Kristali, poludrago kamenje, minerali

Danas sam bila u prodavnici poludragog kamenja. To je prodavnica koja je vezana na facebooku iz stranice Kristali, Poludrago kamenje i Minerali. Nasla sam njih u TC Milenijum u suterenu. Prodavnica je mala, ali imaju dobar izbor kamenja, nakita zasad ima malo, ali obecavaju da ce sledece nedelje dobiti novu isporuku, tako ba ce biti veci izbor sto kamenja i nakita od poludragog kamenja. Jedan deo je iz kolekcije i jedan deo iz nabavke. Zadrzala sam se vise od sata, mozes od njih dobutu strucne savete i dosta informacija o kamenju. Kupila sam ponesto a spremam se da cu sledece nedelje otici i kupiti jos ponesto.
 
Nemam ništa protiv, možeš da otvoriš još jednu, i bilo bi mi drago (sviđa mi se ideja). Ali ne u smislu nabavke đinđuva već u smislu mineralogije. Ovako postavljena, tema se razvija u pravcu nakita i kupovine kamenčića, a bojim se nema puno interesanta među prirodnjacima za to, pa bi ista porpala u zaborav posle par dana.
 
minerals.jpg
 
Htela sam da ispunim svoje obecanje i da ubacim slike minerala. Ali nesto mi ne ide, da li moze da me posavetuje. Ocigledno nesto neradim kako treba. Hvala unapred.

treba url slike da stavi u image tagove


[ img]http://www.mentaljokes.com/images/heart_silver_bk.gif[/img ]


To radiš tako što klikneš na ikonicu:
insertimage.png
, a onda ubaciš url slike u ponuđeni prozor.
 
Poslednja izmena:

Back
Top