Zasto volimo frizirane ribice?

Lesli_Eldridz

Početnik
Poruka
29
Hajde da se ne lazemo,vecina nas momaka,voli da zagnjuri glavu dole...za mene,mali problem je ako devojka nije cula za depil kremu,makaze,brijac,depil penu,vosak i sl.Sam pogled na uredno izbrijanu ribicu sa malo dlacica pali vatru zestoko,zar ne?Ovo pisem i da bi one koje jos uvek furaju prirodan fazon,shvate sta je sexy za muskarca,pa neka i one to urade,u slucaju da naletim na njih...he,he,he...halo,ljudi...ovde ne vazi ono...losoj kiti i dlaka smeta...jednostavno hocu da vidim koliko vas razmislja kao i ja? zenski odgovori su dobrodosli! :lol: :lol:
 
lesli imam osecaj kao da se znamo al dobro to je neka druga tema ... :wink:
sto se tice ribice ,mislim da je normalno ako naletis na sredjenu devojcicu ,mislim na garderobu ,dobar friz ,sminka ,bla bla bla ,,, da je izdepilirana , i to kreativno ,,,,evo ja naprimer ,frizura u obliku strelice na dole i ofarbana u drecavo zutu, sa zelenom crtom na sredini :D
 
avesic:
lesli imam osecaj kao da se znamo al dobro to je neka druga tema ... :wink:
sto se tice ribice ,mislim da je normalno ako naletis na sredjenu devojcicu ,mislim na garderobu ,dobar friz ,sminka ,bla bla bla ,,, da je izdepilirana , i to kreativno ,,,,evo ja naprimer ,frizura u obliku strelice na dole i ofarbana u drecavo zutu, sa zelenom crtom na sredini :D
Dakle,ne znam za to da li se znamo,ali se nadam da je takvih devojaka puno u Srbiji,pa nam se smesi lepa buducnost! :lol: Imas zeleno-zutu ribicu?Pa to svetli i u mraku ako se slucajno momak zagubi...he,he,he...i to mu strelica pokazuje gde treba?Svaka cast,imas veliki pozdrav! 8)
 
lav607:
Ma to se porazumeva,ne samo kod riba nego i kon nas jer zamisli da ti riba lize jaja a ono dlakava FUJ, tako da sve ribice lepo na brijanje i molim vas za malo mastovitosti u kreiranju posto cr
tice vise nisu u modi.
Lepo lave...samo ih jos puno ima dlakavih momaka,pa nam sledi dugacak put prosvecivanja ljudi...za to vreme...uzivacemo dok nam devojke sisaju jer same to traze kad vide lepo sredjeno...pozdrav! 8)
 
Pozdrav i pohvala za muskarce koji se briju "tamo dole", sto je ovde (na Balkanu)jako malo zastupljeno a i kroz razgovore vidim da ce jos dosta vode proteci Dunavom dok se neke stvari ne promene... u Evropi je to nesto najnormalnije i podrazumeva se i za zene i za muskarce, em je lepse kad si sa takvim partnerom, em je to (u stvari ovo je primarno!) i stvar higijene! Dakle momci (i devojke): BRIJACE U RUKE!!!
 
Lesli_Eldridz:
Hajde da se ne lazemo,vecina nas momaka,voli da zagnjuri glavu dole...za mene,mali problem je ako devojka nije cula za depil kremu,makaze,brijac,depil penu,vosak i sl.Sam pogled na uredno izbrijanu ribicu sa malo dlacica pali vatru zestoko,zar ne?Ovo pisem i da bi one koje jos uvek furaju prirodan fazon,shvate sta je sexy za muskarca,pa neka i one to urade,u slucaju da naletim na njih...he,he,he...halo,ljudi...ovde ne vazi ono...losoj kiti i dlaka smeta...jednostavno hocu da vidim koliko vas razmislja kao i ja? zenski odgovori su dobrodosli! :lol: :lol:

VOLIM GLATKU "RADNU POVRŠINU"..
 

Back
Top