Sta se desava sa MUSKARCIMA?

Anonymous:
Incognito:
Hmmm... ............. osobom...
Pozdrav, i nadam se da vas nisam smorio :)
Ma sve sto si napisao u svom stavu, slazem se u potpunosti. Druga su vremena nastala, pa je malo ljudi koji cijene prave vrijednosti, covjekove vrijednosti. Da li ima danas takvih koji jos vjeruju u ljubav, postenje i povjerenje, a sve ostalo dolazi svojim tokom! :lol:
:wink: malo sam ti skratila citat od Incognita... bez zamere ali kad se citiraju ovako dugi postovi poželjno je da ih se skrati inače je stranica puna nakon 2 posta koja inace sadrže dve do tri rečenice...
 
he he...

Evo procitao sam onaj moj esej od pre, pa se prosto cudim kako sam imao strpljenja da sve to napisem... Ali shta cu kad mi pisanje 'eseja' ide od ruke :) Barem ima i neke koristi od toga: vezbam kucanje na srpskom (sto veoma retko praktikujm)... No, drago mi je da se ljudi slazu sa nekim od mojih stavova...

No, prvo da neshto pojasnim... pod 'zanosna plavusa sa nogama do vrata' ne podrazumevam sve osobe koje odgovaraju opisu, nego samo one cije najpametnije 'misli' predstavljaju pesme City records-a, i sl. Za tu generalizaciju nisam ja kriv... Postojala je i pre nego sto sam se rodio, i nekako je 'normalno' da se iza plavuse krije glupaca (najverovatnije su to izmislile ljubomorne crnke, no nije sad rec o tome)... Naprotiv, znam MNOGO izuzetno pametnih plavusa (nasuprot tome, znam isto tako dosta crnki koje ne znaju ni sva slova azbuke)... Samo sam hteo da navedem 'vizuelno savrsenstvo' za mnoge muskarce, koje se moze okarakterisati gore navedenim opisom, cisto da bih naveo da me ne interesuju 'vizuelna savrsenstva' koja su glupa kao top... Tako da se opet izvinjavam pripadnicama lepseg pola sa plavom kosom (ako je za utehu, i ja imam poprilicno dugacku plavu (leti, zimi malo potamni) kosu :D)...

Takodje, neznam tacno od koga (kada radim, sve sa strane ignorisem, pa nisam obratio posebnu paznju), dobih PM sa interesovanjem za moje godine. Elem, licno mislim da sam jedna od mladjih osoba ovde, no mozda i nisam u pravu... Pa za sve interesente, imam 21 godinu, shto ce mozda delovati cudno za osobu koja je oblatila celu 'mladu generaciju'... No zivot me nije mazio pa sam morao vrlo rano da pocnem da radim, pa sam nekako 'sazreo' brze (moje drustvo su uglavnom ljudi sa 25-27 godina ;)), i nisam imao vremena da 'uplovim' u vode obozavaoca 'emajliranih momaka'... Tako da se osecam vrlo starim za svoje godiste (nazalost... vrlo rado bih se vratio u godine bezbriznog detinjstva da nadohnadim sve sto sam silom prilika propustio, ali vremeplov josh nije otkriven, pa se moram pomiriti s' tim)...

E sad, bolje da prekinem pre nego sto napisem josh jedan esej (nemam vremena, inace, shto da ne) :D

Pozdrav...
 
