Sta se desava sa MUSKARCIMA?

cao Kely, ovde Bane iz Novog Sada. Ja mogu da ti kazem sta mislim o devojkama ovde, u Novom Sadu. Mogu da ti iskreno kazem da sam devojku "muvao" samo jedanput tj. nisam izlazio nikad sa napalom tipa "idem da smuvam ribu", kod mene se to zaista oduvek desavalo spontano, da ne kazem sasvim slucajno. nisam se gurao nikad, a dobro sam prolazio. Ne znam koliko sam stariji i iskusniji, imam 24, ali mislim da se cure danas oblace kao prvo kao za estradu tj. kopiraju domacu estradu i tako su obucene vecinom. Ali, nisu na estradi nego na ulici, u gradu... Sta fali klasicnom minicu za leto! A vecina cura je jednostavno samo nafircana, nadrkana, sa gomilom sminke na sebi. Znam, sminka se koristi da bi nesto doterala, ali ne gomila pudera, drecavih karmina i kojekakvih sranja. A kao da se okrenulo nesto. Doslo vreme da cure muvsju i prilaze momcima, a ne momci curama. Znam gomilu primera i sam sam doziveo par komada. Ej, toliko, ako hoces pisi na nslion@EUnet.co.yu ili ako chatujesh kazi gde pa da pricamo.
 
Hej Kely,primjetim da ste svi uglavnom iz Beograda ili Novog Sada.Ali mislim da je svuda situacija potpuno ista (ako vam to ista znaci:))Najprije bih se u potpunosti slozila sa Starim Liscem,ali malo toga dobijamo interpretiranjem istine koju vecinom svi znamo,i konstatovanja postojeceg stanja.Zivim u prilicno malom gradu(samo za sada, nadam se:),gdje je situacija jos gora ne samo po pitanju musko-zenskih odnosa vec odnosa cini mi se ruralnog i urbanog,patrijarhata i 2003.god!Sebe smatram prilicno sarmantnom i zrelom osobom,(neki kazu da lijepo izgledam ali im nista nevjerujem:))) s manirima u skladu sa gradom iz kojeg dolazim(Sarajevo),ponekad pomislim da sam i vise nego komunikativna,obrazujem se i bla,bla,ali koliko vec studiram ovdje ,meni vjerovali ili ne (bar ja ne pamtim:)),nikada niti jedan momak nije prisao s ciljom da se upoznamo ili sto slicno!Za sebe tvrdimda nisam niti uobrazena niti nepristupacna bez obzira na izgled,obrazovanje i itd,kao i da nemam bas nikakvih kompleksa.Izuzimam par kontakata koje sam ja inicirala ali...i to otislo dovraga:)))Tako da nemojte bas toliko jadikovati,ipak imate malo vise mogucnosti i znate vec..samo malo volje,narocito momcima:))Ubjedjena sam da zbilja ima odgovarajucih osoba,(hm..ovaj..valjda ima:))
Pozdravila bih Vas sve sa optimisticnim pozdravom(nisam ga jos smislila ali u sledecem broju:))..
 
VI STE SVI TAKO U PRAVU DA JE TO NE VEROVATNO

MOJ SAVET SVIMA:
MUŠKARCI POČNITE DA SE PONAŠATE KAO MUŠKARCI,A NE KO GOMILA PE*ERA A VI ŽENE BUDITE MALO ŽENE A NE TAKVE NADUVANE KU*KE I SVE ĆE DOĆI NA SVOJE MESTO.

U MEĐUVREMENU AKO NEKA OD VAS TRAŽI MUŠKARCA KOGA ĆE DA VOLI NEKA PREKINE DA SE OPTEREĆUJE DEBLJINOM NJEGOVOG NOVČANIKA I NEKA MALO RAZMISLI:
AKO ZAISTA ŽELI DA BUDE SA NEKIM ZAŠTO NE I ŠETNJA,ŠTA JE, ISPALI SMO IZ FAZONA,MI TO NERADIMO,TO JE TAKO OUT.

