Wake of Gods (HoMM3.5 Unofficial Expansion Pack)

introitus

Aktivan član
Poruka
1.432
wog.gif


Welcome to the Heroes of Might and Magic III: In the Wake of Gods expansion pack.

HMMIII In the Wake of Gods (WoG) is an expansion pack to the Heroes of Might and Magic III Shadow of Death game. You must have Heroes III Shadow of Death installed prior to installing the expansion.

The WoG brings a lot of changes to the game that are different from those in SoD:

script language for Event Related Model *ERM*
that lets you change the function of any
object on a map;
new Heroes' specialities;
new Monsters;
new unique creatures - God representatives;
new artifacts;
new dwellings;
new objects of different nature;
new decorations;
new unique animated decorations;
ability to change a view of the map during
the game (for example season changes);
ability to set a custom hero' s portrait;
ability to incorporate customisable dialogue
for maps;
ability to incorporate new pictures and
videos for maps;

And the list goes on...
Meni ovo zvuci veoma zanimljivo, fajl je oko 40MB.
Da li neko ima ovaj patch? I da li je igrao?
 
dare_987:
Nasao sam sajt sa koga moze da se skine nastavak. To su, koliko ja vidim, napravili neki nevazni likovi, tj. nisu pravili ovi iz 3DO kompanije.
Pa lepo sam naglasio Unofficial, sta tu nije jasno?
A ti 'nevazni' likovi su puno vremena, rada, znanja (sto bi rekli: i ljubavi) ulozili da naprave taj expansion pack za koji sam cuo da je sjajan...
Inace heroje su napravili New World Computing pod distribucijom 3D0 koji vise ne postoje koliko ja znam(NWC).
 
introitus:
Kad si pre skinuo fajl? Ja bih se bas namucio da ga skinem pa zato i cekam da ga dobijem od jednog drugara.
Ajde javi kakva je igra...
Pozdrav!

Skinuo sam za oko sat i po vremena (na 64kbs).
Pa ovako.....
Moram priznati da se u vizuelnom pogledu vidi da su igru radili "amateri" (mada nema tu niceg amaterskog u igri). Po meni, kampanje su malo dosadne, jer uglavnom potenciraju da ides samo sa jednim herojem i izvrsavass razne zadatke.
Ubacili su mnostvo novih cudovista, ukljucujuci i osmi nivo i bozanska stvorenja (sa u proseku oko 2000 zdravlja). Sam izgled cudovista neodoljivo podseca na stara, odnosno, radili su ih kao kombinaciju raznih jedinica. Tako na primer, imas Arctic Sharpshooter koji izgleda kao obicni, samo je bele boje, a ne ispaljuje strele, vec zelenu "loptu", istu kao sto puca Mage. Naravno, jaci je nego obicni Sharpshooter. Onda imas Lord of Thunder, koji je poboljsana verzija Titana, ima vise zdravlja, napada 2 puta, jaci je......Da skratim pricu, ima mnostvo novih stvorenja.
Takodje su dodali nove artifakte.
Zatim, ubacili su nove zgrade na mapi, koje mogu da imaju promenjene karakteristike (npr. vidis rudnik zlata, obelezis ga, kad ono, dobijas drva!!!). Od novih objekata, prijatno me je iznenadila Sfinga (Sphinx), koja ti postavlja zagonetku na engleskom, a ti treba da napises odgovor. Ako pogresis, baca kletvu na tebe, a ako uspes, dobijas neka poboljsanja.
Takodje, mozes ostavljati vojsku na mapi, koja sluzi kao cuvar. Ukoliko krenes na njih sa svojim herojem, naljutice se na tebe sto si ih ostavio, i pobeci ce.
Dobra stvar je to sto mozes da menjas gradove, i napravis grad koji odgovara naciji tvog heroja. Tj. od Castle mozes stvoriti Inferno, ako je tvoj heroj iz te rase. Pretvaranje gradova imas objasnjeno u tutorijalu, pa obavezno prvo probaj to.
Mozes takodje unajmljivati komandante, koji su neka mesavina heroja i vojske - bore se kao vojska, ali dobijaju iskustvo kao heroj.
Jos jedna zanimljiva stvar su dogadjaji koji se javljaju ili nestaju u zavisnosti od prethodnih, tako na primer, u jednom nivou, ako pomognes nekoj vestici, ona ti da artifakt, ali te zato napadnu neka cudovista. Ukoliko odbijes da pomognes toj vestici, ubijes je, a ona cudovista ti se pridruze. Bolje receno, javljaju ti se novi dogadjaji koji se mogu pojaviti tek nakon sto izvrsis prethodne. To moze biti malo iritirajuce, dok shvatis sta treba prvo da uradis, ali je u vecini slucajeva dobra stvar, i cini igru veoma zanimljivijom.

Ima tu jos mnoooooogo novih stvari, ali ovo je ono najbitnije sto sam saznao igrajuci samo 1 dan!!!!
Ako te zanima jos nesto, ostavi ovde poruku, pa cu odgovoriti ono sto znam.

Pozdrav!!! :D
 
dare_987:
Ako te zanima jos nesto, ostavi ovde poruku, pa cu odgovoriti ono sto znam.

