Sta se desava sa MUSKARCIMA?

SIMONA:
Ja mislim da su za to odgovornije devojke nego muskarci za jer su u svojoj ekspanziji toliko preuzele od jaceg pola da je sad najprirodnije da one same startuju tipa i urade sve ono sto ide uz startovanje ,snaci cimanje telefonom,slanje raznih posrednika i td.Meni to naravno nikako ne odgovara ali tako stvari stoje.I sada reci mi zasto bi se neko zamarao oko mene tebe ili neke trece ako se more riba nalaziNISTA SE NE DESAVA VI MISLITE ZENE DA STE POPILE SVU PAMET OVOG SVETA,e pa grdno se varate uvek ima bolje od boljeg.pozdrav[/b]
 
Veci dio njih je u pravu, ali...Procitala sam: Sta ako je momak ne zaposlen, i da su setnje izasle u modi.Tu se grijesi.Jer djevojke vole momke koji gledaju dobrotu tj. ono iznutra,a ne novac i ljepotu.Ne kazem da ni ljepota nije bitna!Ja mislim da nijedna djevojka nema primjedbi na šetnju pored plaze, ili na planinu, nije bitno.Nju momak ne mora izvoditi u kafiće, diskoteke i ostala javna mjsta.
A i slazem se s time da se momci previše boje djevojaka,bilo da je ona najljepša u školi ili kraju, jednostavno ih je strah da predju na stvar.A kada one saznaju da im se svidjaju onda nastaje frka kako to nije istina,ali kada momak sazna da se svidja djevojci onda nastaje zezanje na njen račun ŠTO NIJE U RADU!!!
 
EEEEE....tuzna je to prica!
Velika je istina da su danasnji muskarci velike seronje!Veoma su grubi i nekulturni!
Mislim da kriza vlada u opstem slucaju musko-zenskih odnosa!
Tu ne treba kriviti samo nas muske!Ja barem poznajem vise od 10 muskih osoba koji se sasvim lepo ophode prema devojkama!
PORUKA SVIM DEVOJKAMA: TRAZITE IH NA POGRESNIM MESTIMA !!!!!!! (pokusajte da odete u planetarijum nekada,da se upisete na neki kurs jezika,uclanite se u izvidjace ili ko zna sta josh).Subotom uvece se svi puvaju i niko se ne predstavlja u pravom svetlu(pa nekada cak ni ja sam),u sustini pruzaju devojkama ono sto misle da one zele da vide(skroz bezveze)!!!!!
Ne mora da znaci da je decko tunjav samo zato ako ga zanima nesto drugo osim mobilnog,koznih sedista...!
IMA JOSH NADE...NE ODUSTAJTE !!!
 
kety:
Devojke ce se verovatno sloziti samnom da su se u zadnjih nekoliko godina dogodile velike promene sa nasim muskarcima, jednostavno, malo je onih koji su to zaista i ostali. Vecina je postala nekako pasivna, nezainteresovana, preplasena, pomalo iskompleksirana... Ne mogu da se setim kada mi je prisao neki descko poslednji put i to na neki spontan i neobavezujuci nacin? Momci sta se to desava? Jesu li devojke postale toliko zastrasujuce, samouverene, bezobrazne??? Evo vam prilike da kazete sve sto vas muci, sto vam smeta kod jedne (nad)prosecne Beogradjanke? Ali znate sta: kao prvo, ne zelim da slusam tuznu pricu o sponzorusama (nadjite drugi izgovor), a kao drugo, ipak mi je ovde potrebano misljenje malo iskusnijih i starijih, so...
Kety draga, ja nisam bas tako star, a ni mlad.Kao prvo:donekle si upravu sto se tice pasivnosti,nezainteresovanosti,straha itd.Medjutim reci cu ti zasto je to tako.Moji prijatelji sa kojma se druzim veoma dugo i lepo,pozvali su me i rekli da imaju jednu prijateljicu da me upoznaju sa njom.Ja sam naravno to prihvatio bez nekog posebnog entuzijazma.Devojka je stvarno lepa i sarmantna, ali njeni standardi su daleko iznad mojih mogucnosti.Ne mislim na moj izgled, tu nije bilo problema vec materijalna strana.Stan od 80m2 joj neodgovara kao ni auto koji je proizveden95god. i koji nije Stojadin,Lada ili Dacia.To je bilo pre tacno 6god., pa posto "gospodja" nije nasla svoj standard onda je pocela da me zove da izlazimo!Mozes misliti ja nisam pogon za recilkazu kao ni vecina muskaraca ovde.Veruj mi da vecina tvojih sugradjanki tako misli.E , pa spustite malo standard da se ne bi desavalo da docekate 30-35god. pa onda de se cesate tamo gde vas ne svrbi, jer ste ostale baba devojke koje niko nece.Ovo zadnje nije upuceno tebi nego je cinjenicno stanje.
 