A VI MUŠKARCI PREKINITE SVOJU MUŠKOST DA NADOKNAĐUJETE DEBLJINOM NOVČANIKA ILI KUBIKAŽOM KOLA.
[/b]
 
gmexy:
kety:
Devojke ce se verovatno sloziti samnom da su se u zadnjih nekoliko godina dogodile velike promene sa nasim muskarcima, jednostavno, malo je onih koji su to zaista i ostali. Vecina je postala nekako pasivna, nezainteresovana, preplasena, pomalo iskompleksirana... Ne mogu da se setim kada mi je prisao neki descko poslednji put i to na neki spontan i neobavezujuci nacin? Momci sta se to desava? Jesu li devojke postale toliko zastrasujuce, samouverene, bezobrazne??? Evo vam prilike da kazete sve sto vas muci, sto vam smeta kod jedne (nad)prosecne Beogradjanke? Ali znate sta: kao prvo, ne zelim da slusam tuznu pricu o sponzorusama (nadjite drugi izgovor), a kao drugo, ipak mi je ovde potrebano misljenje malo iskusnijih i starijih, so...

Kao prvo, zadovoljstvo mi je da se obratim jednoj (nad)prosecnoj Beogradjanki povodom datog pitanja. I odmah da kazem, smatram da su zene postale zastrasujuce odbojne u svojoj samovolji(a ne slobodi) i laznoj samouverenosti koja ide s tim. S obzirom na siru drustvenu situaciju, nasu materijalnu i psihicku pometenost, i patoloska kretanja u odnosu polova, nije ni cudo da su muskarci postali pasivni i preplaseni(recimo radije: oprezni i zabrinuti za nasu i vasu sudbinu).
Licno, voleo bih da neka(“prava”) devojka(zena) meni pridje, svejedno da li spontano ili smisljeno dok je sa dobrim namerama. Posto sam prirodno pasiviziran, meni odgovara zenska inicijativa(nikako cimanje). Ali, imajuci u vidu zensku emancipaciju, retko(jedva) nailazim na to.
Da predupredim zlobne komentare, dovoljno sam “nadprosecan” u potrebnom smislu. Objektivno dajem sebi ocenu vrlo dobar; odlican ne zbog skromnosti. Mozda je problem sto ne pripadam ni (Beo)gradu ni provinciji(selu). S druge strane, zenska navalentnost bez srca i duse, koja hoce samo “konkretno”, deluje mnogo neozbiljno i nepouzdano. Slazem se sa vidjenjem naseg stanja kao prelaznog perioda, i nadam se da ce sveprisutni nihilizam biti kratkog(iako intenzivnog) daha i da ce se duhovi smiriti.
Na mestu je poznati zakljucak: ljudi su prestali da budu medjusobno cilj i svrha u potrebi za srodnom dusom, vec su samo puka sredstva - sluze jedni drugima za uklanjanje svakodnevne mucnine i praznine u raznim sado-mazo varijantama. Dakle: ima se cime, ima se gde, naslo bi se(tesko) s kime, ali pitanje je ZASTO!


Pre svega, zahvalio bih se u ime svih gmexy-u na strpljenju i odmerenosti u pisanju ovog posta. Ja licno nemam strpljenja ni volje da vise pisem ono sto sam izrekao milion puta i sto me vec podseca na pricu o kokoski i jajetu, a ne mogu bas ni da razmisljam o svim aspektima ovog problema kako bih dao neko potpuno objektivno objasnjenje. Ja, koji i nisam preterano mator, secam se nekih proslih vremena, mnogo tezih od ovih sada, kada sam mogao da biram hocu li da kupim cigarete ili da popijem pice (i jedno i drugo je kostalo 2 DM) i kada taj izbor nije bio uopste uslovljen time da li imam zensko drustvo ili ne. Drugim recima, curama u to vreme inflacije nije bilo bitno koliko imamo vec ko smo i kakvi smo. Ta teska vremena prodjose, danas mi je mnogo lakse (ima se, moze se), ali jos uvek osecam jako veliku odbojnost prema cisto ekonomskim odnosima medju polovima. Koliko sam ja primetio, zenski svet vecinom ide linijom manjeg otpora (lepa sam, zgodna, zasto bih trosila vreme i radila na sebi ako vec to mogu da unovcim?). Cast izuzecima, ali i njih je sve manje, nazalost. U principu, gro odnosa madju polovima se svodi na 'ribarstvo' i 'frajerstvo', ko je 'jaci' i ko ce koga sto vise, ovako ili onako da iskoristi. I nesvesno se u coveku javlja odbojnost prema curama koje, sa osnovom ili bez nje drze do sebe i to jasno pokazuju. Mozda se zato bas udaljavamo....Oprostite mi na mozda malo konfuznom tekstu, ali se nadam da cete uhvatiti smisao...
 