:arrow: ...incognito cool esej,stvarno...
...ne znam da li ce,ovo sto budem sada ispisao,biti u nadleznosti ove teme,ali sinoc sam po ko zna koji put skapirao razne krucijalne stvari i doshao do jednih istih zakljuchaka do kojih nazalost dolazim nepogresivo kada je "svodjenje rachuna" u pitanju...neko je ovde napisao,mislim da si ti kety,da ne mozes znati sta je dobro za tebe i sta ti najvishe odgovara ukoliko ne probash sve ili najvishe sto mozes,jer to raznolikost i velika paleta izbora daje procentualno najvece sanse da je taj eventualni izbor najblizi idealnom ili pravom,what ever...ono sto sam sinoc iznova video je nazalost surova istina nasheg drustva,jer sam za nekoliko sati uspeo da prodjem kroz ja mislim sve tipove sredina u kojima se u danashnjem Beogradu zivi i funkcionishe(prica je okolo-naokolo,ali doci cu do sustine)...poceo sam od stare,dobre Skadarlije,koja je moram priznati ostavila najnormalniji i najprirodniji utisak na mene,sto po tempu zivota koji se odvija u njoj i po likovima(i ribe i tipovi)na koje sam nailazio...a onda,mukotrpne 3 raskrsnice i ulica Str Bana...ljudi ono je katastrofa,ne razumem kako neko moze da sedne u onu vrevu i da se oseca opusteno...pa to je samo jedan coshak izmedju Skadarlije i te ulice,a razlika je meganeverovatna,strasno...mogu li sada ribe da figurativno skapiraju i prepoznaju neke elemente koje bi mogle da iskoriste u svom pitanju sta se deshava sa muskarcima...za one koje ne,za njih nastavljam dalje ostatak vecheri-tih 15 minuta koji su mi trebali da prepesacim silikonsku dolinu su mi bili stvarno najduzi u zivotu,jer toliko poziranja,toliko pogleda i namestanja,sepurenja,komentara,izvestacenosti covek vidi samo vikednom bash na tom mestu...kao da smo na Dejtoni...pronalazimo auto i palimo na Adu,na neki Andergraund splav fazon(Green Bar),tu nailazim na talas opustenosti,ok ekipa,nema namrstenosti,najzad malo prijatniji osecaj...ostajemo tu 1h i idemo oko 2 posle ponoci na novobeogradski deo keja,Sound,Frees...,Exile...tu nailazim na totalnu konfuziju,guzvu,na svakom splavu se ceka po 15 minuta da udjesh,na Saundu i vishe ukoliko se ne snadjesh nekako...na tom splavu likova i riba svih mogucih profila,od extra lovatorskih cica i tipova koji su se ukavalisali,cica koje su izbacile adute i gornje i donje(nista loshe),ali su pri tom u takvom gardu,toliko spominjanom gardu,i na nekoj svojoj frekvenciji da stvarno ne znam za koga su celo prepodne isle kod frizera i manikira,kada su na tom finalnom delu,na delu kada ceo taj ulozeni trud treba da se materijalizuje u vidu flerta,prilaska tipa,razgovora,ocijukanja pa na kraju i neobaveznog sexa,ako je to potrebno,one jednostvano pale...te svoje divne glavice su jednostavno izdigle svoje prodorne poglede su uputile negde kroz celu tu masu a sve pore na telu,na kozi,su se otvorile i upijaju masu pozudnih i pozeljnih pogleda,kao da je to cela poenta njihovog izlaska,kao da su se sa tim ciljem spremale i toliko se trudile da se u urbanom delu svojih zivota prezentuju na sto bolji nachin...koliko ja kapiram,ako devojka obuce krpice koje ce joj naglasiti obline,lagane pantalonice koje ce do perfekcije ocrtavati guzu,rachunam da je to uradila da bi privukla paznju suprotnog pola i da bi sebe ucinila pozeljnom i interesantnom za tipove(naravno ima tu elemenata da se tako skockala jer se u tome i tome prijatno oseca,ali veca procentualnost je na strani signaliziranja muskarcima)...cemu onda nadmenost i nedostupnost?
...mi tipovi po pitanju takvih stvari nismo nista bolji,ekipica od par tipova pored nas,skockani naravno,3 devojke prolaze pored njih koje se na divno cudo nisu uobrazile i koje su uputile poglede pomenutoj ekipici,sve cool,kako iz prirucnika,a onda ta poslednja devojka dobije kontakt po guzi koji verujem nije ocekivala i koji joj,po gestikulaciji i po izrazu lica definitivno nije prijao...naravno da nije znala koji od njih je to uradio,ali poenta je sto taj magarac nije skapirao da je u stvari mogao nesto da ima sa njom,a uradio je nesto sto sam ja radio u osnovnoj skoli...
...pomoci cu vam da izvedete zakljucak na kraju svega ovoga,jer je pouka jednostavna,a postoji svega par pravila:
1. definitivno je neophodno proci sto vise i videti sto vishe,da bi kroz razna iskustva spoznao sebe i svoje prave potrebe i na osnovu toga znao sta tebi treba i sta ti odgovara,gde se uklapash a gde ne.
2. sto se nas tice,prvo pravilo uslovljava drugo,da bi dosao do raznolikosti,to sto cu biti fin i mnogo taktiziranja moze samo da mi smeta,jednostavno,oko tog prilazenja tipa devojci napravila se tolika famoznost i tenzija da to ispada neka strasna stvar.Verujte mi da nije,devojkama prilazim bez obzira kog su staleza i kojeg su stepena ufuranosti,odbijanja su me pre obeshrabrivala,ali samopouzdanje igra veliku ulogu u tome hoces li se posle drskog ponasanja(eventualnog) neke cice kojoj si prisao,skenjati u nekom cosku,vratiti se svojoj ekipi i reci ma lezbejka ili da je uvredish ili ces se jedostavno osmehnuti,uputiti izvinjenje sto si je uznemiravao i nastaviti dalje sa svojim zivotom,bez ikakvog cimanja...
3. finalno sto se vas devojaka tiche,opet se ponavljam,ali sa muskarcima se desava isto sto i sa vama,tako da naslov ove teme apsolutno moze da se odnosi i na zensku populaciju,jer apsolutno ne postoji sansa da je problem(ukoliko ga ima) samo na nasoj strani...
I na kraju poruka za sve nas-i tipovi i ribe,kad krenete iz kuce,ostavite gajbi predrasude,idealizacije i tenziju,ne plasite se zadaha iz usta,smrada ispod pazuha,neizdepiliranih nogu,prepona,pubicnih regija,peruti u kosi,nesavrsenih zuba,namrstenih celavih tipova i lepih "zanosnih" Adonis-tipova i mnostva ostalih stvari...zasto?Pa zato sto je sve to zivot,sve su to iskustva sa kojima se srecemo u zivotu i ako ne znam kako je kad se zensko oseca na znoj,kad ne opere zube,kad ima crne dlake na podlakticama i nagovestaje brkova,bez obzira sto su ostali elementi besprekorni,ja onda takve stvari necu znati da unared prepoznajem i necu znati da cenim nedostatak tih stvari kod drugih devojaka koje ce dolaziti,ostajati i prolaziti kroz moj zivot...ne znas koliko si srecan,dok ne otkrijesh kako je kad si nesrecan,cista logika,jer dosta je vestackog danas,dosta prividno lepih stvari,nikad ne znas da li ce nesto otpasti sa tvoje Pamele ili tvog Bred Pita,dok jednostavno to ne proverish ili bar pokusas da proverish...ne donositi zakljucke unapred,jer to su predrasude,rekla kazala...
...e sad,ko zna,mozda neka cica koju smuvam na badmingtonu voli da izlazi samo u siliconsku dolinu...bez obzira na liberalnost,sve ima svoje granice,chak i igre bez granica :wink:
...ljudi,pametnom coveku i komarac je muzika,a ja sam ovde ostavio citavu operu...pozdravljam sve pozitivne ljude,bez obzira delili moje misljenje ili ne... :lol:
 
Dragi moji,
vidim svi ste pisali neke eseje, pa posto ja volim da pisem (nadam se da cete moci za koju godinu i moje knjige da procitate) evo da se i ja zarpisem.
evo i moje tacke gledista. Vidim da ste se raspisali, pa da vam i ja nesto kazem. Kome se svidi svidi kome ne... Zavisi u cemu se pronadjete.
Citam vase komentare i sve je to divno, ali... Ajmo realno. Sve zavisi od godina, vaspitanja, koeficijenta inteligencije, razmisljenja, stavova u zivotu o zivotu. Sve zavisi sta ko zeli za sebe. Sta zeli od sebe. Mada se neki "takvi rode" kako se kaze.

