KOMANDANT KRVOLOK JE NA POTEZU

steve_o

Početnik
Poruka
22
Gospodine komandante,
mislim da ste mi duzni objasnjenje povodom vaseg odgovora na moju temu 'sta devojcice preferiraju'.

A KAO NOVU TEMU DAJEM PITANJE:KOLIKO JE POTREBNO DA COVEK SA ODREDJENOG NIVOA ZIVOTA,STO UKLJUCUJE I ZENE I SAM ZIVOT,PADNE NA SAMO DNO??

8) 8) :twisted: 8) 8)

P.S.
SAMO VAS SVE MOLIM UNAPRED:
BEZ LAZI I UVREDA AKO MOZE.
8)
 
steve_o:
Gospodine komandante,
mislim da ste mi duzni objasnjenje povodom vaseg odgovora na moju temu 'sta devojcice preferiraju'.

A KAO NOVU TEMU DAJEM PITANJE:KOLIKO JE POTREBNO DA COVEK SA ODREDJENOG NIVOA ZIVOTA,STO UKLJUCUJE I ZENE I SAM ZIVOT,PADNE NA SAMO DNO??[/b]

8) 8) :twisted: 8) 8)

P.S.
SAMO VAS SVE MOLIM UNAPRED:
BEZ LAZI I UVREDA AKO MOZE.
8)


A jel ti imas sad temperaturu? :roll:
 
DellBoy-011:
steve_o:
Gospodine komandante,
mislim da ste mi duzni objasnjenje povodom vaseg odgovora na moju temu 'sta devojcice preferiraju'.

A KAO NOVU TEMU DAJEM PITANJE:KOLIKO JE POTREBNO DA COVEK SA ODREDJENOG NIVOA ZIVOTA,STO UKLJUCUJE I ZENE I SAM ZIVOT,PADNE NA SAMO DNO??[/b]

8) 8) :twisted: 8) 8)

P.S.
SAMO VAS SVE MOLIM UNAPRED:
BEZ LAZI I UVREDA AKO MOZE.
8)


A jel ti imas sad temperaturu? :roll:


Јесте, читала сам да влада неки вирус са јако високим температурама! :wink:
 
krvolok:
Stevo, 'ajde ti to malo pojednostavi i preformuliši pitanje, a ja ću ti napisati odgovor čim budem imao dovoljno VELIKU količinu vremena, a da i ti sam uspeš da shvatiš, važi ?!?

Postovani komandante,
izgleda da ste i Vi i ostatak ekipe pogresno protumacili temu.
Pitanje je bilo upuceno,pored vas,celoj ekipi(isao sam na vas prvo jer mi delujete kao vodja ovde)a trebalo je da izgleda ovako:
Koliko je potrbno coveku/zeni da sa odredjenog zivotnog nivoa padne na samo dno tj.koliko udela i kako u tome moze da pomogne PARTNER??? :?:
 
steve_o:
krvolok:
Stevo, 'ajde ti to malo pojednostavi i preformuliši pitanje, a ja ću ti napisati odgovor čim budem imao dovoljno VELIKU količinu vremena, a da i ti sam uspeš da shvatiš, važi ?!?

Postovani komandante,
izgleda da ste i Vi i ostatak ekipe pogresno protumacili temu.
Pitanje je bilo upuceno,pored vas,celoj ekipi(isao sam na vas prvo jer mi delujete kao vodja ovde)a trebalo je da izgleda ovako:
Koliko je potrbno coveku/zeni da sa odredjenog zivotnog nivoa padne na samo dno tj.koliko udela i kako u tome moze da pomogne PARTNER??? :?:


da,da.......temperatura..garant :shock:
 
Hellen:
DellBoy-011:
steve_o:
Gospodine komandante,
mislim da ste mi duzni objasnjenje povodom vaseg odgovora na moju temu 'sta devojcice preferiraju'.

A KAO NOVU TEMU DAJEM PITANJE:KOLIKO JE POTREBNO DA COVEK SA ODREDJENOG NIVOA ZIVOTA,STO UKLJUCUJE I ZENE I SAM ZIVOT,PADNE NA SAMO DNO??[/b]

8) 8) :twisted: 8) 8)

P.S.
SAMO VAS SVE MOLIM UNAPRED:
BEZ LAZI I UVREDA AKO MOZE.
8)


A jel ti imas sad temperaturu? :roll:


Јесте, читала сам да влада неки вирус са јако високим температурама! :wink:

Helen,zaista si u pravu,vlada žestoki virus,jedino se još Stiv drži,ne daj se Stiv,ne daj se (Rade Smor)
 
steve_o:
Gospodine komandante,
mislim da ste mi duzni objasnjenje povodom vaseg odgovora na moju temu 'sta devojcice preferiraju'.

A KAO NOVU TEMU DAJEM PITANJE:KOLIKO JE POTREBNO DA COVEK SA ODREDJENOG NIVOA ZIVOTA,STO UKLJUCUJE I ZENE I SAM ZIVOT,PADNE NA SAMO DNO??

8) 8) :twisted: 8) 8)

P.S.
SAMO VAS SVE MOLIM UNAPRED:
BEZ LAZI I UVREDA AKO MOZE.
8)


o temi "sta devojcice preferiraju" nemam sta da ti kazem...ne znam o cemu se radilo.
A o novom pitanju imam sta da kazem.
Da bi neko sa vrha pao da dno nije potrebno mnogo. Opet ona rijec "ZAVISI" koliko je visoko, koliko je jak / slab, zavisi koliko mu znaci....
Zavisi koliko je visoko - nekad si u zivotu jako zadovoljan, sretan, sve ide ok...i ti se opustis i ne mislis vise o problemima, i onda se desi nesto strasno. onda Zavisi od toga koliko si jak ili slab da se sa time nosis ili da to prevladas. Neko se prepusti picu, neko zderanju, neko necemu drugom ali poenta je da se ne bori i onda vrlo brzo padne na samo dno. i onda sve ono sto je bilo dobro (Daaaavno jos-dok je bio sretan i bezbrizan) pada u vodu. i onda sjedis sa svim ti problemima i padas dublje i dublje. I na kraju Zavisi koliko mu znaci - sto vise znaci-vise boli - vise se necem drugom predajes - vise..... jace...... teze..... dublje.... padas.
Nekad to traje par godina, nekad par mjeseci a nekad tek nekoliko dana.
 

Back
Top