mozda je bilo bolje da si postavila pitanje "sta se to desava sa nama devojkama"
nije uvek sve do muskaraca ali smo vam uvek mi krivi
a sto se tice da si nadprosecna onda ne bi trebala da imas ovih problema......
pozrav iz banjaluke
 
sasa, nisi mi odgovorio na pitanje!
ponovicu ga KAKO DA JEDNA DEVOJKA SAMA PRIDJE GOMILI MUSKARACA U JEDNOM DRUSTVU AKO JE MEDJU NJIMA VIDELA MR. PRAVOG????

a sto se tice gomile devojaka. jednostavno UVEK ti je lakse ako povedes jednog, dva ortaka da zajedno zabavite to drustvance i da neprimetno izvuces zeljenu osobu na stranu ako ona dvojica zabavljaju ostale devojke...
 
Hi, evo i mene!
Hmmm, ovo se pretvorilo u jednu ozbiljnu debatu, sto rece ovaj pre mene, svi su u pravu i prica stvarno pocinje da lici na onu o kokoski i jajetu, sto nas nece dovesti bas nigde ako samo pokusavamo da promenimo onu drugu stranu, a to u stvari treba poceti od sebe. Ja sam se uvek zalagala za onu da svaka krpa pronadje svoju zakrpu pa samim tim, svako ce dobiti ono sto zasluzuje i ono sto mu istinski i pripada.
I samo da udje u beleznik, ja sam mnogima dala sansu,nije da nisam, ali ono sto se oseti pri prvom susretu, onaj prvi utisak je uglavnom i pravi, tako da, momci, zene imaju razvijeniju intuiciju od vas, i ako ona omah ne oseti da je to-to, dzaba, retko kad to mozete da promenite!!!
 
sasha:
- imam pitanje za devojke:kako da pridjem jednoj vashoj drugarici koja mi se dopada,simpatichna mi je...a da se pri tom vas 3,4,5.....koliko vas je u tom trenutku zajedno drugarica,ne osetite zapostavljenim ili da ne pomislite "shta,ja mu nisam bila dovoljno zanimljiva?!" ili "shta sad hoce ovaj smarach,bash se dobro zezamo...",jer desilo mi se par puta da zapazim stvarno slatku devojku,ali kako da pricham sa njom,da se zezamo kad je doshla sa jos nekoliko ortakinja?hrabrost,ideja,entuzijazam nisu problem,tako da ne zakljuchite da se plashim prilaska,vec su ove druge stvari u pitanju.
- po klubovima,zurkama.........vecina devojaka je u "nedostizna sam" fazonu,a pri tom ne mislim na sredjenost,skockanost,vec na stav,drzanje,pokrete,kojim odaje jedan jedini moguci utisak koji mushkarac moze da stekne:"ne gledaj me,nisam za muvanje,

Pazi, par devojaka izaslo u grad, i ti mislis da su dovoljne same sebi i da ih muskarci ne interesuju. Ima i toga ali ne vetujem da si baksuz da bas svaki put naletis na tu situaciju. Fora je u tome da ako zelis da joj pridjes, ipak prvo osmotri situaciju, i to da li je i ona tebe primetila. Ostalim devojkama se izvines ili im obecas ili povedes jos nekog ortaka. Ako uspes da im odrzis paznju (to je vec na tebi), ne verujem da ce te docekati na noz, to oko ljubomore je relativno. Osnovno pravilo je ako se svidis drugaricama, vec je 50% zavrseno! (uuu, interesuje me jel' tako i kod muskaraca????;))
Glb.. ima pravo, najbolje je pomesati vase injihovo drustvo, ali tu se verovatno odmah nailazi na odbijanje cisto iz predostrosnosti da im se neko ne nakaci, ali ako ostavite utisak da je to samo da bi se tu noc sto bolje proveli, onako bez obaveza, moze da ispadne super.

Sto se tice "nedostizna sam" stava, to je radi svakakvih kretena koji nam prilaze. Stvarno ih ima svakakvih.Znas devojka zeli hrabrog muskarca koji ce imati m*** da joj pridje, a ako se on ni to ne usudi, onda stvarno ne vredi nista!!! ;)))
Pozdrav!
 