Jedno je sigurno zbog silne navale devojcica mini Sakira, Karleusa, Britni Spirs i slicnih Barbikica, muskarci, mladici, u sve vecoj su panici. I uglavnom prodju lose. Naravno, oni normalni, koji ne traze kres za jednu noc. Nazalost kod tih devojcica sve je vestacko i nokti, i telo, i fensi garedroba i mozak i osmeh (mislim na ono kikotanje).
Jer se VI razocarate u njih - mi ostale prodjemo lose. Muskarci, kao sto je dragi Sale rekao, vise ne prilaze devojkama sve manje. Mali, skroz si u pravu. O tome smo diskutovali. Ko bi prisao devojci ako je vece pre toga bio ispalje? Na drugoj strani, koja bi devojka zelela i da pogleda tipa, ako joj se neki kreten nakacio vece pre i smarao je. Nijedna. I tako u krug. A pogledajte, sada na Forumu o ovoj temi koliko ljudi prica normalno? Koliko je ljudi na forumu normalno? Uzmimo da se deo folira, jer su takvi, ali... Ima dosta ljudi sa normalnom tackom gledista i ovi nacini za upoznavanje su dobri. Nikoga nije sramota da prica o necemu o cemu ne bi smeo oci u oci. A treba razmenjivati gledista i upoznavati se. Da je lakse upoznavati nekog ovako eto primera: SASHA, da li bi mi prisao, onako, da samo pricas sa mnom da smo se slucajno sreli u nekom kaficu? Mozda da, ali ne verujem, jer kad vidim da me neko snjima ja jednostavno imam - "Uh, samo da mi ne pridje" stav, jer "moze da me smori, a garantovano je kreten, jer nema normalnih frajera."(Ja volim da me drugi upoznaju sa tipovima, znate kao nesto sa proporukom.) Onda bih ja poslala negativan signal tebi i tako se ne bi upoznali i siti ispricali. A imamo iste tacke gledista sto smo zakljucili prilikom dopisivanja. Kako bih ja saznala da si ti ok decko? Nikako. Ali to je nova temna za forum. Naravno moje odbojni stav kada je pitanje upoznavanja tipova po kaficima, splavovima i sli. u pitanju proizilazi iz sledeceg:

Drugi problem:Da li se danasnje klinke stvarno sat... od ku... kao sto rece Nikola Kojo u Andjelima? E tu mi ostale, normalne, imamo problem. Ako se nasmesis slatkom tipu on te je vec spakovao u krevet. Cekaj jel` krevet de mode, molim vas, uputite me. Mozda se nesto promenilo, a da me nisu obavestili. Ja sam "matora" Princeza sa svojih 26 godina, izgleda.
Uglavnom da li na majicama normalnih devojaka treba da pise NECU SEX SA TOBOM POSLE 5 MINUTA ili tako nesto. To je valjda to negativno iskustvo upoznavanja ljudi na raznim mestima. Moras da naucis da se nabrzinu izgubis u guzvi i da izbegavas to mesto neko vreme.

Idemo dalje... Problem normalnih muskaraca se javlja usled izumiranja istih. Tacnije, mislim da se oni menjaju i polako uklapaju u novonastale grupe muskraca: oni koji sponzorisu (izgovor: bolje da istrpim trosak nego da budem bez ribe) i oni koji su poceli da razmenjuju bluzice sa svojim najboljim drugaricama (izgovor: pa to je fensi!). Tu je i ona grupa tipova koji su povredjeni od strane Barbi - devojaka i sad su zakleti samci ili namerno povredjuju sve zensko koje im se nadje na putu. To nije u redu prema nama normalnima. Koliko smo samo puta mi bile povredjene? Odrastite, predjite preko toga i krenite dalje. "Sto ne boli nije zivot" rekao je covek pametniji od svih nas. Tu je i ona grupa koji su vec zauzeti. Znaci neka je bila brza od nas (ili pametnija, lukavija, mudrija...).

Zakljucak, malo je normalnih i muskaraca i devojaka. Treba da nam ugrade detektore da se lakse pronalazimo i uparujemo.

Opravdanje da nema para!!!????? Dajte ljudi. Ako ne studirate, ne radite, a imate preko 20, znaci da sa vama nesto nije u redu. Ili ste bogati naslednici. Ne kazem da svi mozemo da radimo za 1000 maraka. Tih poslova je malo, budimo relani. I ili vam treba faks i velika sreca da uletite u dobru firmu ili radite na oglas. Ja radim u drzavnoj firmi za 400 dm vec 4 godine, prestala sam da studiram, da zivim na racun roditelja, placam sve racune u kuci, ostane mi para za garderobu i izlaske. Kako? Pa, saberite se. Onaj ko radi ne moze da izlazi svaki dan. Kome uspeva da bude na poslu od 7.30 do 15.30 a posle toga uvece ide u grad, mora da je na drogama. Uostalom, ostavite cigarete. Vidite koliko vas to kosta. A opravdanja nema kao ni za sex bez kondoma. Uostalom, mozda vam niko ne prilazi, jer smrdite na pikslu. A to veoma odbija, bez obzira da li zvacete 3 Orbit zvake.
Sto se para tice, devojke, aman, ni tipovima ne padaju pare sa neba. I oni ih zaradjuju, zar ne? A izlazak kosta. Jeste li cule za "danas placam ja, a drugi put ces ti"? Stvarno, u 21. veku smo,a posto smo se jos pre 100 godina izborile za neku jednakost i non-stop kukamo o njoj platimo ponekad i racun u kaficu. A sta fali vecernjoj setnji na Uscu ili pored Save? Boze ljudi, gde vam je masta? Zar moram da vam crtam? Moraju li svi na Blejvoc?

Za kraj evo po savet za normalne tipove i normalne ribe:
1. Momci, prilazite nam, nije to strasno. Taj gard koji smo digle... Samo pravi muskarac moze da ga srusi, a na vama je da nas ubedite da ste to vi. Cuvajte se mini Barbi look-a. To su samo devojcice koje ce kad odrastu (ako ikad odrastu) shvatiti koliko su bile glupe. A glupima treba oprastati.

2. Devojke, ne budtite previse zahtevne. Princeva nema, a i u poverenju bili su dosadni, suvise savrseni. Bez obzira na sve, ipak su ovi nasi Jeti-Sumadinci: prvaci Evrope u kosarci, vaterpolu i odbojci, totalno su nesavrseni i komplikovani, mozda nemaju fakultete, ali se razumeju u kladionicu (matematika), fudbal (statistika), PC (informatika), mobilne telefone (telekomunikacija), pisanje SMS-a (srpski i engleski), navijanje na utakmicama (pevanje), najlepsi su na svetu, interesantni za osvajanje, najbolje obuceni, sa malo para nas "izdrzavaju" (savrseni za ministri finansija), nisu masni kao Italijani (blago nama) i priznale ili ne najbolji su u seksu. Ko bi pozeleo vise?
Valjda zato zasluzuju da ih ponekad pustimo na fudbal sa drugarima, ne preopterecujmo ih nasim ciklusima, kozmetikom, bubuljicama, i tracevima, ne ocekujmo da su Mala Prosvetina enciklopedija i ne, ne znaju kad je rodjendan nasim drugaricama. Pravi muskarci ce znati da nam uzvrate na najbolji nacin.

