A SAD POLAKO BRE

g2v2zz

Početnik
Poruka
27
ljudi meni je stvarno potrebna adekvatna zastita jer mi virusi i ostala sranja unistavaju OS nedeljno barem jednom

ako neko moze da pomogne neka se javi i neka da savet ali nemojte kao ovi predhodni da me ucite kako se pise slovo A molim vas !!!!!
Hvala svima
 
pazi za ovu kombinaciju ti treba min (ali minimum)256+128 MB rama (moze i 256 ali ce biti mnogo spor...)...Probaj sa kombinacijom: NOD32 + Zone alarm 5 Pro Security Suite, Panda Titanium 2004 + Zone Alarm 5 Pro Security Suite,Kaspersky 5 Personal + Zone alarm 5. Inace neki od boljih Fire Wallowa su: Zone Alarm 5 Pro Security Suite ,(MOJA PREPORUKA)(moze i od verzije 4 Pro pa do danas),Sygate.Bolji Antivirusi : NOD32 2.0, Kaspersky 5, Panda Titanium 2004 (MOJA APSOLUTNA PREPORUKA :D :D :D ). Mada bi trebao da nabavis I neki spyware program : AdAware SE PROFESSIONAL 1.5 (besplatan i jedan od najboljih),Spy Bot 1.3.To bi bilo to...
m.p. radi vece sigurnosti od virusa trebalo bi bar 1 u 3 nedelje da skidas WINDOWS update (ako posedujes WIN XP +SP1 nabavi program Autopatcher for XP (izasao u avgustu 2004) jer nudi 250 windows updateova+ispravki u programima+vecu sigurnost+smanjuje broj bagova u programima IE,Outlok... To bi bilo sve od mene
 
g2v2zz:
ljudi meni je stvarno potrebna adekvatna zastita jer mi virusi i ostala * unistavaju OS nedeljno barem jednom

ako neko moze da pomogne neka se javi i neka da savet ali nemojte kao ovi predhodni da me ucite kako se pise slovo A molim vas !!!!!
Hvala svima

A đe TI to švrljaš mladiću?????? :D
 

Back
Top