vutra

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ja bih legalizovao sve vrste droga... Tim potezom ubijas narkomafiju, i jos ubires poreze... a narkomana je uvek bilo, i uvek ce ih biti...

Stavise, kad je nesto legalno, manje je interesantno i misteriozno, pa pubertetlije nece interesovati toliko kao sada...

Proizvodnja grama kokaina kosta manje od 50 centi, a on se opet prodaje od 80 do 200 dolara u zavisnosti od cistoce... A ko uzima te pare... zna se, dileri...

Da je droga bila legalizovana pre 30 godina, ne bi bilo problema na kosovu, jer albanci ne bi imali od cega da otkupe 80% srpske imovine 'tamo dole'... Ma milion je razloga zasto treba da bude legalna... Ako je neko resio da se sjebe, legalno ili nelegalno, on ce to i uciniti...

A ako uberes poreze na narkoticima, i ulozis ih u edukaciju mladih, procenat narkomana (koji je OGROMAN kod nas) ce drasticno opasti... Vidite sta je Holandija ucinila... sada su narkomani tamo mahom strani drzavljani, dosli da sisaju drzavnu sisu narkotika :lol:
 
dejo:
Gazdarica:
E da, sve ovako kao sto Inco kaze...

slozio bih se samo djelimicno jer je i alkohol legalizovan a pogledajte koliko ima alkoholicara!!!!

Ima ih daleko manje od narkomana, i generalno su mnogo manja pretnja, jer litar brlje mozes da kupis za 50 dinara (spiritus mozes i za manje), a da se razbijes k'o stoka... tako da bar nema alkoholnog kriminala...

A i nema toliko alkoholicara koliko ti mislis da ima... Jedini je problem sto se pare od akciza i ostalih taksi koje idu na opijate uopste ne ulazu u PRAVILNU edukaciju mladih... Nije dovoljno reci 'to nevalja, i nemojte ga koristiti'... trebamo nauciti mlade da sami dodju do tog zakljucka, a ne da im ga nametnemo... jer onda se i to pretvara u delimicno zabranjeno voce, a buntovnici u pubertetu ce uciniti sve da ga probaju... a posle nekog vremena vec bude kasno...

Poz.
 
ovde (ch) je dozvoljeno pusenje trave...
znate to sigurno...
odes do prodavnice fino, i kupis...mozes "gotovu", a mozes i "pelcer" pa da sadis na balkonu...ma sta zelis...
ali zato svi duvaju odreda.
i mladji i stariji...
idem vozom na posao nekad, i izadjem ljudi i ja naduvana, puse u kupeu...ujutru rano, klinci dok idu u skolu...tz tz tz
ne znam.
ja ne volim. i nisam nikad probala...
svakom svoje. meni ne treba....(jos uvek)
 
savannah:
ovde (ch) je dozvoljeno pusenje trave...
znate to sigurno...
odes do prodavnice fino, i kupis...mozes "gotovu", a mozes i "pelcer" pa da sadis na balkonu...ma sta zelis...
ali zato svi duvaju odreda.
i mladji i stariji...
idem vozom na posao nekad, i izadjem ljudi i ja naduvana, puse u kupeu...ujutru rano, klinci dok idu u skolu...tz tz tz
ne znam.
ja ne volim. i nisam nikad probala...
svakom svoje. meni ne treba....(jos uvek)

nisi probala :shock: :shock: :shock:

znas kako kazu: u životu treba sve probati :twisted: :twisted: :twisted:
 
Da,da...Sve mi se cini da vecina nas mora da prodje tu fazu...
:wink:
Zeznuto je kad se zaglavis negde,i ostanes u problemu...alhohol ili droga...skoro da je isto....
:roll:
 
dejo:
savannah:
ovde (ch) je dozvoljeno pusenje trave...
znate to sigurno...
odes do prodavnice fino, i kupis...mozes "gotovu", a mozes i "pelcer" pa da sadis na balkonu...ma sta zelis...
ali zato svi duvaju odreda.
i mladji i stariji...
idem vozom na posao nekad, i izadjem ljudi i ja naduvana, puse u kupeu...ujutru rano, klinci dok idu u skolu...tz tz tz
ne znam.
ja ne volim. i nisam nikad probala...
svakom svoje. meni ne treba....(jos uvek)

nisi probala :shock: :shock: :shock:

znas kako kazu: u životu treba sve probati :twisted: :twisted: :twisted:

sta mi se becis :))))
nisam...
eto...sad sam jos i zaostala :(

buhaahahhhahaaaa
 
savannah:
dejo:
savannah:
ovde (ch) je dozvoljeno pusenje trave...
znate to sigurno...
odes do prodavnice fino, i kupis...mozes "gotovu", a mozes i "pelcer" pa da sadis na balkonu...ma sta zelis...
ali zato svi duvaju odreda.
i mladji i stariji...
idem vozom na posao nekad, i izadjem ljudi i ja naduvana, puse u kupeu...ujutru rano, klinci dok idu u skolu...tz tz tz
ne znam.
ja ne volim. i nisam nikad probala...
svakom svoje. meni ne treba....(jos uvek)

nisi probala :shock: :shock: :shock:

znas kako kazu: u životu treba sve probati :twisted: :twisted: :twisted:

sta mi se becis :))))
nisam...
eto...sad sam jos i zaostala :(

buhaahahhhahaaaa

nemoj se ljutiti samo kazem da u zivotu treba sve probati i onda odluciti sta valja a sta ne valja
p.s. to ne znaci da vutra valja :twisted: :twisted: :twisted:
 
dejo:
savannah:
dejo:
savannah:
ovde (ch) je dozvoljeno pusenje trave...
znate to sigurno...
odes do prodavnice fino, i kupis...mozes "gotovu", a mozes i "pelcer" pa da sadis na balkonu...ma sta zelis...
ali zato svi duvaju odreda.
i mladji i stariji...
idem vozom na posao nekad, i izadjem ljudi i ja naduvana, puse u kupeu...ujutru rano, klinci dok idu u skolu...tz tz tz
ne znam.
ja ne volim. i nisam nikad probala...
svakom svoje. meni ne treba....(jos uvek)

nisi probala :shock: :shock: :shock:

znas kako kazu: u životu treba sve probati :twisted: :twisted: :twisted:

sta mi se becis :))))
nisam...
eto...sad sam jos i zaostala :(

buhaahahhhahaaaa

nemoj se ljutiti samo kazem da u zivotu treba sve probati i onda odluciti sta valja a sta ne valja
p.s. to ne znaci da vutra valja :twisted: :twisted: :twisted:

ma da.
treba probati...ako te privlaci, interesuje, golica radoznalost...
al mene jok (a mislila sam da sam normalana osoba :))))
 
Ehehe, a da osnujemo drustvo bivsih narkomana, pa pokrenemo kampanju za legalizaciju marihuane, ali i edukaciju mladih kako da je konzumiraju, a da ne probaju nista jace... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top