Ne znam kako iz ovoga...

luda

Početnik
Poruka
5
Imala sam lijep posao,koji mi je donosio puno novca,mogla sam da zivim kako hocu i gdje hocu.A onda je dosao on-ozenjen,nisam taj tip, mrzim te seme,ali me zadesilo.Previse se unijela jos vise vezala.Trajalo je.Mislim da je bilo obostrano.A onda sam postala teska,davala sam previse a nisam dobijala skoro nista.Razisli se po 100ti put,moja je zelja bila da se vise ni ne cujemo tel, da prekinemo sve.Nije mu bilo svejedno, ovaj put sam bila odlucna i ozbiljna.Ali ne zadugo, opet sam ga zvala, rekla da mi nedostaje, da ga volim,da mi treba i da zelim da ga vidim,pristao je,ostalo je na tome da se cujemo kasnije.Nije se javio...Slomljena sam,boli,ne znam sta da radim.Ni da se javi,a zbog njega sam ostavila posao i zapostavila sve,nisam ona ista...
 
covek uvek oseti da li je obostrano ili ne...
Budi iskrena prema sebi i reci zasto to radis ako je on TOLIKO i u svakom smislu rezervisan...?
da li je vredno tvog nerviranja, suza, gubljenja posla i zapostavljanja svog bica...
jer, AKO TI NE PAZIS NA SEBE - KO CE :?: :!:

zelim ti da to sto pre resis i da budes ok...
 
Zna biti zayebano kad raskinas sa nekim koga jos uvek volis...Od toga je jos zayebanije kad sviras bolje nego sto si placena.
Ocigledno si vise puta ustanovila da ne zelis da budes u toj vezi jer ti ne odgovara, to sto ti nedostaje je prirodno stanje. Slusaj Balasevica i Sade i cekaj da prodje...a proci ce.
 
Kazes zadesilo te?
Nije te zadesilo, ti JESI taj tip.
Krpa za brisanje poda.
Sta ces koji moj u prici sa ozenjenim covekom?
I sto ocekujes da ce ljigavac koji pljuje po zeni kojoj se obecao "i u dobru i u zlu" imati prema tebi postovanja?
(I kako ce iko kada ga ni ti nemas za sebe samu.)
I kako mozes da volis ljigavca?
Gde ti je mozak?
 
Baby Kate:
Kazes zadesilo te?
Nije te zadesilo, ti JESI taj tip.
Krpa za brisanje poda.
Sta ces koji moj u prici sa ozenjenim covekom?
I sto ocekujes da ce ljigavac koji pljuje po zeni kojoj se obecao "i u dobru i u zlu" imati prema tebi postovanja?
(I kako ce iko kada ga ni ti nemas za sebe samu.)
I kako mozes da volis ljigavca?
Gde ti je mozak?

Nikada ti se nije dogodilo da jednostavno ne mozes da iskontrolises stvari i da se svojom greskom nadjes tamo gdje nijesi zelio, ako nije- BLAGO TEBI!
Hvala svakako za komentar,malo si bio grub ali ne skodi, mozda bolje tako!
 
Nadya:
covek uvek oseti da li je obostrano ili ne...
Budi iskrena prema sebi i reci zasto to radis ako je on TOLIKO i u svakom smislu rezervisan...?
da li je vredno tvog nerviranja, suza, gubljenja posla i zapostavljanja svog bica...
jer, AKO TI NE PAZIS NA SEBE - KO CE :?: :!:

zelim ti da to sto pre resis i da budes ok...
Hvala Nadya! Najgore od svega je sto sam ja svjesna svega,znam da nisam za tu vezu, da je dobro sto je vec jednom stavljena tacka...Ali kako vrijeme prolazi , meni je samo teze.Ne vidim izlaz iz ovog tunela.Boli..., ne mogu vise. Ne prepoznajem vise sebe...
 