kety:
Devojke ce se verovatno sloziti samnom da su se u zadnjih nekoliko godina dogodile velike promene sa nasim muskarcima, jednostavno, malo je onih koji su to zaista i ostali. Vecina je postala nekako pasivna, nezainteresovana, preplasena, pomalo iskompleksirana... Ne mogu da se setim kada mi je prisao neki descko poslednji put i to na neki spontan i neobavezujuci nacin? Momci sta se to desava? Jesu li devojke postale toliko zastrasujuce, samouverene, bezobrazne??? Evo vam prilike da kazete sve sto vas muci, sto vam smeta kod jedne (nad)prosecne Beogradjanke? Ali znate sta: kao prvo, ne zelim da slusam tuznu pricu o sponzorusama (nadjite drugi izgovor), a kao drugo, ipak mi je ovde potrebano misljenje malo iskusnijih i starijih, so... Kety ja sam spontan :P i neobavezujuci :D pa da se vidimo neki put (odgovori mi u forumu da li zelis pa da ti se javim na mejl).
 
kety:
Verovatno je Njuskalo najvise u pravu ovde, mada mi je krivo da to priznam. Nadala sam se da nece za sve nase probleme biti odgovor finansijske ili politicke prirode, ali izgled da je tako. Istina je da postoji velika razlika izmedju muskaraca koji su odrasli u nekom "boljem" vremenu,pre svega zato sto znaju da se ponasaju prema zeni da se ona bas tako i oseca, i danasnjih momaka, bez ikakvih manira i paznje (mada smo same trazile ravnopravnost :)). Sigurna sam da ima devojaka koje jos uvek padaju na sarm, humor, pricu, samo sve manje muskaraca to koristi,javlja se kompleks,ne zeli da se trudi vec razmislja po principu, ako ona nece, ima druga koja hoce!
U ovom gradu, dovoljno je samo da drzis do sebe pa da budes iznad proseka, dragi moj SRX. Nemoguce ne postoji, samo ga sve manje ima!!!!
Dobro jutro svima!



Humor, sarm etc. HA HA HA
Kad god pridjem devojci kao svaki normalni tip, budem pazljiv, trudimse da pricam o normalnim stvarim, par komplimenata, dam joj do znanja sta cenim kod nje kao osobe... nista! Ja sam propalitet! Zato kad se postavim da me bas zab*le za nju i da cisto ubaijam vreme odma joj sijaju oci. To sto onda nemamo o cemu da pricamo (uostalom vecina takvih i nije nesto sklona tome) to je druga stvar.
Malo sam preterao ali cinjenica je da je sve manje normalnih i opustenih devojaka. Svi traze neku laznu sigurnost jer nema perspektive dok smo ovde. I to prevashodno devojke! Sve se vise izlazi na fensi mesta sa tipovima koji imaju pare, ne zato sto su one sponzoruse vec sto misle da nema, nazalost, boljeg. Moje misljenje je da grese jer perspektivnih uvek ima pa cak i u ovakvim propalim uslovima samo treba potraziti.
Ne moramo da se pretvaramo u Jamajku :lol:
 
Interesantna tema.Aktuelna vec neko vrijeme.Moram priznati da koliko god se trudio da izbjegnem olake generalizacije,problem nije u muskarcima nego u zenama.Izuzeci naravno postoje.Ne znam da li ste vi i kakvu evoluciju dozivjele,ali zena danas ocekuje itrazi drugacije stvari od muskarca nego sto je to nekad bio slucaj.Previse zahtjeva ,reklo bi se,narocito one "natprosjecne".A muskarcima naravno oduvjek hvali samopouzdanja.Moze da sarmira,nasmije ili ima dobru pricu ,ali to ima samo kratkotrajno dejstvo.Nije dovoljno.Mogu da razumijem donekle zene.
 