Toliko, bas sam se nafilozofirala.
Voli vas Princeza
Volite se!!!
 
uh... izgleda da sam inicirao ciklus eseja ovde... a shto se tice stavova, ja postujem svaciji stav (cak i Seseljev, ali necemo o politici), mada se sa vecinom ne slazem... Doduse, ovde to nije slucaj, jer izgleda da ovde ima i normalnih ljudi... ja, iskreno, vec godinama mislim da ljudima koji se motaju po 'Just Conversation' (odnonsno ne-tehnickim) forumima, fali neka daska u glavi, pa ozivljavaju svoje fantazije sa svojim internet dublerom koji je u vecini slucajeva susta suprotnost licnosti koja tog 'dublera' odrzava u zivotu... a pogotovo sam to mislio na domace forume/mail liste/chatove... Zato sam se i predstavio kao Incognito :P... Iza Incognit-a se krije 'stari dobri' Sx (mozda me i neko zna, mada se ne motam po domacim 'community' aktivnostima... nazalost (i srecu mog novcanika :D) mnogo sam poznatiji po svetu)... Ali, oni stavovi koje sam naveo zaista jesu moji, i to je ono sto pricam godinama svuda naokolo...

E sad, posto sam rintao celog dana, ja obicno nedelju uvece koristim da se dobro nasmejem (najzrdavija stvar na svetu) :D Pa cu sad sve prokomentarisati na smesni nacin... cisto da upozorim da se neko ne uvredi :D

Dakle da krenem sa sashinim esejom (btw. u realnom zivotu i mene ljudi zovu sasha... S u mom 'profesionalnom' pseudonimu je od toga... ali da ne krenem sa istorijom o mom najkoriscenijem nicku (svi koji su ziveli u vremena BBS-ova, i penjali se na moj Anarchy II BBS, imali su prilike da citaju o tome :D)

Prvo, shta fali ulici Str. Bana... Ima sve sto ljudi mogu da pozele... oba pola svih karakteristika i starosnih dobi, automobile sa istim karakteristikama kao i ljudi... ima brdo kafica (pogotovu ono velicanstveno zdanje sto lici na neku cudnu mesavinu Pink 'scenografije', svemirskog broda i konzerve za ribe, a sve to usred gradjevina pravljene pre ili neposredno nakon zavrsetka II svetskog rata (neko ce reci III, jer mnogi ovde dozivljavaju Balkan kao ceo svet (jer nisu videli nista vise od toga), pa samim tim i Balkanski ratovi se mogu svrstati u Svetske)), i isto toliko alkohola, narkotika i sl. Ma skroz je super... Jedino me brine kolicina silikona tamo... Kad se doda kubikaza motornih vozila, ozbiljno se brinem da se Dorcol ne ispegla, pa da ga potopi dunav... Ali gledajmo to sa vedre strane... ako dodje Intel i pocne tu da proizvodi procesore, svi cemo imati 8-procesorske masine za saku eura :) A usput ce biti manje izvestacenih devojaka...

E sad to sa vatanjem na splavu... pa zar ti mislis da je osoba kojoj je to i palo na pamet, u stanju da ima ozbiljnu vezu? Pa to je kao da neki ribar pocne da mlatara rukama vodu, pa tek onda da peca... ako ne lovi somove, tesko da ce ista uloviti :D

No ja ne volim splavove (josh uvek se secam nemilih dogadjaja sa Kolos-a i koncerta Darkwood Dub-a na istom... vratio sam se kuci izujedan od dragih nam komaraca, ko da sam bio na 5-satnoj seansi akupunkture)... Skadarlija rulz!

E je*i ga... neshto mi neide da satiricno citiram tvoj esej, pa cu se uzdrzati od lupetanja :D

Da krenem dalje...

Ono za 'mladje - sladje', to je naravno tacno... Zar vise volite da jedete mlado pile ili matorog petla? A shto se ljudskih odnosa tice, postoje stare dobre poslovice (mahom se odnose na, pogodite, zenski deo populacije), tipa 'najsladje je pi*e, dok mu dlaka nice', ali ja vise volim da kazem 'fuj! pa to hoda' :D

E sad, ide najinspirativniji deo, odnosno Princezin esej (btw. slazem se ja, ali nekako mi padaju satiricne ideje same od sebe dog ga citam :D)

Prvo, sta ima nenormalno u 'kresu za jednu noc'... Pa mnoge populacije se baziraju na tome... Da nije bilo tog neobaveznog kresa, mi i ne bi postojali danas (momenat ozbiljnosti: prema statistikama u periodu od 1990-2000, 76% brakova je sklopljeno zbog 'elementarne nepogode', ili bolje receno, shabani nisu culi za kondom... malcice zabrinjavajuci je broj abortusa izvrsenih od 1950 do sad (i to se racunaju samo 'legalni')... preko 3 MILIONA ABORTUSA!!!)...

E ja sam sad stvarno izgubio 'inspiraciju'... neshto mi neide... ali imam bar jedan komentar, u vezi onih majica sa 'NECU SEX SA TOBOM POSLE 5 MINUTA', ja bih predlozio moju omiljenu za zenski deo populacije (i muski deo koji se naduvao kao zaba u nekoj teretani): 'I wish these were brains', u predelu grudi :D

Ali posto sam obecao malo smeha, evo nekih od mojih satiricnih pesama, pa ko je preziveo te situacije, slatko ce se nasmejati:

http://www.TopFlashers.com/txt/stetnica.txt - Ovo sam napisao prilikom jedne nedelje mucenja na tom ogavnom mestu (IS Petnica ako neko ne ukapira), a sve inspirisano mojim omiljenim piscem, Edgar Alan Poe-u...

http://www.TopFlashers.com/txt/amc_hymn.txt - ovo je napisano za birtijskim (Delfin, mala birtija u centru Pirota :D) astalom, kad smo se mojih 3 drugova (3 Aleksandra) i ja (cetvrti aleksandar) napili, i osnovali masoneriju 'Alessandro Masonery Club'... Himna je inspirisana onom iz Simpsons-a, kad se Homer uclani u 'Stonecutter'-se (Who controls the British crown, who keeps the metric system down... ) Btw. delimicno vulgarna i morbidna himna... ali poshto sam bio poprilicno pijan, moze mi se oprostiti :D

E imam ja jos njih, ali da ne smaram, a i mrzi me sad da trazim...