Ma bole njega za tebe...ne zanosi se njegovim recima, tugaljivim pogledima, porukama, dobrim sexom...samo delima...a dela kazu da mu nije stalo...
Nego da te pitam, kako te je to zadesilo???
Hajde ispricaj od pocetka do kraja.
Pa ces negde, vec na samom pocetku videti da si ti isla ka tom zadesu.I da si mogla da mu se odupres ali eto igra je bila isuvise zanimljiva, izazovna, uzbudljiva...Steta sto nisi shvatila da je to samo igra.Koja dosadi kao i svaka druga.Pa si se uzivela.

Ja mogu da kazem da sam stvarno bila zaljubljena i da umem da volim, ali pobogu, ljudi izgube svoje najdraze i to zauvek pa nekako nastave dalje, oziljak ostane svakako,ali show must go on a ti ne mozes da se opasuljis posle raskida za koji si oduvek znala da ce se dogoditi.Nadji novi posao, sredi se i zahvali Bogu sto ti se ne javlja umesto da kukas zbog toga.Jer to sto ti sada osecas i nije ljubav, shvatices jednom da nije.
 
luda:
Imala sam lijep posao,koji mi je donosio puno novca,mogla sam da zivim kako hocu i gdje hocu.A onda je dosao on-ozenjen,nisam taj tip, mrzim te seme,ali me zadesilo.Previse se unijela jos vise vezala.Trajalo je.Mislim da je bilo obostrano.A onda sam postala teska,davala sam previse a nisam dobijala skoro nista.Razisli se po 100ti put,moja je zelja bila da se vise ni ne cujemo tel, da prekinemo sve.Nije mu bilo svejedno, ovaj put sam bila odlucna i ozbiljna.Ali ne zadugo, opet sam ga zvala, rekla da mi nedostaje, da ga volim,da mi treba i da zelim da ga vidim,pristao je,ostalo je na tome da se cujemo kasnije.Nije se javio...Slomljena sam,boli,ne znam sta da radim.Ni da se javi,a zbog njega sam ostavila posao i zapostavila sve,nisam ona ista...

Јежим се од савета ( ако се реченице типа:''Ѓде ти је мозак?'' уопште могу назвати саветом ), ових ''безгрешних'' и очигледно ''увек исправних'' особа!
Десило се шта се десило, зар ће помоћи сада кљуцање у главу :''Шта си тражила са ожењеним?''Учињено је шта је учињено, девојка пита за савет како даље.
Зар никада нисте били у ситуацији да очајно патите за неким или нечим, иако знате да се то више неће вратити? Како сте тада ублажили или превазишли ту патњу?

Ја нисам баш експерт за ово питање јер још увек радим на себи да прихватим да се неке ствари и неки људи више неће вратити.
Оно што би могло мало и тренутно да помогне је окренутост послу ( није ми јасно какве везе има тај тип са остављањем посла? ), пријатељима, неким друштвеним активностима. И наравно, не очекивати да то може брзо и безболно да прође.
 
Baby Kate:
Kazes zadesilo te?
Nije te zadesilo, ti JESI taj tip.
Krpa za brisanje poda.
Sta ces koji moj u prici sa ozenjenim covekom?
I sto ocekujes da ce ljigavac koji pljuje po zeni kojoj se obecao "i u dobru i u zlu" imati prema tebi postovanja?
(I kako ce iko kada ga ni ti nemas za sebe samu.)
I kako mozes da volis ljigavca?
Gde ti je mozak?

Ma riba je lujka, sam nik kaze.
A on kao šatro nije mogao bez nje.Čovek je samo koristio gde da ubaci.

Kad bi ja tako svaku ložio.....Naučite da cenite ljude kada stoje iza reči, a ne da vas farbaju.Pamet u glavu drage dame.
 