Lord of Chaos:
Drugim recima, curama u to vreme inflacije nije bilo bitno koliko imamo vec ko smo i kakvi smo. Ta teska vremena prodjose, danas mi je mnogo lakse (ima se, moze se), ali jos uvek osecam jako veliku odbojnost prema cisto ekonomskim odnosima medju polovima. Koliko sam ja primetio, zenski svet vecinom ide linijom manjeg otpora (lepa sam, zgodna, zasto bih trosila vreme i radila na sebi ako vec to mogu da unovcim?). Cast izuzecima, ali i njih je sve manje, nazalost. U principu, gro odnosa madju polovima se svodi na 'ribarstvo' i 'frajerstvo', ko je 'jaci' i ko ce koga sto vise, ovako ili onako da iskoristi. I nesvesno se u coveku javlja odbojnost prema curama koje, sa osnovom ili bez nje drze do sebe i to jasno pokazuju. Mozda se zato bas udaljavamo....Oprostite mi na mozda malo konfuznom tekstu, ali se nadam da cete uhvatiti smisao...

Koliko sam ja primetila, i muski svet ide linijom manjeg otpora, i misli ako je stavio kljuceve od BMW-a na sto da ce mu svaka riba i uci u njega??? Devojke su zeljne muskarca koji ce je uciniti zenom!!!
Kako to mislis odbijaju devojke koje drze do sebe??? Cekaj, ne valja ako je fina, ne valja ako je opasna, sta ovde valja???
 
...pozdrav svima...pitanje je kako da devojka izdvoji nekog tipa iz mushkog drushtva?Pa najkrajnije moguce jednostavno,samo treba da mu da do znanja,da mu poshalje bilo kakav signal koji bi mu dao do znanja sta treba da radi...bar je tako kod mene...znam kety uglavnom sve shto si napisala,ali vrlo moguce da sam bio malo jachi baksuz poshto sam par puta ima situacije da vidjam "nedostizne" i da vidim nekoliko tih"svakakvih" likova kako vas smaraju:)))) da vam pricham,ne biste ni 50% verovale,kakve priche imam po pitanju tih stvari...u svakom sluchaju,morate da skapirate jednu jedinu ali vrlo bitnu stvar:tip je taj koji ce da te poshalje na sedmo nebo i da uchini da izgubis glavu,jer mu je u genetici i u nagonima(malo sam subjektivniji)da svoju lepshu polovinu zainteresuje,zasmeje,ozari,uchini milion romantichnih i budalastih stvari za nju i da ne prestaje da je osvaja stalno i stalno i stalno...za devojku za koju mu se chinilo da je prava nikad mi nije bilo teshko da chinim takve stvari,ali onda dolazimo do jedne druge teme,koju cu pocheti odvojeno od ovoga...dakle,ukoliko zasluzujemo,dajte nam do znanja da se neshto dogadja,a ukoliko budete imale srece i ne prevarite se u izboru,samo se zavalite(figurativno:)i gledajte shta ce biti...pozdrav:)
 
kety:
Lord of Chaos:
Drugim recima, curama u to vreme inflacije nije bilo bitno koliko imamo vec ko smo i kakvi smo. Ta teska vremena prodjose, danas mi je mnogo lakse (ima se, moze se), ali jos uvek osecam jako veliku odbojnost prema cisto ekonomskim odnosima medju polovima. Koliko sam ja primetio, zenski svet vecinom ide linijom manjeg otpora (lepa sam, zgodna, zasto bih trosila vreme i radila na sebi ako vec to mogu da unovcim?). Cast izuzecima, ali i njih je sve manje, nazalost. U principu, gro odnosa madju polovima se svodi na 'ribarstvo' i 'frajerstvo', ko je 'jaci' i ko ce koga sto vise, ovako ili onako da iskoristi. I nesvesno se u coveku javlja odbojnost prema curama koje, sa osnovom ili bez nje drze do sebe i to jasno pokazuju. Mozda se zato bas udaljavamo....Oprostite mi na mozda malo konfuznom tekstu, ali se nadam da cete uhvatiti smisao...

