:(

mmmmm...zvuci poznato...
REcu ti sto se ti vjerovatno i vecina drugih rec... ZABORAVICES GA VREMENOM... i to se desava,pa evo prezivimo svi...:roll: :)
Ja sam primjer...
 
Trudm se da zaboravim al mi neide baš. Napokon sam "sredila" svoj život a opet zbog njega mi je ceo život zbrka. Da ga bar nisam srela. :roll:
 
Pokusavam vise da izlazim, da se druzim, jednostavno da ne mislim na njega i tako bude par meseci a onda postane jos gore nego sto je bilo. Ne mogu da verujem kako moze nesto oko cega si se trudijo i ulagao u to tek tako da nestane kao da nije ni postojalo :?: :!: :roll: :cry:
 
Ne smeš da budeš tužna!
to ostavlja tragove na duši

pokušaj da analiziraš svoje osećaje i utvrdiš šta je to tačno zbog čega se osećaš loše
i onda pokušaj sa tim da se izboriš na neki način

ali tuga sama po sebi... ne
ne treba se prepuštati besciljnoj apatiji
nego se boriti za sebe i svoju sreću
 
ra-ta-tat:
Ne smeš da budeš tužna!
to ostavlja tragove na duši

pokušaj da analiziraš svoje osećaje i utvrdiš šta je to tačno zbog čega se osećaš loše
i onda pokušaj sa tim da se izboriš na neki način

ali tuga sama po sebi... ne
ne treba se prepuštati besciljnoj apatiji
nego se boriti za sebe i svoju sreću

Па туга и апатија су сасвим различите ствари! :roll:
 
tiha:
Nedostaje mi, volim ga, neču drugog, a daleko je. :( A njemu očigledno nije stalo do mene. :( :roll: :cry: :?: :!: :idea:
Baci se na neki posao. Radi na sebi (sta god ti prija, bilo da je ucenje nekog stranog jezika ili odlazak u kozmeticki salon). Smej se sto vise. Budi optimista. Pa nije ni prvi ni poslednji. I naravno druzi se sto vise sa ljudima, nikakva zatvaranja u kucu i tugaljive pesme, tona maramica...
Pozdrav :D
 
Promeni frizuru i boju kose! :wink:
Kod mene to uvek proradi, em se osecam drugacije i imam vizualizaciju "okretanja novog lista", em svi oko mene kontaju da volim promene! :lol:
 
tiha:
Ima li neko neku 2 oprobanu metodu kako brze zaboraviti?

Znam da pitam glupost al bar me utesite. Tuzna sam jako. :cry:

Kafa, cigare, kafa, cigare, pa kafana, pa čir na želudcu, pa kafa, cigare, pa nesanice, pa gubitak telesne težine, pa indiferentnost, pa tuga, pa plač, pa panika, pa euforija, pa letargija, pa drugi dečko! To je moja oprobana metoda! :lol: Što te ne ubije, ojača te! :wink:
 
sibirska:
tiha:
Ima li neko neku 2 oprobanu metodu kako brze zaboraviti?

Znam da pitam glupost al bar me utesite. Tuzna sam jako. :cry:

Kafa, cigare, kafa, cigare, pa kafana, pa čir na želudcu, pa kafa, cigare, pa nesanice, pa gubitak telesne težine, pa indiferentnost, pa tuga, pa plač, pa panika, pa euforija, pa letargija, pa drugi dečko! To je moja oprobana metoda! :lol: Što te ne ubije, ojača te! :wink:

Da,da :roll:
 
Samo dobar provod,mnogo prijatelja oko tebe neki novi frajer onako cisto da ublazi bol i to je oprobani recept by me :wink: Znas onu pesmicu "pogled ispod obrva" od Severine e tako nekako :) Pozdrav
 
tiha:
Nedostaje mi, volim ga, neču drugog, a daleko je. :( A njemu očigledno nije stalo do mene. :( :roll: :cry: :?: :!: :idea:

ma nije ti nista, sama zelis tu tugu i neuzvracenu ljubav, da nemas tu muku bilo bi ti mnogo teze, ili ne daj boze da ti se desi neki veci uspeh, to bi te razbucalo, strah bi te pojeo...
lepo ti je ovako, nista ne reskiras...

nije tvoja situacija - ti njega volis a on te nece, vec zivis foru da ti njega volis ZATO sto te nece. to ti je alibi za beg od zivota, beg od realne ljubavi, mozda i alibi za ne davanje svojih genitalija....
nasla si precicu da shmugnes od zivota i realnosti. Pucas tugom, svojim najvecim prijateljem, na zivot, koji se buni, ali ne brini, nije zivot nastao od juce, nacice on vec nacina da ti stavi do znanja da dva i dva ne daju pet... pitanje je samo da li ces to shvatiti u 5 do 12, ili 12 i 5...
tika-taka-tika-taka....
 
Za random_claud_form ili kako vec. Gore napisano mozda vazi za tebe. Za mene ne.

Znas imam posao, studiram, druzim se, menjala sam boju kose, kupila dosta novih stvari koje su mi se svidele( ne zbog toga da ublazim bol, vec zbog sebe), mislim pozitivno, smejem se...itd

kao sto rece neko gore, da nadjem sebi nekog 2. Nemogu nesvidja mi se nijedan decko do te mere, da bi imala bilo sta sa njim a i nisam za avanture i ne za ljubljujem se lako. Suvise sam ozbiljna za svoje godine i to me nervira ponekad. Radim sve sto mi padne na pamet al opet neide. Bude ok mesec, dva mislim nacu nekog 2 a onda muka... :roll:

Da i ja sam raskinula sa njim zbog nekih "sitnica". Raskinula ali ipak ga volim. I kazem sama sebi ako mi se nejavi za jedno izvesno vreme necu vise gajiti nadu nego brisem sve. Ma sve je bezveze. Da me je bar majka "prebila" bilo bi bolje. Sad se kajem na neki nacin. :cry:

I nisam opsednuta,ni u stanju apatije..nego ga volim sa njim bi sve. Al opet sta je ljubav? Mozda gresim. Nemogu pisem vise.

Hvala svima. 8)
 
ra-ta-tat:
Hellen:
Па туга и апатија су сасвим различите ствари! :roll:
pa?

Па изгледа као да их поистовећујеш!

Неке ствари треба отплакати и добро одтуговати да би могао да их оставиш иза себе. Ако се та бол потискује избиће на другом месту!

Апатија нема везе са тугом. И није свако ко тугује апатичан, нити је свако ко је апатичан-тужан!

Слажем се да се не треба препустити апатији, јер је и то вид бежања од стварности и линија мањег отпора.
 

Back
Top