Vrati se vojvodo

jelenpivo

Početnik
Poruka
8
Interesuje me da li ce Seselju vise biti sudjeno i da li ce coveka pustiti tri godine ga drze tamo a nemaju nikakvu optuznicu zar je moguce da ovi nasi pe*eri to dozvoljavaju i da niko ne prica o nekom mogucstvu pomoci,Milosevic se makar brani njemu sude a ovaj trune.Sramota :!: :!: :!: :!: :!:
 
Ispravka, sada sam ovo procitao.
Ipak nece nazad uopste.

Šešelj: Kriv je papa

"Glavna teza moje odbrane biće da je glavni krivac za zločine papa Jovan Pavle II", rekao je Šešelj.


Ako se sad ne odbrani... Je li mu je to nasa Maja smislila. :lol:
 
Što se mene tiče, mislim da će Šešelj mnogo veći i korisniji posao da odradi u Hagu, nego što bi ovde uspeo. Samo da ga puste da se sam brani i da to suđenje počne već jednom.

Inače, oni Šešelja nisu ni želeli da privedu u Hag jer nemaju apsolutno ništa pravno valjano protiv njega. Učinili su to na zahtev DOS-ove vlasti koja je počela da se urušava i koja se bojala da radikali ne preuzmu vlast. Zato tako dugo ni ne počinje suđenje, jer nemaju slučaj i faktički ne znaju šta će s njim.

Ovi što ga mrze mogli bi veoma neprijatno da se iznenade, jer postoji realna šansa da optužnica protiv Šešelja bude povučena zbog nedostatka dokaza. Njima je bitno da osude Miloševića, Karadžića i Mladića i krajiške političare i generale, a Šešelj im nikad i nije bio cilj.

Na njegovom bi se eventualnom suđenju samo još transparentnije i jasnije pokazalo da je Haški sud politička tvorevina formirana da zaštiti interese moćnika koji čine zločine širom sveta i koji razne sudove koriste kao instrument za zataškavanje vlastitih zločina. Oni to nikako ne žele i stavrno ni oni, a ni mi ne znamo šta bi sa Šešeljom mogli uraditi, a da sami sebi ne daju autogol. Ako mu sude - ne valja, još više će razotkriti njihovu pravu ulogu u svemu (jer je očigledno veoma sposoban i pravnik i političar), a ako ga puste, opet ne valja jer time priznaju grešku, a i dodatno bi ojačali poziciju radikala u Srbiji. Zato ga samo drže bez suđenja i nadaju se da će nešto da iskrsne.
 
Мислим да све иде по плану. Наиме, Шешељ је у Хагу, одбили су да га пусте на слободу, што значи да ће чекати још неколико година до почетка суђења. Тада ће, по мојој процени, бити осуђен на неких 5-6 година, таман онолико колико је провео у притвору, тако да ће одмах по изрицању пресуде бити пуштен на слободу. Онда се "на белом коњу" враћа у Србију и осваја власт, а тада нека нам је Бог у помоћи.

Иначе, верујем да је тачно оно што је рекао за Папу, и користим ову прилику да поручим Витезу, ако чита ову тему, да је, по свему судећи, био у праву када је написао да је Папа Јован Павле II масон. Мада, руку на срце, не постоје писани докази о томе, али постоје одређени симболи који сугеришу на папину припадност Масонерији.
 
Interesuje me da li ce Seselju vise biti sudjeno i da li ce coveka pustiti tri godine ga drze tamo a nemaju nikakvu optuznicu zar je moguce da ovi nasi pe*eri to dozvoljavaju i da niko ne prica o nekom mogucstvu pomoci,Milosevic se makar brani njemu sude a ovaj trune.Sramota :!: :!: :!: :!: :!:

Sa malim zakasnjenjem
samo da ti kazem da je Milosevic umro u Hagu prije nekoliko godina.