SIMONA:
Ja mislim da su za to odgovornije devojke nego muskarci za jer su u svojoj ekspanziji toliko preuzele od jaceg pola da je sad najprirodnije da one same startuju tipa i urade sve ono sto ide uz startovanje ,snaci cimanje telefonom,slanje raznih posrednika i td.Meni to naravno nikako ne odgovara ali tako stvari stoje.I sada reci mi zasto bi se neko zamarao oko mene tebe ili neke trece ako se more riba nalazi oko njega i on samo treba da bira koji hoce a koji ne ?

svaka ti cast mislio sam da nema cure koja je to shvatila bas si me prijatno iznenadila.
vjerovatno nisi lijepa niti slatka cak vjerovatno ni simpaticna a kamo li privlacna, ali stvarno bih volio da te upoznam. dosta mi je ovih ljepotica treba mi nesto stvarno uzasno.
pozdrav iz bara
 
Ketylovac:
Kety ja sam spontan :P i neobavezujuci :D pa da se vidimo neki put (odgovori mi u forumu da li zelis pa da ti se javim na mejl).

Dragi, ja sam samo postavila temu i dala svoje misljenje a ne oglas licne prirode!
Ovo ti je sad ispalo kao klasican nastup prosecnog Balkanca, ali necu nasesti pa ti odgovaram da mail uvek mozes da mi posaljes...da li ces dobiti odgovor zavisi od tebe! :lol:
 
Eh al sam se nacitala!!!!

I ne mogu da verujem , ovde kao da se ne govori istim jezikom ! :?
Mislim ko o cemu a ono baba o ustipcima, tj. svi se nesto postavljaju na jednu ili drugu stranu, grupisu trupe za rat, sta li ? :shock:

Ljudi , pa zar ne vidite o cemu pisete?
Prvo i osnovno je to sto ste svi vi ljudi, licnosti.
I to razlicite, pa prema tome to tako i prihvatite .
Svi se nesto dele na muske i zenske takmicare koji jedni druge pokusavaju da ubede kako je ona druga strana u krivu ili u pravu.
Pitam se samo cemu sve to????
Pa svi ste u pravu!!!
Igra se ne zove "ubedicu te da sam u pravu" o necemu drugom je rec.
Hvala bogu da smo razliciti! :)
Za pocetak bi mogli jedni drugima da priznate da i na jednoj i na drugoj strani ima skotova svih vrsta, pa da predjete na nesto drugo sem prozivanja i stalnog generalizovanja stvari , ovde tako omiljenog.
:(

Ovako mozete do sutra i preko sutra i.....do sudnjeg dana :roll:

Svaka rupa nadje zakrpu pa prema tome ako sad pocnete naglabati zasto je rupa nastala ili zasto bas ta zakrpa na tu rupu eto nama propasti sveta pre nego sto smo je ocekivali :P :P

Elem, ako vec hocete da filozofirate bacite se na neku drugu temu tipa sta je starije pile ili jaje , crna rupa u svemiru, zagrobni zivot i bla bla tako dalje.

U medjuvremenu, nabacite OSMEH skinite maskata sa facata i pocnite da pruzate sanse ljudima oko vas , i bar jednom probajte da kazete tacno ono sto mislite o nekom necemu nije bitno, i ama, bar jednom otvorite vrata svojih malih svetova i iskoracite u veci, nikad ne znate sta vas ceka iza coska.

Ajd pa sretno svima :) :lol: :P
 
Aj da i ja kazem nesto. :) U principu uvek startujem ja devojku, a ne one mene, mada bilo je i toga. Desavalo mi se da opusteno startujem devojku a one (pogotovo drugarice) me pogledaju u fazonu "Gle ovog?!". Verovatno ima tipova koje to pokoleba pa ih muka uhvati od tih proseravanja pa posle izgube i volju da se potrude. U tom momentu samo predjes u mod "Napad je najbolja odbrana" i napravis seljanke od drugarica i izlazis ko pobednik, garantovano! :)) Naravno, normalne devojke ne reaguju tako debilski, vec saslusaju nastup. Tada se isplati i to treba da vodi sve tipove.
 
