najvece odvale

Opet ja kad niko nece.
Keva je imala neki posao sa Kuvajtom i sad burazer gleda tv,a na tvu snimci rata u Kuvajtu '90-'91. Ne znam tacno.I sad prica onaj koji vodi emisiju kako je Sadam Husejn okupirao Kuvajt.Moj burazer gleda i kaze "Sadame ne diraj Kuvajt,da ti ne bi jeb'o mater" :lol:
 
Nocna smena,na TV-u prikazuju, tj. repriziraju neku politicku emisiju u kojoj je gostovao neki lik! Zvoni telefon u studiju.
(u daljem tekstu studio-s ; gledaoc-g).

s- halo?
g - dobro vece. Dali mozete da me spojite u program?
s - ali gopodine, to je repriza emisije.
g - ma nema veze, samo ti mene spoji da ga ja nesto pitam!
:shock: :!: :?: :lol: [/b]
 
bbucko:
Nocna smena,na TV-u prikazuju, tj. repriziraju neku politicku emisiju u kojoj je gostovao neki lik! Zvoni telefon u studiju.
(u daljem tekstu studio-s ; gledaoc-g).

s- halo?
g - dobro vece. Dali mozete da me spojite u program?
s - ali gopodine, to je repriza emisije.
g - ma nema veze, samo ti mene spoji da ga ja nesto pitam!
:shock: :!: :?: :lol: [/b]
:lol: :lol: :lol: Shokovi!

Pre neki dan gledam na B92 intervjuisu neku devojku u nekoj medicinskoj skoli u BGu i mala ladno izjavi,mrtva ladna i uz pomoc drugarice,da su se partizani borili protiv Turaka. :lol: :lol: :lol:
 
:lol: :lol: :lol: cigani imaju najjace fore.Imam ja jednog komsiju ciganina.To je covek legenda.Bas ga gotivim.Da nije malo crnji,nikad ne bih ni rekao da je ciganin.A ozenjen je sa srpkinjom.I on se non stop dere.I zove nesto zenu svoju i vice :"Milka,dolazi ovamo ***** ti majku cigansku"
Ili:"zeno,hoces da spremas ti nesto za rucak.Hocemo da jedemo neka govnna danas".
 
..evo i od mene jedan zanimljiv vic,koji sam cula pre neki dan..
U pitanju je ginekoloski pregled.....

Otisla zena kod ginekologa..
ginekolog: skinite se i lezite na krevet..!!
Gleda ginekolog i kaze..gospodjo prdnite..!!??
zena: a sto..?? Jel zbog probave..
ginekolog: ma ne gospodjo ..,,zbog orijentacije..!! :oops: :P :lol:
 
Pricam ja prijatelju vic:
"Nose Mujo I Haso akumulator i odjednom kaze Mujo:
-Joj bolan Haso, sto je tesko ovo sr.nje!-
-A tek kad ga budemo napunili... - odgovori Haso"

I pitam ja njega, jesi razumeo vic.
On:"Sta? Yebali ga?" :shock: :shock: :shock:

Rekoh ajd,mozda nije razumeo vic, pa mu ispricam sledeci.
Dodje Perica iz skole i mama ga pita sta su radili danas u skoli.
-Ma nista narocito, imali smo eksperiment iz hemije.
-A sta ce te raditi sutra u skoli?
-Kojoj skoli?

I sad sledi njegov velicanstveni odgovor:
-"Sta? Yebali se?" :shock: :shock: :shock: :lol: :shock: :lol: :!: :!: :!: :!: :?: :!: :?: :!: :shock: :shock: :lol: :!: :?: BEZ KOMENTARA :!: :!: :!:
 
PLESsitnihDEMONA:
:lol: :lol: :lol: cigani imaju najjace fore.Imam ja jednog komsiju ciganina.To je covek legenda.Bas ga gotivim.Da nije malo crnji,nikad ne bih ni rekao da je ciganin.A ozenjen je sa srpkinjom.I on se non stop dere.I zove nesto zenu svoju i vice :"Milka,dolazi ovamo ***** ti majku cigansku"
Ili:"zeno,hoces da spremas ti nesto za rucak.Hocemo da jedemo neka govnna danas".
Hahahah dobar ti taj komsija. Hocu i ja takvoh komsiju. :lol: :lol: :lol:
 
chokolada:
PLESsitnihDEMONA:
:lol: :lol: :lol: cigani imaju najjace fore.Imam ja jednog komsiju ciganina.To je covek legenda.Bas ga gotivim.Da nije malo crnji,nikad ne bih ni rekao da je ciganin.A ozenjen je sa srpkinjom.I on se non stop dere.I zove nesto zenu svoju i vice :"Milka,dolazi ovamo ***** ti majku cigansku"
Ili:"zeno,hoces da spremas ti nesto za rucak.Hocemo da jedemo neka govnna danas".
Hahahah dobar ti taj komsija. Hocu i ja takvoh komsiju. :lol: :lol: :lol:
Eeeee,takv komsija treba da se zasluzi :lol: Maki ciganin je legenda! Imao on jos bisera i provala.
Pre par godina,kaze jedan moj ortak njemu
"Maki,tvoja Milka je dobra riba"
A on njemu ni 5,ni 6 :"Eno ti pa je yebi,kad ti je dobra" :lol:
 
čas tehničkog u osnovnoj:
profesor priča nešto, a ortak u zadnjoj klupi priča vic kad plavuša kaže "jel pravilno irak ili iran". profesor ga čuje i komentariše "vidite deco kod nas se kaže irak , a englezi kažu iran."
 

Back
Top