Truliti ili ne truliti... pitanje je sad? :think:
 
Interesuje me da li ce Seselju vise biti sudjeno i da li ce coveka pustiti tri godine ga drze tamo a nemaju nikakvu optuznicu zar je moguce da ovi nasi pe*eri to dozvoljavaju i da niko ne prica o nekom mogucstvu pomoci,Milosevic se makar brani njemu sude a ovaj trune.Sramota :!: :!: :!: :!: :!:
Pa ovi ga nasi dupeuvlakaci i drze tamo, a i ostavice ga da im ne smeta.
 
Interesuje me da li ce Seselju vise biti sudjeno i da li ce coveka pustiti tri godine ga drze tamo a nemaju nikakvu optuznicu zar je moguce da ovi nasi pe*eri to dozvoljavaju i da niko ne prica o nekom mogucstvu pomoci,Milosevic se makar brani njemu sude a ovaj trune.Sramota :!: :!: :!: :!: :!:

Врати се војводо да помогнеш кандићни да лови Србе!
Врати се војводо, није Павелић побио све Србе, нешто их је и претекло!
Врати се војводо!

:(
 
Što se mene tiče, mislim da će Šešelj mnogo veći i korisniji posao da odradi u Hagu, nego što bi ovde uspeo. Samo da ga puste da se sam brani i da to suđenje počne već jednom.

Inače, oni Šešelja nisu ni želeli da privedu u Hag jer nemaju apsolutno ništa pravno valjano protiv njega. Učinili su to na zahtev DOS-ove vlasti koja je počela da se urušava i koja se bojala da radikali ne preuzmu vlast. Zato tako dugo ni ne počinje suđenje, jer nemaju slučaj i faktički ne znaju šta će s njim.

Ovi što ga mrze mogli bi veoma neprijatno da se iznenade, jer postoji realna šansa da optužnica protiv Šešelja bude povučena zbog nedostatka dokaza. Njima je bitno da osude Miloševića, Karadžića i Mladića i krajiške političare i generale, a Šešelj im nikad i nije bio cilj.

Na njegovom bi se eventualnom suđenju samo još transparentnije i jasnije pokazalo da je Haški sud politička tvorevina formirana da zaštiti interese moćnika koji čine zločine širom sveta i koji razne sudove koriste kao instrument za zataškavanje vlastitih zločina. Oni to nikako ne žele i stavrno ni oni, a ni mi ne znamo šta bi sa Šešeljom mogli uraditi, a da sami sebi ne daju autogol. Ako mu sude - ne valja, još više će razotkriti njihovu pravu ulogu u svemu (jer je očigledno veoma sposoban i pravnik i političar), a ako ga puste, opet ne valja jer time priznaju grešku, a i dodatno bi ojačali poziciju radikala u Srbiji. Zato ga samo drže bez suđenja i nadaju se da će nešto da iskrsne.
Sve si rekao sto treba posle ovoga nema vise sta da se doda.
 
Interesuje me da li ce Seselju vise biti sudjeno i da li ce coveka pustiti tri godine ga drze tamo a nemaju nikakvu optuznicu zar je moguce da ovi nasi pe*eri to dozvoljavaju i da niko ne prica o nekom mogucstvu pomoci,Milosevic se makar brani njemu sude a ovaj trune.Sramota :!: :!: :!: :!: :!:

nije 3 godine
vec preko 2500 dana
optuznica postoji
a sudjenje je pri kraju
izvode se svjedoci ,,sudskog vijeca``
nakon toga seselj ce part sedmica mislim izvesti svoja 3-4 svjedoka i dati zavrsnu rijec
licno, ocekujem da ga osude na 15 godina, dakle nakon 2/3 izzdrzane kazne ce ga pustiti
po meni to je oko 2013 godine se vraca u srbiju
p.s.nadam se da grijesim u procjeni
SLOBODA SESELJU
 
Шешеља очима не могу да видим и мислим да је ходајућа катастрофа и примитивизам али држати човека који пушку у руке није узео нити је имао било какву реалну власт без суђења седам година, док крвници попут Орића, харадинаја, Тачија добијају годину-две или бивају ослобођени је ван сваке памети, етике и морала...........То је срамота за правду.
 

Back
Top