mljac mljac

Tinar:
Meni se deshava da uveche pochnem da mislim o hrani koju cu jesti ujutru... :lol: I onda ne mogu da spavam. Ali, nisam gladna nego, samo mi misi doplivaju. :roll:
ja nemogu tako...meni kad doplivaju takve misli,ja odplivam do frizidera... :oops:




sad mi se jedse kesten pire,a nemam ga kuci,i napolju pada kisa.... :cry: ...
 
U zadnje vreme legnem gladan a kad se probudim ujutru onda nisam gladan,kad odem u skolu obavezno posle prvog casa ogladnim tako jako da bih se ubio...zato nosim sa sobom gomilu hrane,posle trknem do prodavnice i sve to sto sam pojeo zalijem sa pola litre Koka-kole i 200 grama cokolade... :)
 
I ja obozavam chinese food.
thumbup.gif
Najvishe one prolecne rolnice sa mesom. :D Probala sam i indijsku, nije losha ali je perljuta za moj ukus... Kolache volim samo chokoladne, i chokoladu uopshte!!! Chokoladu bih mogla da zderem noc i dan...
 
jaooo sto ja volim sampite - mislim da to nisam rekla :P .
mmm, kako volim onaj slag... mogu da pojedem pola pleha (jes' da mi onda bude muka, pa ne mogu do sutra oima da ih vidim, al ajd'... :D )...

i volim, ne, obozavam, SMOKI!
bas sad grickam.. :D :D :D
 
Tinar:
I ja obozavam chinese food.
thumbup.gif
Najvishe one prolecne rolnice sa mesom. :D Probala sam i indijsku, nije losha ali je perljuta za moj ukus... Kolache volim samo chokoladne, i chokoladu uopshte!!! Chokoladu bih mogla da zderem noc i dan...

i ja isto :wink: :D
ali zato cokoladnu tortu.. nikad.. uh, torte bas, ali bas ne volim.. volim samo one sto mi mama pravi, jer ona zna kakve volim, pa samo te i pravi.. znaci - vocne, ne teske, bez puno fila.. znaci, po meni, najgora moguca torta je sladoled torta.. joj.. prvo jedna lepa piskota (valjda), pa onda dva centimetra jednog fila, pa dva centimetra drugog, i tri centimetra slaga..
2.gif
 
Ja isto ne volim filove a tek shlagove. Ali, ako je to chokoladni film, onako jake chokolade, pa mogla bih da se davim u tome... :drooling: A obozavam i one brownies, americhke kolache. Kad god sam putovala Swissom, kupovala sam te kolachice. Najedala sam se ko stoka, i nisam mogla da hodam posle leta... :lol: Ma, chokolada rula. Ali samo ako je dobra... Ne volim one sa puno kakaa, kao 70% kakao. Volim Milkine... DOSTA!!! Necemo vishe o chokoladama... :P
 
Jjjooooj, ljudi, rasplakacu se pri pomisli na sve te silne cokolade, kolace i sve "JEDECE" :lol: Sad je 23:09 i jaaaaaako mi se jede cokolada...Ali imam samokontrolu na nivou... 8) Izdrzacu valjda... AAaaaaaaaaaa!!! E, a jel vi sve to tako tamanite, kao sto kazete...Mislim, a kilaza? :P Ja kad bih to sve ruckala, bila bih ko BURE!! :lol: :wink:
 
Nefela:
Jjjooooj, ljudi, rasplakacu se pri pomisli na sve te silne cokolade, kolace i sve "JEDECE" :lol: Sad je 23:09 i jaaaaaako mi se jede cokolada...Ali imam samokontrolu na nivou... 8) Izdrzacu valjda... AAaaaaaaaaaa!!! E, a jel vi sve to tako tamanite, kao sto kazete...Mislim, a kilaza? :P Ja kad bih to sve ruckala, bila bih ko BURE!! :lol: :wink:
Ja sve to mogu da jedem i jedem u ogromnim kolicinama a nisam ko bure kad sve potrosim cak i vise nego sto pojedem :roll:
 
Nefela:
Jjjooooj, ljudi, rasplakacu se pri pomisli na sve te silne cokolade, kolace i sve "JEDECE" :lol: Sad je 23:09 i jaaaaaako mi se jede cokolada...Ali imam samokontrolu na nivou... 8) Izdrzacu valjda... AAaaaaaaaaaa!!! E, a jel vi sve to tako tamanite, kao sto kazete...Mislim, a kilaza? :P Ja kad bih to sve ruckala, bila bih ko BURE!! :lol: :wink:

sve to lepo potrosim tako sto idem na folklor, a i svaki put kad idem negde kasnim, pa trcim, i to je to.. svi mi kazu da sam mnogo mrsava :roll: mislim, jbg, ja ne mogu to da promenim.. a, da, i svi kazu da najvise jedem :D
 
Nefela:
Jjjooooj, ljudi, rasplakacu se pri pomisli na sve te silne cokolade, kolace i sve "JEDECE" :lol: Sad je 23:09 i jaaaaaako mi se jede cokolada...Ali imam samokontrolu na nivou... 8) Izdrzacu valjda... AAaaaaaaaaaa!!! E, a jel vi sve to tako tamanite, kao sto kazete...Mislim, a kilaza? :P Ja kad bih to sve ruckala, bila bih ko BURE!! :lol: :wink:

ehh, ja sam rekla sta najvis evolim da jedem, ali nemam ja zeludac za sve to :P
nazalost, jer 'ocu da se ugojim! :D
 
nikad se nisam gojila, ali sada sam pochela... :roll: uzhas. :p
shto se tih silnih chokolada tiche...
setila sam see!
toblerone
to je za mene chokolada... ne mogu da smislim milku, nestle mozhe kako koja, ali toblerone.... ah...
ne bi trebalo da jedemo kasno ako ne zhelimo da se gojimo (8
 
bleach:
nikad se nisam gojila, ali sada sam pochela... :roll: uzhas. :p
shto se tih silnih chokolada tiche...
setila sam see!
toblerone
to je za mene chokolada... ne mogu da smislim milku, nestle mozhe kako koja, ali toblerone.... ah...
ne bi trebalo da jedemo kasno ako ne zhelimo da se gojimo (8

ja milku volim onu obicnu, mlecnu.. a, podseti me na toblerona.. njam..
prosli petak mi je bila slava, i za sad sam otvorila samo jednu cokoladu i jednu bonbonjeru.. cekam sestru da se vrati iz ns-a, pa da zajedno sve potamanimo :wink:
 
Ili da od kafe poraste rep? :roll:
@ bleach
Toblerone su mnoogoooo dobre. Nisam ih pre volela, ali u poslednjih 3 meseca sam ih tamanila. Milku volim samo onu nugat, obichnu. Kakav chokoladni kolach pravim!!!! Da crknesh... 8)
 
moja mama ima recept za kolace - cokoladu - nema tu nista, nikakav fil, piskota i sta ti ja znam, nego samo neka smesa, pa kad se ohladi ocvrsne, pa to seces u kockice i jedes kao cokoladu.. mmmmmm.. e, kad to napravi, ja imam ceo pleh (zamislite toliko cokolade) skoro samo za sebe.. :D
 

Back
Top