Koliko sam ja primetila, i muski svet ide linijom manjeg otpora, i misli ako je stavio kljuceve od BMW-a na sto da ce mu svaka riba i uci u njega??? Devojke su zeljne muskarca koji ce je uciniti zenom!!!
Kako to mislis odbijaju devojke koje drze do sebe??? Cekaj, ne valja ako je fina, ne valja ako je opasna, sta ovde valja???

Kety, devojko, ono sto sam ja napisao nije opsti napad na zenski rod, vec samo vidjenje stvari jednog muskarca. Devojka koja ne drzi do sebe i nije devojka, ali je u moru devojaka koje same sebe izdizu na pijedestal bez ikakve osnove jako tesko naci nesto sto stvarno vredi. Cak i ono sto vredi u odredjenom trenutku digne ruke i ide kud i ostali. Rekao sam da izuzeci postoje, glupo je generalizovati i ici u krajnosti. Ne zelim da raspravljam ko je koga pokvario, zene muskarce ili muskarci zene, jer to nema apsolutno nikakve svrhe, vazno je ono na cemu smo sada, a osnova sranja u kome se nalazimo jesu poremecene vrednosti, bilo da je u pitanju moral, bilo da je u pitanju sam karakter coveka. Milion puta do sada sam posmatrao kako ljudi (i zene i muskarci) gube nadu i postaju obicni praznoglavci vodjeni najnizim mogucim pobudama. Kazes da muskarac treba da omoguci zeni da se oseca kao zena i slazem se, ali isto tako mislim da kada pored sebe imam pravu zenu, samo jebeno nebo moze da mi bude granica i kada su u pitanju materijalna dobra i kada je u pitanju emotivni zivot. Takva zena ne treba da se vozi u mom BMW-u, Mercedesu ili Jaguaru, vec ce imati sopstveni koji cu joj ja licno zaraditi.
 
kety:
Lord of Chaos:
Drugim recima, curama u to vreme inflacije nije bilo bitno koliko imamo vec ko smo i kakvi smo. Ta teska vremena prodjose, danas mi je mnogo lakse (ima se, moze se), ali jos uvek osecam jako veliku odbojnost prema cisto ekonomskim odnosima medju polovima. Koliko sam ja primetio, zenski svet vecinom ide linijom manjeg otpora (lepa sam, zgodna, zasto bih trosila vreme i radila na sebi ako vec to mogu da unovcim?). Cast izuzecima, ali i njih je sve manje, nazalost. U principu, gro odnosa madju polovima se svodi na 'ribarstvo' i 'frajerstvo', ko je 'jaci' i ko ce koga sto vise, ovako ili onako da iskoristi. I nesvesno se u coveku javlja odbojnost prema curama koje, sa osnovom ili bez nje drze do sebe i to jasno pokazuju. Mozda se zato bas udaljavamo....Oprostite mi na mozda malo konfuznom tekstu, ali se nadam da cete uhvatiti smisao...

Koliko sam ja primetila, i muski svet ide linijom manjeg otpora, i misli ako je stavio kljuceve od BMW-a na sto da ce mu svaka riba i uci u njega??? Devojke su zeljne muskarca koji ce je uciniti zenom!!!
Kako to mislis odbijaju devojke koje drze do sebe??? Cekaj, ne valja ako je fina, ne valja ako je opasna, sta ovde valja???


Nisam mogao a da primetim da je ova konverzacija izuzetno dobra izmedju vas.Ja misli sledece:
Zasto uopste spominjati neki BMW ? sta je uopste sustina ? juris li tipa zato sto ima dobar auto ,ili ga juris zato sto je sladak , ili i jedno i drugo ? ili koliki je on "frajer"
e pa drage moje kad "mazenete frajera" onda ste dobile ono sto ste trazile , tu nema pravog muskarca nego cist pozer kome je sve vaznije u drustvu od vas samih.
Problem je sto vecina vas nemoze da odoli tim raznoraznim "dobrima" koje danasnji "dizelasi" imaju.
I kad zavsite sa njim i provedete se tako kako se provedete, onda vam je djavo kriv.OGROMNA JE RAZLIKA izmedju "frajera" i MR> PRAVOG , koji ce vas zaista uciniti srecnom i od vas napraviti i postupati prema vama kao prema zeni.Ali problem je sto vecina momaka nema cime da se pokaze i cime da mase da bi privukla paznju , nego imaju svoju dushu , neku kintu u dzepu i veliki strah kako da pridju kad nacifrani i napirlitani klnci defiluju sa ergelom najskupljih i najcih automobila.Po meni treba se okrenuti i NAPRAVITI DOBAR IZBOR. JER VEC U PRVOM KONTAKTU DOBRO OBRATITE PAZNJU KAKO GOVORE KAKO SE PONASAJU PREMA VAMA -DRUGIMA , NE TREBA BITI VELIKI PSIHOLOG DA BI TO UMEO.Niko nemoze da me ubedi da ti "frajeri"(kako volite da ih zovete) nisu lako prepoznatljivi vec u prvim recima koj vam upute.
DEVOJKE NIKO NIJE KRIV NI VI NI MI, SAMO JE SUSTINA U PRAVOM IZBORU , A NA VAMA JE DA GA URADITE , JER VAMA SE CESCE PRILAZI NEGO NAMA.