Eh,Hellen,pogodi me direktno u srce.
Voleli smo se,bili smo u braku,razisli smo se,i onda samoca,,,bezgranica,,,,,prijatelji,gde su?To su samo izdajice.Aktivnosti?Pa opet je svaka aktivnost vezana za Nju,jer o njoj na svakom umetnickom polju radim.
Znaci,boli.....i nijedna druga emocija koja moze pomoci prevazilazenju proslosti nije moguca.
Ali dok se ne odboli,dok se ne uhvatis sa tom zveri i ides do samog kraja,pa da vidis ko je jaci,e tu je snaga,a ne bezanje od cinjenicnog stanja,nego suocavanje sa bolom.
 
luda:
Najgore od svega je sto sam ja svjesna svega,znam da nisam za tu vezu, da je dobro sto je vec jednom stavljena tacka...Ali kako vrijeme prolazi , meni je samo teze.Ne vidim izlaz iz ovog tunela.Boli..., ne mogu vise. Ne prepoznajem vise sebe...
Raskid je uvek bolan. Ali treba uciti od muskaraca...
ako je organ oboleo, muskarac ce ga odseci ostrom sekirom, a zena tupim nozem ili turpijicom za nokte, polako…
 
inspirion:
Baby Kate:
Kazes zadesilo te?
Nije te zadesilo, ti JESI taj tip.
Krpa za brisanje poda.
Sta ces koji moj u prici sa ozenjenim covekom?
I sto ocekujes da ce ljigavac koji pljuje po zeni kojoj se obecao "i u dobru i u zlu" imati prema tebi postovanja?
(I kako ce iko kada ga ni ti nemas za sebe samu.)
I kako mozes da volis ljigavca?
Gde ti je mozak?

Ma riba je lujka, sam nik kaze.
A on kao šatro nije mogao bez nje.Čovek je samo koristio gde da ubaci.

Kad bi ja tako svaku ložio.....Naučite da cenite ljude kada stoje iza reči, a ne da vas farbaju.Pamet u glavu drage dame.
Nisam lujka ,bez obzira na nik, i ne mislim da on nije mogao bez mene,da je tako vjerovatno bi sve bilo drugacije...Vec sam rekla, da sam svjesna svega,ipak ne mogu da se pomirim tim da vise nismo zajedno,ali ok i to. Najvise boli to sto se nije ni javio, sto sam ja dala sve,zrtvovala puno i bila spremna na sve...Boli sto jednostavno nije rekao-necu , ne zelim da se vidimo, to je normalno. Odvratno je sto je ostalo na tome da se cujemo kasnije i nije se uopste javio, znaci nisam bila vrijedna ni jednog tel poziva, cak ni sms poruke.
E to najvise boli,zaista nije imao razloga da se prema meni ponese tako,mozda jesam bila ponekad teska, ali bila sam u haosu, nasla sam se negdje gdje mi nije mjesto, htjela sam da izadjem iz svega, nisam znala kako,volim ga...
 
luda:
Imala sam lijep posao,koji mi je donosio puno novca,mogla sam da zivim kako hocu i gdje hocu.A onda je dosao on-ozenjen,nisam taj tip, mrzim te seme,ali me zadesilo.Previse se unijela jos vise vezala.Trajalo je.Mislim da je bilo obostrano.A onda sam postala teska,davala sam previse a nisam dobijala skoro nista.Razisli se po 100ti put,moja je zelja bila da se vise ni ne cujemo tel, da prekinemo sve.Nije mu bilo svejedno, ovaj put sam bila odlucna i ozbiljna.Ali ne zadugo, opet sam ga zvala, rekla da mi nedostaje, da ga volim,da mi treba i da zelim da ga vidim,pristao je,ostalo je na tome da se cujemo kasnije.Nije se javio...Slomljena sam,boli,ne znam sta da radim.Ni da se javi,a zbog njega sam ostavila posao i zapostavila sve,nisam ona ista...


Bila sam do skora u istoj situaciji i znam kako je,moj savjet ti je zaboravi ga.Znam da je tesko i da boli ali pokusaj.Otputuj negdje,izlazi vise sa prijateljima i pokusaj da ne mislis na njega,vidjet ces,proci ce.Da te voli ili zeli nazvao bi te,a posto to nije ucinio znaci da mu nije stalo do tebe i da voli zenu.Nemoj sebe muciti radi jednog kretena, otputuj negdje i uzivaj u zivotu,zaboravi ga nije te ni zasluzio!
 