...cice,ako zelite da vam tip pridje i da vas ne smori onda morate malo da signalizirate...dajte neki osmeh,neki konkretniji pogled,bez mrstenja i extra kratkih odgovora na nasa pitanja,pa mozda budete iznenadjene sta smo sve u stanju da uradimo...kada nam se da sansa.
 
Hmmm... prvi put u zivotu da slucajno nabasam na neshto shto nisam ni trazio, pa da ga opet procitam u celosti... To me je upravo kostalo negde oko $40, ako cemo sa materijalne strane... Jer mozemo ovde bistriti 'do sudnjeg dana' da nisu svi ljudi materijalisti... JESU!!! Svako se bori za jaci standard, bolju platu, kola, stan... Oni koji to ne zele, nego spavaju na sedmom nebu, bi trebalo da posete psihijatra, jer od ljubavi se ne zivi...

Problem nije u materijalistickom pogledu, vec u necemu sto ljudi misle da je 'materijalisticki pogled', a to je ono staro 'da je moje bolje od komsijinog'... Zato se i rodila prica o BMW-u, vili od 1000 m² i sl.

Naime, ljudima je u genetici da imaju sebi svojstven takmicarski duh... I nema te skromnosti (izuzev lazne) koja ce dozvoliti coveku da ne prikaze rezultate svog rada i zalaganja... Stoga je potpuno logicno da ljudima 'danas' (jer vecina ljudi koji su ovde pisali neznaju kako se zivelo u tim 'divnim '60-im i '70-im, ukljucujuci i mene) sve svedu na 'poremeceni sistem vrednosti'... Pa gospodo, mozete vi i danas da setate vasu damu po svim onim mestima iz 60-ih... Ali vi to necete, zato sto je 'bitno' da vas drustvo i drugi ljudi vide kakvu ste 'cicu' ulovili, pa cete zbog toga trpeti da vas jedu komarci na nekom odvratnom splavu, umesto da odete kod tebe ili nje u stan, i da provedete malo kvalitetnog vremena... Isto to vazi i za dame... ma one mogu i u 'shtali', ali vazno je da pokazu koliko je dubok novcanik njihovom plenu, te stoga vole da izadju na neko javno mesto iz nekog 'BMW-a', i da momak casti celi kafic, dok se ona kao nevino smeska uz njega...

To nije materijalisticki pogled, iako to tako izgleda... to je jednostavno zabluda da ceo svet mora da zna kako ste vi 'uspesni'...

Nazalost tako je u celom svetu, i tako je bilo i ranije... Kod nas je to problem zato sto je to vec postalo nepisano pravilo, i u nekom smislu obaveza, sve zbog poslednjih 12-ak godina ludila, netolerancije, i laznih uzora... Sve je to vrlo naivno pocelo kad su se momci poput arkanovih tigrova i slicni, vratili iz hrvatske sa gomilom pokradenih stvari... Oni su naglo odskocili od svoje generacije (u materijalnom smislu... o moralnom se nemoze ni pricati, jer ljudi poput njih nisu ni imali 'moral'), tako da je stara zuta buba ljubomore celu njihovu generaciju (pa i one koji su mogli da se svrstaju u tom rangu), i onda je odjednom, iako do tada brlo vazno kao zivotni cilj, tim ljudima postala opsesija da zgrnu sto vise novca za sto manje vremena... a jedini nacin za to je ili da si ekstremno pametan, ili totalni moron... naravno, u svakom slucaju je mnogo vise onih drugih nego prvih, i tako se rodio kriminal, a i gore od toga, totalno poremeceni sistem vrednosti, koji nema veze sa ljubavlju ili bilo cime raspravljanim ovde, vec sa cistim standardom zivota... E naime, tim ljudima je odavno vreme proslo, i oni danas nemogu da uticu previse na celokupni zivot svih nas... Oni su odavno ostali bez svih tih skupih kola, vila i slicno (ima ih jos, ali daleko manje)... medjutim, danas sve to imitiraju neki 'novi klinci', koji su rasli u vreme gore navedenih mamlaza, i ti klinci su zasluzni za famu o BMW-u... Njima su ljudi kao sto je bio Paskal, Njutn, Ajnstajn, Tesla ... bili mrtva slova na papiru, o kojima oni i nisu morali nista da znaju, jer za ime sveta, njihov otac ce skociti do skole i sve to srediti... Ali su zato znali kompletnu istoriju svih narko dilera i 'vodja' podzemlja... njihov omiljeni film je onaj dokumantarac koji je trebao da bude edukativan a imao totalno suprotni efekat 'Vidimo se u citulji'... Palili su se na glavne likove iz 'mafijaskih' filmova kao sto je npr. Rane, ne shvatajuci poentu iza toga... E to su dame i gospodo, generacije 83-87 (dete najvise uci i upija (u socijalnom smislu) izmedju 5 i 15 godina), koje danas cine vecinu 'nocne populacije' (mladji od toga josh uvek nemaju prevelikog interesa, stariji imaju obaveze (oni koji su naucili da zive) te nemaju vremena da svake veceri izlaze, i trose gomilu novca na bespotrebne stvari)...

