Gledanje striptiza-devojke vriste,a moskarci ko zaliveni

To pitanje bi mogao da prosledis Oksfordskom univerzitetu... Kad su mogli 20 godina da vode polemiku oko toga da li zene patuljaka imaju bradu, moci ce i oko ovoga :)

Evo ja cu probati da to objasnim, mada ce to verovatno biti subjektivno... To ima veze sa zenskom i muskom psihologijom, stereotipima, predrasudama...

Muskarci misle o seksu, i zenskom telu uopste, non-stop... Gotovo redovno 'skidaju' pogledom sve sto iole atraktivno prodje pored njih... E kad dodje do striptiza, njima to dodje kao ispunjenje snova, pa to posmatraju vise kao umetnost nego kao sam cin zavodjenja, te se trude da ne propuste ni jedan jedini deo 'spektakla', kako bi se secali istog u buducnosti...

Zene to verovatnije gledaju iz drugog ugla... Do pre 50-ak godina, muski striptiz gotovo da nije ni postojao, jer se smatralo da je zena ta koja treba da zavodi, pa otuda zene radje gledaju striptiz od muskaraca (ekscentricnost je danas na ceni)... Zene muski striptiz vise posmatraju kao 'stidljivo razgolicavanje', pa misle da striper nece ici do kraja, te ga ohrabruju... U prilog toj teoriji moze ici to da zene ne navijaju i ne vriste kad gledaju zenski striptiz, ma kakvog seksualnog opredeljenja one bile... Zene jednostavno to posmatraju kao show, a ne kao cin zavodjenja... Te se moze reci da zene dozivljavaju striptiz daleko ne intimnijim nego muskarci...

Sad, kao sto rekoh, bolje da pustis Oxford da raspravlja o tome, jer bi ti oni dali nekoliko toma materijala da shvatis zasto je to tako :lol:

Poz.
 
Inco ,hvala na odgovoru.

A vi ostali...svaka vam cast.
jel treba da vam platim da bi me udosotjili odgovora.

Kako se brije ribica odgovarate na 19 strana,a na ovo nista
Jesam propustio nesto.Neki sastanak na kome je odluceno da je zabranjeno razmisljati o sexu i ljubavi,vec samo kako se brije ribica...i da li volite u liftu.
 
Slusaj, ja nikad nisam gledala neki striptiz uzivo, niti imam zelju, ali onoliko koliko sam videla na TV ili filmovima, rekla bih da zene to shvataju kao zezanje, a ne nesto ozbiljno sto moze da te uzbudi, za razliku od muskaraca...jer je i meni kad bi to videla dolazilo da prsnem od smeha. A zasto? Jer pri tome mislim: "Ma daj, zar je moguce da se muskarci na ovo loze? :roll: . Ovo ih pali? :? Pa to je da umres od smeha :lol: :lol: :lol: "
Da ne zaboravim, Musko ne moras da platis za ovaj odgovor :lol: , jer to mozda i nije tako, ovo je samo moje misljenje. Poz.
 
Necu ni da komentarisem odgovore tipa "muskarci su svinje" Samo me zanima da li ce muskarac da se pohvali sa svojih ili devojkinih 5 orgazama?
Toliko o samozadovoljavanju. :roll:
Slozio bih se da devojke prate striptiz kao zabavu. Zapravo devojke izludjuje da muskarce prave gluposti zbog njih. Uopste to mu dodje kao znak paznje - "sve cu uraditi za tebe pa ma koliko glupo izgedao". Kad tome dodas i neko dobro telo eto ti :) Mozda gresim ali sustina muskog striptiza je scena i masta, a zenskog ono sto i jeste striptiz, lagano otkrivanje svih kvaliteta..mmmmm.. :twisted:
I tako dok zenske vriste u interakciji sa "zavodnikom" za bine, muskarci prosto uzivaju u tisini prakticno cekaju kad ce cura da zavrsi sa tim pa da predju u akciju :lol:
P.S: Ja nisam bio u striptiz barovima jer iz nepoznatih razloga to me nikad nije nesto palilo? :shock: Ali sam imao iskustva u kucnom ambijentu i mislim da i nije neka razlika, sem sto je ovako vise emotivno vezano.
 

Back
Top