Kad mi se vrati inspiracija, napisacu vam neshto (nadam se) smesno... a do tad, sacekajte

Pozdrav...
 
Kako sta se desava sa muskarcima? Pa neka me sad ovde za tastaurom tresne :) tramvaj ako ja vise znam sta vi zene hocete od nas. Citiracu par primera iz sopstvene prakse:

a) sve ste bar jednom u zivotu imale problema sa ljubomornim tipom. Posto ja u tim trenutcima (kada imam povoda za ljubomoru) padam u gadan trip, resim ja da se ponasam i samo da se smeskam :) Kad, obrt na terenu: gospodjica mi kaze: "...znas ovaj tip sto sam sad s njim razgovarala mi je bivsi...)" - "Dobro." - "Iiiii?" - "Pa ok..." - "Ti mene u opste ne volis :(" ??? - "Ne kontam?!?" - "Pa da me bar malo volis ti bi reagovao..." - I gona shut majself 1 of diz dejs :)

b) druga zenska osoba, druga situacija: krece da me cima iz bezveze - "Aha, pogledao si onu cicu!" - "Opet ides da se nalijes sa onim tvojim propalitetima" itd. Ja sve cutim ko *****, reko verovatno treba da dobije pa trazi kavgu cisto zbog hormona - nisam blesav da zagorcavam zivot i sebi i njoj tako sto cu da se upecam na svaku udicu. Ali eto opet obrta: kaze ona posle dan dva mog odbijanja da udjem u fajt "Zena uopste ne moze da pouzda u tebe" - ja na to iskolacim oci, razvalim vilicu (krene slina da mi kapa na cistu majcu, ...ma bedak) i potpuno zgranut prokrkljam "stooo???" e, a odgovor me totalno dotuko. Mislio sam da sanjam. Sve sam ocekivao sem onoga sto je rekla. Da ju je cula neka od aktivistkinja Pokreta za zenska prava nju bi spalili na trgu, a ja bi nestao (posto sam bio svedok)... dakle evo tog odgovora koji mi je izazvao srcane smetnje: "Covece, cimam te dva dana i ti umesto da !LUPIS SAKOM O STO! i da mi kazes: dovde ti je crta. Jos jednom je predji i bice svasta... i to na takav nacin da se ja userem u gace, da mi ne padne vise na pamet da to radima, da osetim da si musko bre, da shvatim da mogu da se oslonim na tebe, ...a ti nista." A ja ako sam nesto mrzeo kod mog matorog, to je bilo lupanje, nebitno da li samkom o sto ili vratima. Ovde osecam potrebu da sirokom auditorijumu napomenem sledece cinjenice: 1) dogadjaj nije izmisljen 2) gospodjica nije klinka 3) gospodjica nije nepismena s pijace, vec ima zavrsen fakultet i veoma uspesno radi u struci (nacitana i sve ostalo)...

Kao epilog ovih, i jos nekih, nemilih dogadjaja desava se sledeci fenomen: ja izvodim zakljucke! Da da, znam da to niko nije ocekivao od mene, ali ja stavljam prs :) na celo i dolazim do sledecih genijalnih izmisljotina: I) bilo kakvu zensku pricu treba uzimati sa veeeeeeelikom rezervom (nisu one jadne :) krive, nego ponekad ni same nisu sigurne sta hoce :) II) u ovom milenijumu frke, i borbe za opstanak raund d klok (sto dovodi do latentne paranoje - straha za buducnost), kada svi zajedno imamo sve manje vremena da sa onima oko nas podelim kvalitetno vreme i razmenimo najdublje emocije (zato sto smo od spida zakoceni u srcu i uplaseni) nit zene imaju realnog prostora i vremena da budu prave zene, nit muskarci mogu da budu bilo sta drugo izuzev emotivno nesazrela deca. III) a meni je najzalije dece. U situaciji gde tata po ceo dan igra igrice (zato sto vise ne zna kako da zaradi jos love, a naspidovan je od svakodnevne frke, pa ne moze da mu padne nivo adrenalin u krvi), a mama pokusava da zezne bil gejtsa sto se tice poslovnog uspeha, klinci od 3 godine su daleko svesniji realnosti od svojih roditelja, nazalost. IV) sto se mene tice, to sto ima malo brakova i malo dece je ok i to je realnost. Ko i sa kim treba da gradi porodicu?!? V) uveo bi polaganje testa za dozvolu za imanje dece. Da bi vozio auto treba ti dozvola, a da bi upropastio nekoliko ljudi, ali bas za ceo zivot - bas nista!

E sad, nemam pojma kakve veze ovi zakljuchci imaju sa prethodno navedenim primerima (verovatno nikakve), ali zato ste vi tu da me korigujete :)

I za kraj meni dve omiljene varnice: Ako zelite da imate pravi pogled na svet - druzite se vise s decom i Ko danas ne poludi - nije normalan. Pozdrav :)
 
