Sta je bre ovo?????

AllPacino

Zainteresovan član
Poruka
487
pre nego sto pocnem samo dve ,tri reci
u zadnje vreme se ovde pojavilo mnogo hajvana
ja sam mislio da sam ja ovde najgori......ali eto ima jos kretena...
izgleda da je onaj cunami prosao i kroz ovaj LJ&S
bas mi je zao.....iskidao sam se.....
e,sad ono.... tema......
raskinuo ja sve veze.....i tako opet sam sam....najvise mi odgovara tako......ali....ponovo se desava nesto lose kod mene.....zaposlio se kod nas jedan deckonja.....nova nada....pojma nemam ni ko je ni kakav je...nisam ga ranije poznavao....stalno na posao dovodi devojku,ona ko avion....noge...grudi...slatka faca...sve bre ima....odlepio sam za njom totalno....iz nekih situacija vidim da tu moze nesto da se uradi.....ali ne znam....mozda bi se ovaj novi kolega naljutio....mozda je to neka “ozbiljna veza”.....ipak je kolega svetinja...bar je ranije tako bilo....
da li je bolje trpeti i mozda odlepiti totalno....ili zadovoljiti svoje potrebe taman se kolega naljutio.....
 
All, batice - pa valjda uvek mozes da mu promenis "job description" :evil: objasni to kao... "merenje posvecenosti uspehu preduzeca" :wink:

Dakle, nemogu da verujem... da li se kod nas na poslu neko razmislja ZAPRAVO o poslu?!
 
mishica:
Pfffff... pa ne pita se tu samo kolega, mislim da i ta devojka ima nesto reci, ili odluciti! :lol:
Ili ti po onom sistemu, to je zensko i nema sta da misli, stvar je izmedju mene i kolege! :lol:
tacno....mislim tacno je da se i devojka pita....
nismo oni sto su ziveli po pecinama....ili siptari....uzmi i vodi....nego ja onako malo na glas razmisljao...sta bi bilo kad bi bilo...bogami bi se kolega mnogo iznervirao...haha..dosao da radi i treci dan mu neko klepi zensku...bas lose...
 
Tommy_V:
All, batice - pa valjda uvek mozes da mu promenis "job description" :evil: objasni to kao... "merenje posvecenosti uspehu preduzeca" :wink:

Dakle, nemogu da verujem... da li se kod nas na poslu neko razmislja ZAPRAVO o poslu?!
gde si tomy druze stari...tvoje krofnice..vanilice...su mi najvise nedostajale...
yebes posao...vazno je uzivanje..samo sto moje preduzece jeste jedan kafic...diskoteka...tako da nemam gde da ga sklonim...vidis moju nesrecu...pun kafic maca..a meni se uvek svidja pogresna...
e sda stvarno moram na posao...pozdrav
 
Gde ćeš verovatno sresti mnogo doobru i yebozovnu drugaricu kolegine devojke koja je više nego željna da ti se poda, tu na licu mesta, što ćeš ti rado da joj udovoljiš i posle da se pohvališ novom kolegi. Ali, avaj! Ta drugarica je zapravo ljubavnica tvog kolege i tako si potpuno uprskao stvar i izgubio novo stečenog prijatelja. U stvari, mnogo bi bolje prošao da si maznuo devojku. A ti još razmišljaš šta da radiš :roll:
 
Queen_:
Gde ćeš verovatno sresti mnogo doobru i yebozovnu drugaricu kolegine devojke koja je više nego željna da ti se poda, tu na licu mesta, što ćeš ti rado da joj udovoljiš i posle da se pohvališ novom kolegi. Ali, avaj! Ta drugarica je zapravo ljubavnica tvog kolege i tako si potpuno uprskao stvar i izgubio novo stečenog prijatelja. U stvari, mnogo bi bolje prošao da si maznuo devojku. A ti još razmišljaš šta da radiš :roll:
Vidis kako stara koka razmislja.
 
Steffan:
Nekako citam ovo sto si napisala i nikako ne mogu da razumem sta si htela da kazes... :roll: da li sam ja jedini koji ima taj problem ili je mozda jos nekome dosadno? :P

Ne znam šta ti nije jasno. Zamišljam scenario u bliskoj budućnosti. All odlazi na posao i dešava se sledeće...

Jel ti to mene zayebavaš?
 

Back
Top