Na zalost, navedene generacije, nisu nista naucile o ljudskim odnosima, i nemaju blage veze sa zivotom... Naravno, ne zelim da nikog uvredim generalizacijom, ali se mora priznati da ogromna vecina odgovara tom opisu... I ne treba njih kriviti... To su sve zakuvali oni malo stariji, odnosno ljudi koji su trebali da budu njihovi najveci prijatelji - roditelji... Kad je krenula opsta otimacina, svako je hteo da prigrabi sto je vise mogao, pa su ti ljudi zaboravili na svoju decu, i nisu bili uz njih kad je to deci bilo najpotrebnije... Tako da su deca stekla totalno lazne ideale, pa i sama pocela da vrse pritisak na svoje roditelje da postanu takvi... Tu su se vec vratili stari roditeljski nagoni (nije vise imalo sta da se krade, pa hajde sada da malo pomognemo nasoj deci), ali je vec bilo kasno... Tada su roditelji pomagali svojoj deci na najgori moguci nacin, jer vise nisu znali kako (njihova deca su postali 'monstrumi')... tako su im sredjivali ocene, tukli se umesto njih, i naucili ih na zivot 'lako cemo'... E, kad su ta deca porasla (15 godina i vise), naucena na lagodni zivot bez imalo rada i truda, oni su poceli da ostvaruju svoje fantazije o 'zestokim frajerima' i 'opasnim ribama', iz vremena njihovog odrastanja, tako da su tatice koje su se nakrale i sakom i kapom, poceli svojim sincicima, koji jos nisu poceli ni da se brijaju, da kupuju 'besna kola'... Za to vreme, svojim cerkicama su kupovali garderobu koje bi obukle samo one koje se bave najstarijim zanatom, jer, zaboga, uz sve te mafijascice i majmune koji su mislili da su nesto sto nisu, isle su kao po obavezi osobe sa estrade koje su se utrkavale koja ce se sa sto manje garderobe pojaviti na sceni, i otvarati usta... Pa iako sam muskarac, i generalno, muskarci vise razmisljaju o zenama kao seksualnim objektima (dok one razmisljaju o muskarcima kao finansijerima svojih fantazija), meni je to odvratno... Ma NIKAD, makar bio sam do kraja zivota, ne bih izasao sa takvom jednom osobom...

