Humor

www neša

Početnik
Poruka
36
Za početak slavni i neponovljivi:Hogar
hogar.jpg
 
:lol: :lol: :lol: Dragi moji ''kuckari'' – tako ovde, u Nishu, zovu ljubitelje kucica-i nije pogrdno, nasla sam mnogo lepe izrekice koje bih da podelim sa vama...'
'Psi ne znaju sta je zlo, ljubomora ili nezadovoljstvo. Sedeti na brezuljku s psom, u danu obasjanom suncem, podseca nas na zivot u rajskom vrtu u kome ne raditi nista ne znaci dosadu, nego potpuno blazenstvo.''
Ali i: ''Od svih Bozjih stvorenja postoji samo jedno koje se ne moze pretvoriti u roba. To stvorenje je macka. Kad bi covek mogao da se ukrsti sa mackom, to bi ga ucinilo boljim, ali zato bi macka stradala.''
Ili: ''Pas je jedino stvorenje na svetu koje ce vas voleti vise nego sto sami sebe volite.''
Pa onda: ''Volim macke zato sto volim svoj dom. A macke, malo-pomalo, postanu otelotvorena dusa svakog doma.''
I, na kraju: ''Mozes da drzis psa, ali macka drzi coveka jer ga smatra korisnom domacom zivotinjom. Pas ce se dodvoravati coveku, ali ce zato covek morati da se dodvorava macki. Kada ih pozoves, psi dotrce. Kada pozoves macku ona te cuje, ali sama odluci kada ce doci.'' :wink: Pozdrav!!!
 
Da,da... Macka je cudo...
Lepi se za tebe kada oseti tvoju tugu... Najmanje voli onoga ko nju najvise voli... Voli najvise onoga ko je hrani ili ko na nju ne obraca paznju... Kako kada...
Ali bas zbog toga ih volim... Sto su takve "licnosti"... :)

A pas... On je,jadan,za svaki pogled zahvalan...
 
Imala sam dve macke. Jedna je bila ruska a druga persijska. Ruska nije bila macka - bila je panter :D i obozavala sam je... kad bi neko koga ne poznaje pokusao da je pomazi tako bi ga isprepadala da mu vise ne bi palo na pamet da joj pridje (nikad nikog nije ogrebala - mozda zato sto nije imala kandze). Persijska je bila mirna i bilo mi je tesko da se naviknem na nju - nije reagovala ni na sta i ni na koga a ja sam je cak "ucila" da vozi biciklo.
kittyandbird6cb.png
 
Sasha85:
Da,da... Macka je cudo...
Lepi se za tebe kada oseti tvoju tugu... Najmanje voli onoga ko nju najvise voli... Voli najvise onoga ko je hrani ili ko na nju ne obraca paznju... Kako kada...
Ali bas zbog toga ih volim... Sto su takve "licnosti"... :)

A pas... On je,jadan,za svaki pogled zahvalan...

:D :D :D I, dodala bih, ima tacnu hijerarhiju clanova porodice, supruga slusa i plasi ga se - njega dozivljava kao glavnog, meni se umiljava , uglavnom me slusa - ja sam "mama" koja je hrani i mazi, starije cerke dozivljava kao sebi ravne - sa njima se ponekad i "posvadja", a sitnu decu "ne sljivi"...u njenoj glavi oni su ispod nje...
 

Back
Top