Uzivate u pranju kose kod frizera?

Pa ko to ne voli?!Blago tebi kad mozes sebi to da priustis.Meni bi onda nedeljno za taj luksuz trebalo preko 1000 dinara.Moje pranje i feniranje kod frizera je jedino kad se sisam tamo ili farbam.Jedino ako ne znas nekoga ko to radi po niskim cenama,u tom slucaju podeli tu informaciju sa nama.
 
shampoogirl:
Uzivam dok mi peru kosu u salonu...skoro da zaspim na samponjeri...jednom-dvaput nedeljno idem na pranje i feniranje,kod kuce kosu i ne perem...
Koliko cesto perete kosu kod frizera, da li uzivate u pranju, kada ste prvi put oprali kosu u salonu...?

ja uzivam da mi pere kosu, samo ne volim feniranje jer mi je uzasno slabasna kosa i ako se vec blajham, ne moram da je unistavam i fenom... zato kosu UVEK pustam da mi se sama osusi /kad nisam u salonu :wink: / ...

prvi put sam bila kod frizera sa 10 godina i od tad su me par puta unakazivali, zato sam resila da pustam kosu, a sto se tice farbanja imam brdo drugarica koje imaju 20 minuta da mi odrade taj posao... :wink:
 
Auh, ja mrzim da idem kod frizera..... pushtam kosu prinudno:))).. Mrzim kad pocne da se iscudjava shto mi je ovaj pramen rascvetan, pa ko me je shishao zadnji put i slicno..

Zadnji put mi je decko skratio pramenove (sys admin je po zanimanju, nije frizer, hehe:), farbala me je najbolja drugarica,a frizure pravim sama, pa ti vidi:).

Dakle, ako imate adresu nekog kultivisanog frizera koji ne smara mnogo dok shisha, podelite taj info sa mnom:).
 
dr:
Pa ko to ne voli?!Blago tebi kad mozes sebi to da priustis.Meni bi onda nedeljno za taj luksuz trebalo preko 1000 dinara.Moje pranje i feniranje kod frizera je jedino kad se sisam tamo ili farbam.Jedino ako ne znas nekoga ko to radi po niskim cenama,u tom slucaju podeli tu informaciju sa nama.
To ti mislis… drugarica iz osnovne radi u nekom salonu u kraju… ja donesem sampon i balsam… i njene magicne rucice…ali: Probaj da nadjes neki manji salon na periferiji (npr. lokal u nekoj zgradi…), s’ obzirom da je u pitanju feniranje ne mogu da te unakaze (ili gresim?), sigurna sam da nije vise od 200-300 dinara u takvim salonima.
Uostalom evo jedne interesantne teme za razmisljanje (za sve): najjeftinije pranje i feniranje u gradu-GDE!?
 
malecka:
shampoogirl:
Uzivam dok mi peru kosu u salonu...skoro da zaspim na samponjeri...jednom-dvaput nedeljno idem na pranje i feniranje,kod kuce kosu i ne perem...
Koliko cesto perete kosu kod frizera, da li uzivate u pranju, kada ste prvi put oprali kosu u salonu...?

ja uzivam da mi pere kosu, samo ne volim feniranje jer mi je uzasno slabasna kosa i ako se vec blajham, ne moram da je unistavam i fenom... zato kosu UVEK pustam da mi se sama osusi /kad nisam u salonu :wink: / ...

prvi put sam bila kod frizera sa 10 godina i od tad su me par puta unakazivali, zato sam resila da pustam kosu, a sto se tice farbanja imam brdo drugarica koje imaju 20 minuta da mi odrade taj posao... :wink:

Dobar predlog! Dakle devojke uhvatite drugarice da vas farbaju!
 
Ja imam fenomenalnu frizerke,ali feniranje je 350 dinara.Posto moja kosa zahteva pranje svaki drugi dan malo mi je mnogo.Doduse odlicno se snalazim oko frizure i sama.Doduse pravi osecaj je otici kod frizera.Necu menjati frizerku ali za cesca feniranja cu sacekati bolja vremena.U svakom slucaju hvala ti na savetu.
 
Pa zato i kazem... da dodam malo sebi na kredibilitetu :lol:

Ma svaka dama bi mi zavidela na mojih 50-ak cm... mislim kose :lol: :lol: :lol: (doduse, skratio sam je sad za jedno 15-ak cm, jer se bash onako mnogo raskrzala... nezdrava ishrana i zivot, i ode mast u propast, ovaj kosu... a onda ova procveta k'o makova polja u maju :lol: :lol: :lol:)
 
Ja razmišljala da se malo 'doteram' pre porodjaja - ne mogu da verujem da mi je kosa toliko porasla od zadnjeg šišanja vrhova. Problem je da ne volim frizere, ne volim da mi chachkaju po kosi, mrzim kad mi peru kosu. Totalno sam poludela taj put kad sam šišala vrhove jer me frizerka oprala protiv moje volje - ja to jutro oprala kosu kod kuce - tako me pocupala, osurila vrucim tušem (inace se perem mlakom, više hladnom nego toplom vodom) i još prokomentarisala da sam mimoza!
E, da... za te divote (pranje, šišanje-vrhova, feniranje) platila 600 din!
Ali, moram da priznam, barem se potrudila pa mi nije isekla kosu ravno (kako to neki frizeri znaju kad treba šišati vrhove), nego je išla pramen po pramen.
(ja sam totalni mrzitelj frizera, silom odem jednom u godinu-dve zbog vrhova.... prema potrebi šišaju drugarice, a kako i onako izgledam non-stop rašcupano, nije loshe...)
 

Back
Top