I tako, malo-po-malo, dodjosmo do situacije koju imamo danas... Stariji muskarci (ne mislim na dede, vec na samce starije od 25 godina), osecaju se ugrozeno od strane novih klinaca, pa se ili plase da izadju bez bmw-a, ili rade dan noc da bi zaradili jedan (pa im vreme prodje, a posle bude kasno), a devojke koje su emancipovane se plase konkurencije klinki koje ne misle o nicemu drugom nego o svom izgledu... I onda, oni pravi ljudi (oni koji su donekle ostali normalni) se tesko nalaze... jednostavno, ljudi ne zele da se suoce sa tim balavcima (moram tako da ih nazovem, i ako su njiovi roditelji krivi za to), jer to nije njihov svet... Pa milion puta mi se desilo da sednem u nekom kaficu, i da se ubrzo pojavi gomila klinaca, koji me 'prijatno' zamole da ne sedim na tom mestu, jer to je mesto njihovog gazde (BUKVALNO tim recima)... Naravno, posto sam tvrdoglav po prirodi, vise puta sam umalo izvukao deblji kraj... I to se desava mnogim ljudima koji jednostavno ne zele da zive taj stil zivota... Zato 'normalne' osobe tesko mozete naci... one ili uce, ili rade, ili se ne osecaju bezbedno ili lagodno u drustvu gore navedenih... A opet, ima i onih koji su dosta radili, i posteno zaradili i za bmw, i sta-god, ali jednostavno, posto se zna 'kakvi ljudi' voze tako nesto, ne zele da ga kupe pa da budu kategorisani sa njima...

Ma ja bih menjao bilo koju 'lepoticu' sa estradne scene, za osobu koja ceni kvalitetne stvari (klasicnu muziku, umetnost, kulturu, toleranciju, prirodnost, istinu...) ma kako da ona izgledala... Briga mene za 'zanosnu plavusu sa nogama do vrata', ako 'najpametnije' sto moze da kaze je tekst njene miljenice iz City-ja ili Grand-a... Ako jedino o cemu misli je sta ce ljudi reci, sta ce sutra da obuce, kojim kolima ce doci do njene omiljene diskoteke, gde samo mamlaz moze izaci... Ako jedino sto radi je sminkanje od jutra do sutra... Ma takvog monstruma ne bih uzeo pa da izgleda kao andjeo... Pa nije sve u seksu (i ako zvuci glupo kad je izreceno od strane jednog muskarca ;))... seks mozes da kupis za relativno malo para, i ne treba ti bmw za to... Ja hocu osobu sa kojom mogu da razgovaram o sirokom broju tema... Zelim da mogu da pricam sa njom ceo dan, i koja moze da me razume, kao i ja nju... osobu koja je u stanju da razume da nisu svi ljudi isti, i koja ceni 'prave' (diskutabilno je pricati o tome ko je u stanju da oceni nesto 'pravim') vrednosti...

Zar je bitno to ko ce kome prvi prici? Pa vi ste sve sveli na to kako prici nekoj devojci... Ili obratno... Pa zar je to sve?

Zasto uopste trazite osobe na mestima gde izlaze 'one' cija je glavna opsesija kubikaza kola njihovog izabranika? Pa niko normalan nece traziti devojku (ne mislim na osobe za nekonvencionalni provod bez predrasuda) u diskoteci... Hoces da nadjes devojku? Skokni do neke biblioteke, muzeja i sl, i to u prepodnevnim satima... naci ces mnogo lepse, interesantnije i sarmantnije devojke nego bilo gde...

A i vi dame, ako zelite 'pravu priliku', a ne nekog socijalnog otpada, pocnite da izlazite na mestima gde ljudi umeju da cene kvalitete... time sto cete se skinuti gole, i stojati na prometnim mestima, mozete samo da navucete nekog idiota (kome se IQ moze meriti u desetinama, i kome bi ste vi bile lovacki trofej) ... ili to ili upalu jajnika...

A sto se materijalisticnosti tice, budite materijalisti! Radite sto vise mozete da ostvarite svoje ciljeve... ali nemojte sve posmatrati kroz prizmu novca, i nemojte ni misliti da svi posmatraju svet kroz novac...

I nemojte misliti o tome sta vase drustvo misli o nekoj osobi... pa nece oni/one biti sa njom/njim nego vi... Zaboravite sta bilo ko misli o bilo kome, i za trenutak mislite samo na sebe, vase interese, i ono sto je najbolje za vas...

Uh... al sam se raspricao... Ma nema veze, poenta je u tome da ima osoba koje ne spadaju pod title 'frajer' (btw. ko zna nemacki, zna da se to moze prevesti kao 'slobodnjak', sto to nikako danas ne predstavlja ta rec), i koje ne spadaju pod 'sponzorusa'... Problem je sto trazite na pogresnim mestima, i sto se polako, shvatajuci da starite i da mozete zavrsiti u kasnim 30-im bez partnera, pocnete hvatati i za slamku, sto nije resenje... Neko je naveo onu poslovicu, da je bolje putovati sam nego sa pogresnom osobom...