...posto bi mi bio cim da koristim onu citat-funkciju,sa strelicom cu pocinjati i zavrsavati citate ili delove citata koje budem koristio...
Pa da pochnemo :lol:
:arrow: ...Ajmo realno. Sve zavisi od godina, vaspitanja, koeficijenta inteligencije, razmisljenja, stavova u zivotu o zivotu. Sve zavisi sta ko zeli za sebe. Sta zeli od sebe. Mada se neki "takvi rode" kako se kaze... :arrow:
...realnost je dobra stvar,moze da te postedi dosta losih stvari u zivotu,a ovi elementi koje si navela su u stvari ono od cega smo sastavljeni,ono sto pre ili kasnije ispliva iz svih nas i cime se kodiramo i deklarishemo i zauzimamo mesto u drustvu,tako da sve sto si rekla u ovom delu citata stoji,s tim sto sam i u tom slucaju vidjao anomalije tipa devojka fakultetski obrazovana+tip osnovne skole,nesto malo srednje,imidza autoprevoznika...znate na stha mislim...
:arrow: ...Jedno je sigurno zbog silne navale devojcica mini Sakira, Karleusa, Britni Spirs i slicnih Barbikica, muskarci, mladici, u sve vecoj su panici. I uglavnom prodju lose. Naravno, oni normalni, koji ne traze kres za jednu noc. Nazalost kod tih devojcica sve je vestacko i nokti, i telo, i fensi garedroba i mozak i osmeh (mislim na ono kikotanje).
Jer se VI razocarate u njih - mi ostale prodjemo lose. Muskarci, kao sto je dragi Sale rekao, vise ne prilaze devojkama sve manje. Mali, skroz si u pravu. O tome smo diskutovali. Ko bi prisao devojci ako je vece pre toga bio ispalje? Na drugoj strani, koja bi devojka zelela i da pogleda tipa, ako joj se neki kreten nakacio vece pre i smarao je.Nijedna.. :arrow:
...ma daj Princezice,pa zar stvarno mislis da mi tipovi imamo zent od takvih female uzoraka?!Morate da znate bar donekle kako otprilike funkcionise nash mozak kad naidjemo na takve Malibu Stejsi cice,momci bez ljutnje,ali mislim da svi mi do jednog imamo jednu jedinu konstataciju kad vidimo takve ribe-JEB...BI JE! i to bukvalno u slovo sam rekao kako jeste.Sta hocu da ti kazem?Postojanje takvih cica ne treba da te obeshrabruje i da te stavlja u trip da smo mi zbog njih pali u neku vrstu depresije zato sto nemamo sanse kod njih ili se useremo kad ih vidimo kako su besprekorne...da vam kazem nesto kao klasicni balkanac-pre bih se intimizirao sa Tijanom Dapchevic nego sa Natashom Bekvalac,meni ta 2 tipa devojaka ne mogu da se porede i onu Bekvalac bih bukvalno "otresao",jer nikakve druge primarne naogone ne budi u meni,jer se tako postavila prema meni,jednostavno tako je,dok u sluchaju Tijane koja mi je lik nevidjeni bez obzira sto je city records klan i uvek bi takav tip devojke pre zadobio moje simpatije nego barbika...tako da po pitanju ovoga ne brini,nije sve tako crno,barbike nisu konkurencija ako je tip makar malo ok...sto se tice prilazenja devojkama,ispalama i ponovnom prilazenju,napisao sam da ja konkretno takvih problema vishe nemam,na odbijanje reagujem stvarno ok,jer postujem svacije misljenje i ukuse i ljubazan sam,verujem u sebe i guram dalje,to sam rekao vec,nisam od onih koji ce da stoje u cosku nekog kluba sa ekipom i da komentarishe "cepao bi ovu,cepao bi onu..."...kres za jednu noc je ok,po meni,ne kazem da to obavezno trazim,ali i takve stvari ti se dese,ako ti hormoni prorade tako da jednostavno oboje znate da je dalje pricanje i odugovlacenje cista kurtoazija i protokol,onda je sve jasno,sex je sledeci korak,ali u zavisnosti kakav je bio i od ostalih stvari,da li cu opet naleteti na tu devojku negde pa nam dodje isto,taj sex ne mora biti obavezno i na jednu noc...da zavrsim ovaj deo,najbitnije je da ne gubish samopouzdanje i da ne prestajesh da verujesh,ok Princezo? :wink:
:arrow: ... Da je lakse upoznavati nekog ovako eto primera: SASHA, da li bi mi prisao, onako, da samo pricas sa mnom da smo se slucajno sreli u nekom kaficu? :arrow:
...razlika je ogromna u samom pristupu-ovde prvo saznajesh moju psihu,logiku,nacin mog razmisljanja i moja uverenja,ukratko,upoznajesh me onakvog kakvog me mozda nikada ne bi upoznala da ti pridjem.Da se razumemo,ukoliko bi me privukla i stvorila kod mene nagon da uradim tako nesto,prisao bih,stvarno,a sta bi dalje bilo,to naravno da ne znam,zato i postoji ona poluprijatna tenzija kada idem u takve poduhvate,neznanje je blazenstvo:)...
:arrow: "Uh, samo da mi ne pridje" stav, jer "moze da me smori, a garantovano je kreten, jer nema normalnih frajera." :arrow:...sa ovakvim stavom,razmisljanjima i nadanjima neces nigde stici,moze da se saplete prilikom prilaska i prospe ti svo pice po tebi ili neke gore stvari,nista ti vise necu reci,pametna si devojka i skapiraces sta je pisac hteo da kaze,promeni taj deo u sebi i videces napredak,jer po ovom tvom,ne bi se upoznali zbog tvoje presrasude da cu ja da zaserem nesto i da se necemo poklopiti i nikad ne bi saznala da npr bash samnom delis neke stavove i misljenja za koja si npr. mislila da su samo kod tebe zastupljena.Ne bi bio moj eventualni tezak pocetak da pocnemo spiku ili neki deo na meni,boja,detalj koji bi te iritirao,ne bi bio taj kamen spoticanja vec bi to bilo to tvoje da mi ne pridje...mozda sam ja drkadzija kad me vidish uzivo,mozda hodam smesno ili sta vec,ali ako se malo strpish,mozes da budes iznenadjena novim razvojem dogadjaja,nemoj da otkacish tipa u startu,ako to pozelis,mozes uraditi i kasnije kapirash? :wink:
:arrow:Drugi problema li se danasnje klinke stvarno sat... od ku... kao sto rece Nikola Kojo u Andjelima? E tu mi ostale, normalne, imamo problem. Ako se nasmesis slatkom tipu on te je vec spakovao u krevet :arrow: ...ma daj,spakovao sam te u ram memoriju i mozgam malkice o tebi,snimam te itd...to kako zamisljam nas dvoje u klinchu dolazi malo kasnije ili mnogo kasnije,zavisi kako se skapiramo,naravno da bi za sex trebalo da postoji neki vid emocije,ali sta su danas emocije,vrlo je diskutabilno i tamo necu zalaziti...
:arrow: Tu je i ona grupa tipova koji su povredjeni od strane Barbi - devojaka..... Ako ne studirate, ne radite, a imate preko 20, znaci da sa vama nesto nije u redu. Ili ste bogati naslednici.....Sto se para tice, devojke, aman, ni tipovima ne padaju pare sa neba. I oni ih zaradjuju, zar ne?..... :arrow:
....ja stvarno sebe ne mogu da zamislim u emocionalnom odnosu sa Barbikom...ovo drugo je surovo,ali tachno,kao i ovo trece sto sam izvukao iz texta,a reshenje je vrlo jednostavno,ravopravno i meni je nesto najnormalnije,jer ako sedim sa cicom na picu negde ili smo otisli na vecericu ili u bioskop,uvek ja mogu da kupim karte(ukoliko prvi dodjem,kako bi i trebalo da bude),a ona kad dodje kupi nesto za grickanje i za pice ili u kaficu placamo pola pola,to mi je ok i ne insistiram uvek da ja platim sve,pruzim svojoj lepsoj polovini(devojka,sestra,ortakinja)to pravo ravnopravnosti...zakljucke koje si na kraju izvela su ok,malo si me zabrinula negde na sredini,ali mislim da ces,kao i tvoje istomisljenice sa foruma koje sad citaju ovo,bar 20% prihvatiti ovo sto sam izneo ovde,jer nista ne kosta da probash,sem malo neprijatnosti,eventualne,a mozes mnogo da dobijesh... :wink:
 
uveo bi polaganje testa za dozvolu za imanje dece. Da bi vozio auto treba ti dozvola, a da bi upropastio nekoliko ljudi, ali bas za ceo zivot - bas nista!