Veliki pozdrav svima
 
...dosta istine u tvojim rechima,izuzetno mislim na deo dushe,neke kinte u dzepu i straha...mislim da je ovo poslednje sto sam citirao kljuchno,jer koju to devojku interesuje tvoja dusha?To shto si izvrsna osoba,shto si dobar,pazljiv,nezan,romantichan,shto joj skidash zvezde sa neba...iskreno,mislim da je danas malo devojaka koje bi to mogle da cene...bar ja nisam naishao na neku koja je to znala da ceni...ali nisam obeshrabljen,dalje verujem u vas.
A to shto se tiche BMW,chinjenica je da bi se vecina cica osecalo bolje kada bi mr. pravi doshao po njih u bavarcu,ali dame moje pripazite malo i obratite paznju i razmislite:kada se tako upakovan sa 2000w iza sebe pojavi izspred vas,na dogovorenom mestu,da li ce:
- kao prvo,skoknuti do prodavnice da vam uzme chokoladicu ili neku drugu sitnicu za koju je siguran da preferirate;
- da li ce mozda takav tip da dodje malo ranije,da ugasi Coloniu,da izadje iz auta(ako mu stomak nije toliko uz volan da ne moze da se iskobelja)i da vas bar toliko udostoji;
- da li ce da kaze"e aj pokupicu te u str.bana" ili na tako nekoj ultra prometnoj lokaciji,jer dzaba slatka devojka i jaka makina kad nema ko da vidi...ili ce da predlozi neku neobichnu lokaciju,da se malo potrudi...
ima josh dosta drugih stvari ali ne drzim kurs:) a nisam ni kompetentan da to radim,a pametnom choveku i komarac je muzika tako da...pall mall:) pozdrav

p.s. Ja sam inache jednom doshao na date sa mojom cicom u BMW,(za mushke info 523i,99 god),svi gore navedeni detalji su bili prisutni (neplanirano...)...reci cu vam da nije zapamtila koje boje je bio auto...ali je znala svaki detalj na meni:)garderoba:)
 
Dakle stvarno....
ja bih ipak rekao sledece:
BOJ Ne BIJE PUSKA UBOJITA(AUTO) U JUNAKA,
VEC BOJ BIJU STVARI U GLAVI I ISPOD STOMAKA :)) heheh opet pesmica.

Dragi moji zaboravite pomagala nego nasiljite vase kubure i u grad ...malo maste i dosetljivosti i maznucete svaku glupachicu koja se pali na skupe stvari(mozete malo i da lazete, opravdano je kada je osvajanje u pitanju)
E kad je prevarite kako ste bogati i vozite FORMULU 1 na drumu ...onda izvadite adute i po paroli : i matematika je nauka ...JEN DVA TRI ....UDRIIIII
pozdrav
svima
 
Lord of Chaos:
Stari, ali treba podneti svo to foliranje i glumu....Pa se posle svega toga postavlja pitanje - vredi li, bre?:) Garantujem zivotom da nista osvojeno na taj nacin ne vredi ni pola * 'ladne vode, kako se to u mom zavicaju kaze....:)
Ma znam da ne vredi , mene licno ne zanima , ali navijam za danasnje mlade momke kada su u pitanju njihove muke sa slatkim malim devojcicama koje misle samo na pare.
Kada bih mogao pomogao bi im i fizicki ( PA NEK IDE ZIVOT) Hahahaha Zrtvujem se za bolje sutra :))
pozdrav svima
 