Pozdrav, i nadam se da vas nisam smorio :)
 
kety:
Devojke ce se verovatno sloziti samnom da su se u zadnjih nekoliko godina dogodile velike promene sa nasim muskarcima, jednostavno, malo je onih koji su to zaista i ostali. Vecina je postala nekako pasivna, nezainteresovana, preplasena, pomalo iskompleksirana... Ne mogu da se setim kada mi je prisao neki descko poslednji put i to na neki spontan i neobavezujuci nacin? Momci sta se to desava? Jesu li devojke postale toliko zastrasujuce, samouverene, bezobrazne??? Evo vam prilike da kazete sve sto vas muci, sto vam smeta kod jedne (nad)prosecne Beogradjanke? Ali znate sta: kao prvo, ne zelim da slusam tuznu pricu o sponzorusama (nadjite drugi izgovor), a kao drugo, ipak mi je ovde potrebano misljenje malo iskusnijih i starijih, so...

Mnogo mi ovo nekako plitko.Kako bre muskarci pasivni?Pasivni su oni sa kajlama,oni koje upravo sponzoruse startuju.Ne bih da pricam,da se vidimo pa da te razuverim da nije bas tako crno.............
 
Incognito:
...Ma ja bih menjao bilo koju 'lepoticu' sa estradne scene, za osobu koja ceni kvalitetne stvari (klasicnu muziku, umetnost, kulturu, toleranciju, prirodnost, istinu...) ma kako da ona izgledala... Briga mene za 'zanosnu plavusu sa nogama do vrata', ako 'najpametnije' sto moze da kaze je tekst njene miljenice iz City-ja ili Grand-a... Ako jedino o cemu misli je sta ce ljudi reci, sta ce sutra da obuce, kojim kolima ce doci do njene omiljene diskoteke, gde samo mamlaz moze izaci... Ako jedino sto radi je sminkanje od jutra do sutra... Ma takvog monstruma ne bih uzeo pa da izgleda kao andjeo...

zaista si lepo i duboko opisao situaciju koju verovatno doživljavate kod vas... to nemogu da komentarišem jer je situacija gde ja živim skroz drugačija i nemogu biti objektivna ... ali (there is always but :wink: ) pošto sam zanosna plavuša zapeo mi za oko ovaj tvoj gornji text...

da te pitam ... po kojoj logici sve te "ružne ženske" osobine koje si nabrojao pašu baš uz lik zanosne plavuše???... mislim baš me nervira ova generalizacija sorry al nisam mogla da prečutim inače mi se tvoj stav u tekstu sasvim dopao : ))))
 
Incognito:
Hmmm... ............. osobom...
Pozdrav, i nadam se da vas nisam smorio :)

Ma sve sto si napisao u svom stavu, slazem se u potpunosti. Druga su vremena nastala, pa je malo ljudi koji cijene prave vrijednosti, covjekove vrijednosti. Da li ima danas takvih koji jos vjeruju u ljubav, postenje i povjerenje, a sve ostalo dolazi svojim tokom! :lol:
 
Incognito, wooooow, ...ali ja ne bi bila ja kad nebi imala neki komentar... u stvari, citam sad sta blondy kaze, "....situacija kod nas/vas...", pa imam kao neku obavezu da kazem da tako surova i ruzna slika situacije ovde nije i potpuna i jedina....sve to u ime onih ljudi koji se ne osecaju kao deo te slike, a zive ovde i suoceni su sa celom tom situacijom i uspesno izlaze na kraj s'njom! O generalisanju smo diskutovali toliko puta, ali mi se opet cini da je za BG ostala prica surove podele na sponzore i sponzoruse, kao i to da su sponzoruse obavezno plave, sto ajde, necu da siticarim,klise je klise, neka bude, jer se ja, kao takodje jedna zanosna plavusa ne osecam tako pa me ni ne vredja!

E, DON, bas ti je trebalo dosta vremena... :wink: :D
 

Back
Top