Vidim imamo obozavaoca Hju Grant-a iz 'Nine Months' filma :)

Doduse, iskreno se slazem sa tim stavom, jer niko ne moze upropastiti decu vise nego njihovi roditelji i skola... E sad, za ono drugo, nadamo se da ce reforma skolstva (koja se najavljuje josh od 1985.) ublaziti posledice, ali ono prvo, tesko... Takav zakon ne bi prosao ni u Kini (gde 'birth control' igra veliku ulogu), a da ne pricamo o brdovitom Balkanu... Pa tad bi ljudi za inat poceli da prave decu (shto mozda i ne bi bilo tako lose), samo da dokazu da im drzava ne moze nista...

Svaki iole ozbiljni buduci roditelji ce se dobro zamisliti pre nego sto naprave dete u ovoj zemlji... Dete rodjeno ovde biva automatski osudjeno na neizvesnost, neprikladnu edukaciju, ocajnu zdravstvenu sigurnost, tezak drustveni polozaj... Da ne pominjem to da ako je dete musko, biva osudjeno na (za sada) 9 meseci zatvora sa prinudnim radom, zbog tog teskog i neoprostivog zlocina: rodio se ovde.

Ljudi koji misle malo i na buducnost njihove potencijalne dece, a ne samo na to da udovolje rodbini, ili dobiju dete neplanirano, tesko se odlucuju na takav korak, jer ova zemlja je daleko od idealnih uslova za odgajanje dece...

Pre jedno godinu dana, g. Svilanovic je objavio frapantan podatak koji je stigao iz 'dijaspore'... Naime, 78% brakova nasih ljudi po inostranstvu, su stvoreni izmedju ljudi koji su odavde (a ne mesani brakovi kako bi se to ocekivalo)... Prosek dece po braku sklopljenom u inostranstvu izmedju nasih ljudi, je 2... Pa sad vi vidite... Jednostavno, ovde se brakovi sklapaju samo kad se desi 'elementarna nepogoda' (i to 1 slucaj na 16 njih koji se zavrse abortusom), shto isto vazi i za decu u tom braku... Tako da licenca i nije preterano potrebna, jer retko ko planira decu ovde... Ja, licno, ne bih zeleo da moje dete odraste u ovim uslovima, pa ga zasigurno ne bih planirao... To bi opasno trebalo da zabrine nase 'demokratske' vlasti, ali oni su isuvise zauzeti igranjem politickog tenisa i namestanjem afera...

E sad, dosta o deci... Sto se zenske psihe tice, to je opasno kompleksna stvar... Nikad ne mozes znati sta one ocekuju od tebe dok lepo ne sednes i otvoreno popricas o tome... Neke ocekuju 'zeca', druge 'lava', vecina njih (sponzoruse :D) 'konja'... Generalno, zenama je najbolje u zooloskom vrtu :)

Salu na stranu, mislim da iako ima dosta feministkinja, generalno zene ocekuju sigurnost od muskarca... To je urodjeno ('nasledno pamcenje') i to se ne moze menjati... To sto je doticna osoba ocekivala od tebe da 'lupis sakom o sto', bila je i delimicno u pravu... Svako treba da ima svoju granicu tolerantnosti i strpljenja, jer bez toga nema 'svojeg JA'... Ako dozvolis da te neko smara danima, a ti samo trpis i pravis se lud, vrlo brzo ce se zavrsiti time da na sve sto ti ne odgovara ti okrenes glavu... Sto je daleko od normalnog, jer (naravno banalna situacija) moze se desiti da neko siluje tvoju devojku, a ti samo kazes, 'e je*i ga, ja tu nishta nisam mogao da ucinim'... A takav stav zenama ne bi odgovarao, jer one, napominjem opet, urodjeno ocekuju od muskarca da bude njihov zastitnik...

Naravno, na ovim prostorima je sve karikirano, pa se od muskarca ocekuje da bude Superman, koji usput ume da cita misli... Samim tim su se muskarci trudili da to i postanu... A 'Superman'-a na ovim prostorima krase osobine: totalno odsustvo emocija (svih sem besa... ako se muskarac zaplace, on je sonja... ako se zaljubi onako istinski, on je potrcko... i sl), hrabrost lava (ne daj boze da se izvucete iz nekog fajta na 'elegantan' nacin, ili da priznate da se necega plasite), tvrdoglavost magarca, mozak pileta (pa za ime sveta, gde smete biti pametni, uspesni... ici po takmicenjima i sl... pa svi ce vam se smejati na uspesima), etc... Jednom recju 'Homo-Balkanikus'... I to se nazalost usadjuje u psihu svakog muskog deteta jos od malena... I onda dodje skola na red, e tu se sakupe svi potencijalni homo-balkanikusi, i pojavi li se neko ko ne poseduje navedene 'kvalitete' taj prezivljava 'muke isusove' svakog dana... I ja sam bio takav (homo-balkanikus)... kinjio sam svakog kome nisam mogao ni da pridjem po pameti (ili nekom drugom kvalitetu)... ali sticajem okolnosti, morao sam da pocnem da razmisljam malo zrelije, pa sam se, na srecu, otrgao od toga pre nego sto mi je to postao sastavni deo licnosti...

Ali, tu nastaje drugi problem, devojke se od malena vaspitavaju da su homo-balkanikusi pravi muskarci, i onda ljudi koji ispadnu iz tog klisea (muskarci koji odbijaju da budu homo-balkanikusi, i devojke koje odbijaju da budu sa homo-balkanikusima), imaju poprilicne muke da nadju srodnu dusu...

O faktoru 'sta ce drugi reci' sam vec pisao, tako da je izlisno to ponavljati...

Generalno, ovde (a i svuda u svetu) sredina diktira kakav ce vam biti emotivni zivot...

