vutra

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Comforting.gif
 
Incognito:
Ma ja bih legalizovao sve vrste droga... Tim potezom ubijas narkomafiju, i jos ubires poreze... a narkomana je uvek bilo, i uvek ce ih biti...

Stavise, kad je nesto legalno, manje je interesantno i misteriozno, pa pubertetlije nece interesovati toliko kao sada...

Proizvodnja grama kokaina kosta manje od 50 centi, a on se opet prodaje od 80 do 200 dolara u zavisnosti od cistoce... A ko uzima te pare... zna se, dileri...

Da je droga bila legalizovana pre 30 godina, ne bi bilo problema na kosovu, jer albanci ne bi imali od cega da otkupe 80% srpske imovine 'tamo dole'... Ma milion je razloga zasto treba da bude legalna... Ako je neko resio da se *, legalno ili nelegalno, on ce to i uciniti...

A ako uberes poreze na narkoticima, i ulozis ih u edukaciju mladih, procenat narkomana (koji je OGROMAN kod nas) ce drasticno opasti... Vidite sta je Holandija ucinila... sada su narkomani tamo mahom strani drzavljani, dosli da sisaju drzavnu sisu narkotika :lol:

E mozda to i nije loshe. ali opet ce da se svercuje
 
ni u kom slucaju nebi valjalo legalizovati to sranje ako je neko bio u Amsterdamu mogao je da vidi kakav je to grad a ko ga pak nije video nek cuje pesmu od BORE CORBE AMSTERDAM covek je otpevo fantasticno taj grad to je nemoguce sta se radi jer odvratno je gledati to pa ima i normalnih ljudi koji bi da udisu cist vazduh a ne samo miris hasisa i marihuane.
Ja se licno nikad nebi slozio sa legalizacijom takve robe.
 
Ma neka je legalizuju...Dokle vise da se Qri po coskovima i budzacima...Pa ko voli nek izvoli,a ko nece ne mora-nikog necemo da teramo na silu...
 
za....ako hoces brate da se drogiras,odes lepo u prodavnicu,kupis malo trave i naduvas se,bolje to nego da se ovi ludi narkomani vucaju svuda i rade svasta.......kad bi se legalizovalo to bi bilo mal bolje...............
 
Prohibicija? jopet...?
pa ni prosli put nije upalilo...:roll:

ma jok, ja sam za legalizaciju
sta fali, niko nas ne tjera da odemo npr. u Tempo i nakupujemo gandze...
al opet, ako je "na akciji" tko bi odolio...:lol:
 
Ја бих одолела... без проблема...:D

Мада јесам за легализацију.
А зашто?
Мрзи ме да објашњавам... а и тако никога није ни брига...:rolleyes:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top