Hellen:
luda:
Imala sam lijep posao,koji mi je donosio puno novca,mogla sam da zivim kako hocu i gdje hocu.A onda je dosao on-ozenjen,nisam taj tip, mrzim te seme,ali me zadesilo.Previse se unijela jos vise vezala.Trajalo je.Mislim da je bilo obostrano.A onda sam postala teska,davala sam previse a nisam dobijala skoro nista.Razisli se po 100ti put,moja je zelja bila da se vise ni ne cujemo tel, da prekinemo sve.Nije mu bilo svejedno, ovaj put sam bila odlucna i ozbiljna.Ali ne zadugo, opet sam ga zvala, rekla da mi nedostaje, da ga volim,da mi treba i da zelim da ga vidim,pristao je,ostalo je na tome da se cujemo kasnije.Nije se javio...Slomljena sam,boli,ne znam sta da radim.Ni da se javi,a zbog njega sam ostavila posao i zapostavila sve,nisam ona ista...

Јежим се од савета ( ако се реченице типа:''Ѓде ти је мозак?'' уопште могу назвати саветом ), ових ''безгрешних'' и очигледно ''увек исправних'' особа!
Десило се шта се десило, зар ће помоћи сада кљуцање у главу :''Шта си тражила са ожењеним?''Учињено је шта је учињено, девојка пита за савет како даље.
Зар никада нисте били у ситуацији да очајно патите за неким или нечим, иако знате да се то више неће вратити? Како сте тада ублажили или превазишли ту патњу?

Ја нисам баш експерт за ово питање јер још увек радим на себи да прихватим да се неке ствари и неки људи више неће вратити.
Оно што би могло мало и тренутно да помогне је окренутост послу ( није ми јасно какве везе има тај тип са остављањем посла? ), пријатељима, неким друштвеним активностима. И наравно, не очекивати да то може брзо и безболно да прође.


Amin.
 
prokletinja:
Hellen:
luda:
Imala sam lijep posao,koji mi je donosio puno novca,mogla sam da zivim kako hocu i gdje hocu.A onda je dosao on-ozenjen,nisam taj tip, mrzim te seme,ali me zadesilo.Previse se unijela jos vise vezala.Trajalo je.Mislim da je bilo obostrano.A onda sam postala teska,davala sam previse a nisam dobijala skoro nista.Razisli se po 100ti put,moja je zelja bila da se vise ni ne cujemo tel, da prekinemo sve.Nije mu bilo svejedno, ovaj put sam bila odlucna i ozbiljna.Ali ne zadugo, opet sam ga zvala, rekla da mi nedostaje, da ga volim,da mi treba i da zelim da ga vidim,pristao je,ostalo je na tome da se cujemo kasnije.Nije se javio...Slomljena sam,boli,ne znam sta da radim.Ni da se javi,a zbog njega sam ostavila posao i zapostavila sve,nisam ona ista...

Јежим се од савета ( ако се реченице типа:''Ѓде ти је мозак?'' уопште могу назвати саветом ), ових ''безгрешних'' и очигледно ''увек исправних'' особа!
Десило се шта се десило, зар ће помоћи сада кљуцање у главу :''Шта си тражила са ожењеним?''Учињено је шта је учињено, девојка пита за савет како даље.
Зар никада нисте били у ситуацији да очајно патите за неким или нечим, иако знате да се то више неће вратити? Како сте тада ублажили или превазишли ту патњу?

Ја нисам баш експерт за ово питање јер још увек радим на себи да прихватим да се неке ствари и неки људи више неће вратити.
Оно што би могло мало и тренутно да помогне је окренутост послу ( није ми јасно какве везе има тај тип са остављањем посла? ), пријатељима, неким друштвеним активностима. И наравно, не очекивати да то може брзо и безболно да прође.