Treba znati da se stavi tacka, jer u suprotnom, nikada necete imati svoj stav, i zavrsicete kao politicari (ne mislim na profesiju, nego na nacin razmisljanja)... A i dame trebaju shvatiti da muskarci nikada nece biti onakvi kakve bi one zelele, dok ne sednu sa njim i porazgovaraju o tome... Pa kad usklade stavove, dalje je lako... To konstantno 'bockanje' raznim zavrzlamama opasno tera muskarce od vas, jer mi nikad ne mozemo znati da li vi zelite da budemo ljubomorni (a glavno pitanje je zbog cega?) ili ne... da budemo 'tvrdoglavi' ili ne...

Medjutim mislim da zenska psiha u ovom slucaju (nalazenje muskaraca) nije preterano presudna, jer ako su one ocajne zbog toga, nece sigurno 'bockati' na prvom sastanku... a posle toga, to je vec stvar odrzavanja veze, koju ne pokriva ova tema...

hmmmm... i ja napisah josh jedan esej... nema veze... ponedeljak, mora da se radi...

Pozdrav...
 
... :arrow: ...Prvo, shta fali ulici Str. Bana... oba pola svih karakteristika i starosnih dobi, automobile sa istim karakteristikama kao i ljudi...... :arrow:
...fali jedna jedina stvar koju nema,a izuzetno je neophodna,svima potrebna da bi se bolje osecali-opustenost,sloboda ponasanja!Opustanja nema,jer si dole dosao da poziras,a ne da se opustish-slobodnog ponashanja nema,jer su svi dosli kao na pijacu automobila,zalepili svoje cene bljestavoscu,izvestachenoscu...i onaj deo kada si rekao da dole ima svih profila,raznih ljudi i ponashanja...pa onda ne mislimo na istu Str Bana ulicu,jer dole gde sam ja bio okuplja se isti tip ljudi(petak,subota veche),preko dana je sitacija malo laksa,pozeri peru makine i kuntaju u teretanama,a sto se kodeksa ponasanja tice,jedan jedini pozerski postoji dole,popreko pogledi i o raznolikosti nema govora...postujem tvoje misljenje,ali nisi u pravu 'ebi ga :shock:
:arrow: Ono za 'mladje - sladje', to je naravno tacno... :arrow: ...definitivno tachno,ja volim starije cice,nema tu neke filozofije,tako je kako je...
 
sto ja mrzim da kucam ali sreca moja vi ne mrzite te ste rekli mnogo toga pametnoga.
i sa vecinom recenog se slazem,
ali bih dodala
what is wrong with this picture?
naime gomila pametnih ljudi sedi sama za racunarom i ( pod pretpostavkom da smo iskreni) i komunicira medjusobno na jednom vrlo finom intelektualnom nivou, ali ljudi izadjimo iz kuca, u grad i eto. :wink:
razmislite i o tome :roll:
 
Twetty:
VI STE SVI TAKO U PRAVU DA JE TO NE VEROVATNO

MOJ SAVET SVIMA:
MUŠKARCI POČNITE DA SE PONAŠATE KAO MUŠKARCI,A NE KO GOMILA PE*ERA A VI ŽENE BUDITE MALO ŽENE A NE TAKVE NADUVANE KU*KE I SVE ĆE DOĆI NA SVOJE MESTO.

U MEĐUVREMENU AKO NEKA OD VAS TRAŽI MUŠKARCA KOGA ĆE DA VOLI NEKA PREKINE DA SE OPTEREĆUJE DEBLJINOM NJEGOVOG NOVČANIKA I NEKA MALO RAZMISLI:
AKO ZAISTA ŽELI DA BUDE SA NEKIM ZAŠTO NE I ŠETNJA,ŠTA JE, ISPALI SMO IZ FAZONA,MI TO NERADIMO,TO JE TAKO OUT.Odgovor za desetku

A VI MUŠKARCI PREKINITE SVOJU MUŠKOST DA NADOKNAĐUJETE DEBLJINOM NOVČANIKA ILI KUBIKAŽOM KOLA.
[/b]
 
lol... 'you're so right...'

Mada, generalno, u poslednje vreme nemam previse vremena za 'socijalizaciju'... programerski zivot... mesec dana nemash sta da radis, mesec dana nemas vremena ni da jedes... A dok radim, mogu uvek da ukradem sebi 10-ak minuta, pa da neshto postujem :)

A i kad izadjem, to je kao po obicaju smor nevidjeni, jer zaista, vrlo je tesko naleteti na zenske osobe sa intelektom pojedinih devojaka ovde, pa se sve svede na 'pucanje u prazno'... Neznam ko je izrekao onu cuvenu 'Some people appears to be so bright... until they open their mouth', ali ja generalno to dozivljavam kad god izadjem (mislim krenem kao u neku akciju i to)... No, strpljiv sam ja ;)

E sad, ja licno mislim da ovo misli i zenski deo odavde, pa se nalazimo na istom...

Kao sto rekoh u onom mom eseju, pravo mesto za upoznavanje je biblioteka, muzej, faks, ili sta god vezano za kulturu i intelekt... 'Normalnim' ljudima (gde delimicno svrstavam i sebe) nije ni priblizno lako naci sebi odgovarajucu osobu za vreme nocnog izlaska, jer tada je vise pozera/pozerki, nego normalnih ljudi...

A ja se uvek (doduse kad imam vremena, sto je vrlo redak slucaj :D) mogu pojaviti na nekom mestu, da dokazem da mi tastatura nije najjace oruzje (dobro, sad je to diskutabilno :D)...

Pozdrav...
 
Ja nisam luzer, o naprotiv,
Meni je osmeh lajt-motiv,
Ja nisam luzer, ja imam nas,
A za svet k'o te pita!

Ja nisam cedo proseka,
Mene ne vuce oseka,
S tobom je tretman poseban,
svaki je dan 'dolchevita',
i svud je Holivud.

I ako ne preferiram Balasevica previse, ovo se podosta odnosi na mene :)

Shta ce ti motiv za upoznavanje ljudi? Pa 'bogom ti je dano' da budes drustvena osoba, a samim tim, nije ti potreban ni jedan drugi 'motiv' za sklapanje novih prijateljstava (i vise od toga)... Ako imas 'motiv' da upoznas neku osobu, to znaci da to radis iz nekog interesa... a kad dodju na scenu interesi, prijateljstvo pada u vodu...

Pozdrav...
 

Back
Top