TO STO SE DESAVA SA MUSKARCIMA PROSTO JE ZA OBJASNITI,SAMA SI REKLA DA SI NAD PROSECNA E U TOME JE FAZON STO STE SE VI RIBE U ZADNJE VREME TOLIKO NALOZILE DA STE RIBE A NE ZENE .TO JE PRIRODNO STANJE NA KOJE STE VI ZABORAVILE U OVIM VREMENIMA I ZBOG TOGA NIJEDAN NORMALAN MUSKARAC NE MOZE DA VAS SKAPIRA JER STE IZVESTACENE.TOLIKO I MISLIM DA TREBA MALO DA SE MENJATE DA BI SVE BILO OK ALI DA SE MENJATE NA BOLJE AKO JE MOGUCE .VEZA FUNKCIONISE SAMO AKO JE MUSKARAC MUSKARAC A ZENA ZENA I DOK NE BUDE TAKO VI CE TE SE UPORNO RAZOCARAVATI U NAS BEZ RAZLOGA.MI NISMO TOLIKO PODLOZNI NALETIMA VREMENA NA KOJE VI PADATE I STO JE NAJGORE MISLITE DA JE TO NORMALNO.
lucky:
gde se nalaze te `prosecne` devojke?
 
Gmexy....hvala na ovolikoj posvecenosti topiku! Cini mi se da pomalo kriticki i pesimisticki gledas na sve ovo, u stvari, sto vise pricamo o ovoj temi, to mi se sve vise cini da to nisu stvari koje se i resavaju polemisanjem. Mada bitno je misliti o tome i imati na umu da problem, generalno, postoji. I dalje stojim iza toga da ce svako dobiti ono sto zasluzuje, pri tom ne misleci o onom svetu. Koliko pruzas toliko i dobijas, ne mozes ti, kao i ona riba lezati i rasiriti noge,i misliti da ce ti zadovoljstvo doci sam od sebe!!! Ne mislim ovde samo na sex, vec na sve u zivotu... Isto tako, moze neka sirovina imati i tog BMW-a,ali ako inteligentna devojka u njemu ne prepozna dostojnog partnera za komunikaciju, druzenje, sex, nece se dugo zadrzarti pored njega,jednostavno nistu na istom nivou, pod uslovom da ona ne zeli da se spusta na njegov.On ce naravno zavrsiti sa nekom glupacicom koju ce vozati okolo cuteci! Nadam se da razumes sta hocu da kazem!

p.s.Avaj,Kety uvek polazi od sebe, prvo menja sebe pa tek onda ceo svet! Ali uporna sam i u jednom i u drugom!
 
kety:
... Isto tako, moze neka sirovina imati i tog BMW-a,ali ako inteligentna devojka u njemu ne prepozna dostojnog partnera za komunikaciju, druzenje, sex, nece se dugo zadrzarti pored njega,jednostavno nistu na istom nivou, pod uslovom da ona ne zeli da se spusta na njegov.On ce naravno zavrsiti sa nekom glupacicom koju ce vozati okolo cuteci! Nadam se da razumes sta hocu da kazem!

Nazalost, danas vise nema drazi u zajednickom stvaranju "boljeg sutra". Totalno je nezanimljivo poceti od nule sa nekim. Upuceni jedno na drugo, spremni da zrtvujete sve zarad obostranog uspeha...onda se stvara ono sto su i nasi roditelji stvarali, kroz ljubav dolazi i materijalno i finansijsko sredjivanje a samim tim i prosirenje porodice :) Sada to vise nije slucaj...imam sredstava za zivot i naravno svoj prostor za zivot ali izgleda da je to malo jer mozda bi sada trebao da imam 10x ovoga sto imam sada da bi moja draga nasla za shodno da zivimo zajedno...toliko strahova u opticaju, to nije normalno a zivot je tako kratak...Vreme je da prestanemo da posmatramo tu *ebenu stranu "novac" iako nam je neophodan mi ne zivimo za njega...on treba da se pojavi kao posledica naseg unutrasnjeg zadovoljstva na duhovnom i ljubavnom planu jer covek koji je sretan u te dve oblasti ima ogromnu snagu koju koristi za sticanje novca...to onda dobija drugaciju sliku...i naravno vrdnost...ZAPAMTITE - LJUBAV je jedino sto moze da vas ucini srecnim i bogatim, sve ostalo je iluzija...
 

Back
Top