pomoc oko wiireless-a

mistress:
codemaker:
Ajd' daj vise podataka pa da vidimo sta se moze... Ja sam na wireless i nemam nikakvih problema.
Koju pristupnu brzinu koristis?Ima mnogo razlike izmedju 256k i 128k?
Izvini na odgovoru sa "zadrskom", trenutno sam u Atini, pa nisam stigao da procitam ranije.
Imam 256, naravno da ima razlike :) Bitno je samo da li imas "deljivu" 256 brzinu ili je stalna. Ako delis bandwidth sa jos mnogima, brzina ume drasticno da padne, pa postaje manje upotrebljivo od klasicnog dial-up :( Zavisi kako te provider nakaci ili kako se dogovoris i platis.
Uglavnom i 128 moze da posluzi, naravno SVE je bolje od dial-up.
 
codemaker:
mistress:
codemaker:
Ajd' daj vise podataka pa da vidimo sta se moze... Ja sam na wireless i nemam nikakvih problema.
Koju pristupnu brzinu koristis?Ima mnogo razlike izmedju 256k i 128k?
Izvini na odgovoru sa "zadrskom", trenutno sam u Atini, pa nisam stigao da procitam ranije.
Imam 256, naravno da ima razlike :) Bitno je samo da li imas "deljivu" 256 brzinu ili je stalna. Ako delis bandwidth sa jos mnogima, brzina ume drasticno da padne, pa postaje manje upotrebljivo od klasicnog dial-up :( Zavisi kako te provider nakaci ili kako se dogovoris i platis.
Uglavnom i 128 moze da posluzi, naravno SVE je bolje od dial-up.
Dial up ne hvala,he he.Ja sam na 128kb pa cisto pitam onako ako se vec moze unaprediti,sto da ne.Nije deljiva pa sam u sustini zadovoljna. :?: :!:
 
E da,zaboravila sam jos nesto da te pitam.Nekada mi izbaci prozor da windows ne moze da konfigurise trenutnu wireless konekciju i da biram neke opcije.Sta to znaci?Treba repair da uradim,ili sta?
Btw,opusti se tamo u Atini i uzivaj! :cry:
 
mistress:
E da,zaboravila sam jos nesto da te pitam.Nekada mi izbaci prozor da windows ne moze da konfigurise trenutnu wireless konekciju i da biram neke opcije.Sta to znaci?Treba repair da uradim,ili sta?
Btw,opusti se tamo u Atini i uzivaj! :cry:
Pravo da ti kazem, tako sto jos nisam imao prilike da vidim? Ja ili imam ili nemam konekciju (jaaaaako retko se nesto zaglupi i traje par minuta). Ne znam gde ti se nalazi access point? Kod mene je na prozoru sobe. Poneki puta je dovoljno da ga iskljucis iz struje i ponovo ukljucis. Mozda ti je i antena slabija?

Sto se tice Atine, upravo se vratio sa izleta na Korint, 19 stepeni, uzivancija :) Jedva cekam leto pa da se i okupam :)
 
Ma i ja uvek imam konekciju,da se razumemo,signal mi je extra,lokacija,antena,kartica,sve sluzi kako treba...A to kad se desi,ja kliknem na repair,na svoju ruku doduse,posto ni sama ne znam sta radim... :roll: hehe,ali sve se vrati u normalu...Moracu se raspitati malo...
+19? Eee...+/- 19...Ma nije neka razlika ali glasam za plus...:)
 
@ codemaker 19 stepeni :shock: , stvarno ti nije fazon da to kažeš nama koji smo jedva namakli +1 :D

@ mistress možda bi pomogli novi drajveri, ja imam pheenet karticu i update drajvera mi je rešio slične probleme :wink:
 
Zvala sam jednog druga koji pazi i mazi moj racunar,kaze da to nista nije frka,pa se ne brinem mnogo,da slobodno uradim repair i to je to...Ma imam ja jos pitanja vezanih za wireless ali prvo moram da smislim kako da ih postavim,hehe...
Kiborg,vidis ti ovog codemakera? Ni u goste da nas pozove? Ccc...
 
mistress:
Kiborg,vidis ti ovog codemakera? Ni u goste da nas pozove? Ccc...
E kad bi samo znali kako bi mi prijalo da se svi ovde okupite :( U praznoj sam kuci od 5 soba i ostale zafrkancije, sam ko kucence. Jedino kad se nadjem sa drugarima da radimo ili uvece u provod, lakse je, ostalo vreme da crknes... Ajde, dolazite, ima mesta za sve :)
Najgore je vikendom, ludi Grci idu iz jednog mesta u drugo ko sumanuti, a mene mrzi da se selim 200km da bih opet isto radio... Onda surf i to ti je :(
 
codemaker:
Problema nema, parakalo, molicu fino.
Javi kad stizes, da spremim docek :)
Ja sam ovde do 10. marta, pa biraj termit :)
Jao...termiti?!Pa,sad se nekako razmisljam...imam neke neodlozne obaveze,nemoj da se ljutis!Cujemo se,ok?
Ej? Pretvorismo topic u sedeljku,ubice nas urednici!
A da...nema ovde urednika... :lol:
 

Back
Top