Pozdrav!!! :D
Jesi li raspolozen/imas li uslova/ da mi snimis to sto si skinuo, posto ja nemam sanse to da skinem iako su me skoro prebacili ni digitalnu centralu (prosecan download mi je oko 3KB/s kad radi, cesto padne na oko 1). Postao sam nestrpljiv, a moram cekati jos dve nedelje dok odem i vratim se iz Sapca, a pitanje je koju verziju ima ortak...

Pozdrav!
 
introitus:
Jesi li raspolozen/imas li uslova/ da mi snimis to sto si skinuo, posto ja nemam sanse to da skinem iako su me skoro prebacili ni digitalnu centralu (prosecan download mi je oko 3KB/s kad radi, cesto padne na oko 1). Postao sam nestrpljiv, a moram cekati jos dve nedelje dok odem i vratim se iz Sapca, a pitanje je koju verziju ima ortak...

Pozdrav!

Najnovija verzija ti je 3.58!!!
Pri brzini od 3KB/s bi trebalo da zavrsi za oko 3 sata (meni je download-ovao brzinom od 7.5 KB/s). Preporucujem ti da skidas preko DAP-a, jer tada mozes da pauziras i nastavljas download.
 
dare_987:
Najnovija verzija ti je 3.58!!!
Znam :-)
Pri brzini od 3KB/s bi trebalo da zavrsi za oko 3 sata (meni je download-ovao brzinom od 7.5 KB/s). Preporucujem ti da skidas preko DAP-a, jer tada mozes da pauziras i nastavljas download.
Sve je ovo Ok, ali mi se cesto 'zamrzne' veza ili se smanji download pa sam mislio ako neko sa foruma vec ima skinuto da mi snimi...

Ma nema veze, snacicu cu se vec, ionako imam ispit 11.02. pa bih mogao nesto i da ucim...
 
Poceo sam sinoc da skidam, estimated time: 10Hours...
'ebem ti Telekom i novi broj sto sam dobio, nema leba od njih, a korisnicki servis mi preko puta zgrade.
Sad je malo bolje.
Ma da ima kod pirata kupio bih disk, zadnji put kad sam skidao veci fajl (patch 1.17 za WarCraft) skinem oko 8MB i odem na resume, a DAP mi pobrljavi i pocne od 0% pa zato izbegavam download vecih fajlova..
 
dare_987:
(WOG) imas da skines na internetu (ima samo oko 40MB).
Jel ovo: samo, zbog mene :lol:
Napredujem, skinuo sam 20%

@duff
Imam ja prvu verziju, AB i SOD, a nadam se uskoro i WoG, pa ti mogu snimiti sta ti treba ali tek od polovine februara, posto mi nista nije u BG-u.
Ako do tada ne nadjes javi se na PP.

Jel ima neko Heroes Chronicles, ima ih 4 , pogledacu kad budem u Sapcu po cd-klubovima, ako nadjem javicu.

Pozdrav!
 
introitus:
dare_987:
(WOG) imas da skines na internetu (ima samo oko 40MB).
Jel ovo: samo, zbog mene :lol:
Napredujem, skinuo sam 20%
20%! Dosta za pocetak. 20 po 20.......ihaj

introitus:
Jel ima neko Heroes Chronicles, ima ih 4
Mislim da si malko pogresio. Imas
Heroes Chronicles:
*Warlords of the Wasteland
*Conquest of the Underworld
*Master of the Elements
*Clash of the Dragons
*The World Tree
*The Fiery Moon
*Revolt of the Beastmaster
*The Sword of Frost

Jeste da ima 4 osnovna dela (prva 4 koja sam naveo), ali imas i World Tree (bonus kampanja koju mozes da download-ujes kad kupis bilo koja dva dela od ovih osnovnih) i Fiery Moon (mozes da download-ujes kad kupis bilo koja tri dela od ovih osnovnih). Poslednja dva dela cine Heroes Chronicles - The Final Chapters, i predstavljaju dve zasebne kampanje. Da ne bude zabune, svaka kampanja ima oko 8 misija (neke imaju i manje). Chronicles nisu nista specijalno - samo kampanje, nema single i multi player mod (mozda neki imaju single player mod, nisam siguran), ali mogu biti zanimljivi.
 
dare_987:
Mislim da si malko pogresio. Imas
Heroes Chronicles:
*Warlords of the Wasteland
*Conquest of the Underworld
*Master of the Elements
*Clash of the Dragons
*The World Tree
*The Fiery Moon
*Revolt of the Beastmaster
*The Sword of Frost

Jeste da ima 4 osnovna dela (prva 4 koja sam naveo), ali imas i World Tree (bonus kampanja koju mozes da download-ujes kad kupis bilo koja dva dela od ovih osnovnih) i Fiery Moon (mozes da download-ujes kad kupis bilo koja tri dela od ovih osnovnih). Poslednja dva dela cine Heroes Chronicles - The Final Chapters, i predstavljaju dve zasebne kampanje. Da ne bude zabune, svaka kampanja ima oko 8 misija (neke imaju i manje). Chronicles nisu nista specijalno - samo kampanje, nema single i multi player mod (mozda neki imaju single player mod, nisam siguran), ali mogu biti zanimljivi.
Hvala na dopuni.
Znam da su samo kampanje u pitanju, ali mi je trip da imam sve od heroja.
Da mi je neko rekao da ce me opet uhvatiti igracka manija ne bih mu verovao...
 

Back
Top