H O R

e koji hor :)
ja pevam u crkvi i neshto van crkve..i u nekom malom ansamblu koji nema managera :I el vas zanima ta duhovna muzika.. imam obichan glas i prvi sam alt ali cini mi se sve vise da mi vise leze vishi tonovi
 
hehe...i ja pevala sopran u srednjoj.ma to je bilo rasulo.
inace pevala sam nesto malo i dok sam bila u muzickoj,ali sam se na sve nacine trudila da tu obavezu izbegavam,dok mi profesorka klavira nije rekla da uopste ne moram da idem . :lol:
 
Horovi su mnoooooogo dobra stvar.
Horsku muziku obozavam, i pevala sam u horu nekad, 2.alt.
I posle svake probe, narocito neke ozbiljnije, osecas se sasvim dobro.
 
Ne znam kako bih podnela večnu tišinu.
Muzika je, otkad znam za sebe, moj eliksir.
Horsko pevanje je, zapravo, jedna od mojih pasija. Kultna stvar, da.
Još kao devojčica sam pevala 2. alt. Samo jedno kratko vreme, u Akademskom kamernom horu Liceum, nas par devojaka je pevalo sa tenorima. Hor jeste bio mešovit, ali taj eksperiment sa mešovitim glasovima...ipak...nije prošao slavno. Vratila sam se u 2. alt.
Odavno ne pevam u horu i to mi užasno nedostaje.
 
:D :D Hehe,ja sam pevala u crkvenom horu nekih 4.god,ali sad sam prestala-zbog fax-a!
Da budem iskrena,prestala sam zbog novog dirigenta,koji nije "htio tolerirati" da ne dolazim redovno na probe,bla,bla,bla...ali obaveza je,stvarno!

U tom horu sam bila prvi alt,ali u srednjoskolskom horu bila sam sopran i to prvi!!!!!Cudo nevidjeno!Pevala sam i u osnovnoj skoli...ma,pevam od kad znam za sebe! :D
 

Back
Top