Amin.

Ma lako je sesti i reci: Sta se desi nek se desi.I pustiti da te drugi odredjuju.
Dokaz njene gluposti je sto je napustila posao.
Ima ljudi koji shvataju ljubav kao beg od realnosti.A takva veza samo degradira ljude.U pravoj ljubavi se napreduje.Makar malo.
 
luda:
Baby Kate:
Kazes zadesilo te?
Nije te zadesilo, ti JESI taj tip.
Krpa za brisanje poda.
Sta ces koji moj u prici sa ozenjenim covekom?
I sto ocekujes da ce ljigavac koji pljuje po zeni kojoj se obecao "i u dobru i u zlu" imati prema tebi postovanja?
(I kako ce iko kada ga ni ti nemas za sebe samu.)
I kako mozes da volis ljigavca?
Gde ti je mozak?

Nikada ti se nije dogodilo da jednostavno ne mozes da iskontrolises stvari i da se svojom greskom nadjes tamo gdje nijesi zelio, ako nije- BLAGO TEBI!
Hvala svakako za komentar,malo si bio grub ali ne skodi, mozda bolje tako!
Naravno da je bolje tako.
Prestani da mu se nadas.
I prestani da sazaljevas sebe.
P.S. Ja sam ONA a ne ON.
 
@Hellen,

Nisam bas sigurna da li se tvoj post odnosio i na moje savete.
AKO jeste, da dodam nesto.

Nisam ni cista ni ispravna u potpunosti, i naravno Luda :) , da se svakome dogodilo da svojom greskom dospe u nezavidnu poziciju...jednostavno ono sto bi rekla sebi u ovakvoj situaciji kazem i drugome.Cak bi prema sebi bila i ostrija.I prva bih zapitala sebe:"A koji cu ja moj sa ozenjenim?"

Covek treba da prihvati da je pogresio, da shvati zasto i da prihvati poseledice svojih gresaka i da ih ne ponavlja a ne da uvek krivi druge i okolnosti.
I da nauci nesto na osnovu njih a ona jos uvek kuka sto se on ne javlja i sto joj nije poslao SMS, kao bilo bi joj lakse(bi kako ne bi,mozda za nijansu, ne vise...svi se mi ponekad tako zavaravamo) i krivi njega za napustanje posla i zapostaviljanje svega.

Sem saveta da malo analizira sebe i svoje postupke ja drugi nemam, jednostavno neki se bolovi moraju odbolovati i stignu nas pre ili kasnije, mada bi bilo lepo da postoje neka carobna formula pomocu koje bi se to ubrzalo...dzaba je to potiskivanje,i posvecivanje drugim stvarima, bar je kod mene tako uvek bilo, ispliva sve ako ne odmah a ono za mesec, dva, godinu, zar vi ne mislite tako :?: ...nebitno...bitno je da covek postane zreliji umesto ogorcen recimo...kao sto je bitno i da nastavi sa svojim redovnim aktivnostima i da nastavi dalje i kada je tesko...
 
e, stvarno, španska serija....
ostavio, ja postala teška, reko da će zvati, pa nije, ja sad tužna, ku ću -šta ću, sve sam zbog njega napustila...
ybt, jesi li pričala ikad sa mamom-sestrom-drugaricom o ičemu?
Cico, greška je svakom dozvoljena, ali ta bolećivost prema sebi, „jadna mala”....
gledaj da budeš zadovoljna sobom pre svega, sve ostalo će lako ići. Ako nije tako, onda je čista patologija (što reče Kejt, krpa si).
Muka mi je od ovih stvari.
Koji moj sve to.
Kome treba žensko koje će SVEGA da se odrekne zbog tebe??? (Pa čak i da je Bil Gejts, i da SVE ostaviš, dobila bi bar desetorstruko)
Ljubav, ZAISTA, jeste napredovanje, a ne nazadovanje.
 

Back
Top