Nokia 6600

S

sylentR0

Gost
Da vas pitam,koliko nokia 6600 moze dugo snimati i njena trenutna cjena u SCG.I molim vas da mi kazete kakva je kamera,posto sam cuo da nije nesto posebno.
Molim vas da mi sto prije odgovorite.
 
sylentR0:
Da vas pitam,koliko nokia 6600 moze dugo snimati i njena trenutna cjena u SCG.I molim vas da mi kazete kakva je kamera,posto sam cuo da nije nesto posebno.
Molim vas da mi sto prije odgovorite.
Cena je 250e kamera je 640*480 rezolucije a sto se tice snimanja nekoliko sekundi,ali mozes da skines program sa kojim mozes da snimas koliko imas mem.
 
Neko je pomenuo 640x480, koliko je to dobar kvalitet kada se pusti na komp, i koliko se krecu memorijske kartice za taj telefon, jos nesto vredi li on stvarno tih para jer sam i ja planirao da ga kupujem.
 
Pa sto da nevredi , kartice od 256 mb su oko 30 eura slike su solidne ipake je to smartphone nije za dzabe skup , ja se premisljam izmedju K700 , Siemens S65 i Nokia 6600 i cini mi se da je najoblje da uzmem 6600 ali jos nisam siguran kad bi mi neko dao dobar razlog zbog cega da neuzmeme 6600 onda ga nebih uzeo :D .
 
6600 je odlican telefon al bez symbian programa i bluetooth-a ti ne znaci nista(ako te mrzi da trazis programe,cimas se oko instaliranja...)K700 ima brdo funkcija,mp3,ekran mu je odlican(kvalitetniji od 6600)3D grafika je odlicna.(jedina mana je mmc i symbian)
 
da misho, nadji na pretrazivacu "symbian applications) ima milion linkova, samo malo moras da potrazis da nadjes free. ako ti treba nesto konkretno, posalji mi poruku
pozdrav
 
Evo i ja sam uzeo 6600 i nekajem se uopste prodao sam Se t610 i uzeo 6600 , jel ste i vi imali programe u trial verziji kad ste kupili telefon ? ja sam imao 20 mb u trial verziji pa sa morao da formatiram karticu.
i evo sad vec moram da kupim MMC s vecom memorijom ovu sam napunio s programima , imam jos 1 gb programa za smart fonove pa moram da kupim MMC.

svako ko ima para i zinteresovan ja za 6600 nek kupi nece da se pokaje , samo ovaj fon bez kompa i raznih programcica nebi vredeo toliko , zancai oni koji su totalni laici za mobilne telefon bolje da ne uzimaju ovaj telefon.
 
ljudi, morate malo obratiti paznju na kolicinu podataka koju trpate u telefon, jako lako moze da pobrljavi i prestanje da radi, i onda gubite sve informacije sa njega (imanik, poruke, slike...)nije bas najzdravije imati puno igrica i aplikacija
 
gusha:
ljudi, morate malo obratiti paznju na kolicinu podataka koju trpate u telefon, jako lako moze da pobrljavi i prestanje da radi, i onda gubite sve informacije sa njega (imanik, poruke, slike...)nije bas najzdravije imati puno igrica i aplikacija

Jel se to desilo mozda tebi ili su cuo , nebih zeleo da mi se to desi pa cu kupiti MMC i mocicu da ga pretrpavam.
 
Ma kupis Bluetooth ,MSI je najjeftiniji,1500 dinara,odlicno radi,samo drajver ne pasuje na svaki komp,imam ja drugi ako ti treba ,poslacu ti vec nekako,sve sto imas bitno lepo iskopiras na racunar,lako se resetuje telefon,ako ti trebaju sifre javi se,imam oko 2gb razlicitih programa,igrica,tema,melodija...512 mb mmc je oko 60 eura,mozda i jeftinije,imas one camcorder-e,snimas neograniceno...ako nekom treba nesto,nek se javi...naravno,necu nista da naplatim,castim...telefon je odlican,ima mnogo bolju kameru od konkurentnog SE k700...
 
JoeOK:
Ma kupis Bluetooth ,MSI je najjeftiniji,1500 dinara,odlicno radi,samo drajver ne pasuje na svaki komp,imam ja drugi ako ti treba ,poslacu ti vec nekako,sve sto imas bitno lepo iskopiras na racunar,lako se resetuje telefon,ako ti trebaju sifre javi se,imam oko 2gb razlicitih programa,igrica,tema,melodija...512 mb mmc je oko 60 eura,mozda i jeftinije,imas one camcorder-e,snimas neograniceno...ako nekom treba nesto,nek se javi...naravno,necu nista da naplatim,castim...telefon je odlican,ima mnogo bolju kameru od konkurentnog SE k700...

Izvini ali ja nisam shvatio sta to mozes da castis.
 
123456789:
JoeOK:
Ma kupis Bluetooth ,MSI je najjeftiniji,1500 dinara,odlicno radi,samo drajver ne pasuje na svaki komp,imam ja drugi ako ti treba ,poslacu ti vec nekako,sve sto imas bitno lepo iskopiras na racunar,lako se resetuje telefon,ako ti trebaju sifre javi se,imam oko 2gb razlicitih programa,igrica,tema,melodija...512 mb mmc je oko 60 eura,mozda i jeftinije,imas one camcorder-e,snimas neograniceno...ako nekom treba nesto,nek se javi...naravno,necu nista da naplatim,castim...telefon je odlican,ima mnogo bolju kameru od konkurentnog SE k700...

Izvini ali ja nisam shvatio sta to mozes da castis.

Nista,salim se :evil: :evil: :evil:
 

Back
Top