ameriku kao zemlju. Voleo bih da živim tamo više nego ovde. I ne samo tamo. I Crnogorci mi nisu ništa krivi, samo su većina skrnavi lopovi i lenštine. A sada vidim da ima i paljevina, Legijo. Moji me ne izdržavaju od kad sam se zaposlio, od srednje škole, a živim bez njih od 25. Tako da po običaju lupetaš gluposti. Na isti način si došao i do ostalih zaključaka i na ovu našu temu, a i uopšte o shvatanju smisla i trošenja života. Jer pod borbom normalan čovek ne podrazumeva samo ratovanje.
Nego, ne reče mi par stvari: zašto niko nema teritorijalnih i sličnih pretenzija na Montenegro (osim što ne smeju :lol:) i zašto toliko vas nije ostalo u tako sjajnoj zemlji već se vucarate naokolo i vi i vaši preci?
nevolis amere a volis ameriku kao zemlju kakav si ti magarac,ja mislim da ti najvise volis americke filmove.to sa borbom i nisam ni mislio na ratovanje vidis da si sav istraumiran.nerazumem tu mrznju prema crnogorcima pitas zasto niko nema pretenzije na nasu teritoriju,imaju burazeru ali smo nepobedivi niko nas nije pokorio nikad niti ce.kao spartanci smo jedino da nas sve pobiju.i pitas zasto nas ima svugde pa konkretno u vojvodinu smo doselili da cuvamo takve slepce ko ti.seti se 2 svetskog rata u novom sadu koliko su madjari bacili srba pod led tad je isto tvoj deda izvuko dupe.sad se nebrini jasam tu nesme madjar da pisne zato jezik za zube i pokazi malo postovanja.
 

Back
Top