VELIKI problem

To se zove krvni delikt. :lol: Po meni sa rodjacima bez obzira koje su koleno ne treba imati nista vise osim onoga sto rodjaci mogu imati. Jos to je 2 koleno sto znaci da su vasi roditelji prvi rodjaci ili 3 koleno vase babe i dede su prvi rodjaci to je preblizu. Na tebi je odluka ali mislim da je to normalno samo u spanskim serijama. Pozdrav! :wink:
 
Ovde uvek neko upadne sa :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :roll: :roll: pricom i posle ga neam nigde.Zayebancija.
Sto se mene tice,imas 18 godina,i svoj si covek,sto bi rekli matori,pa radi sta hoces.Za pocetak se malo konsoliduj i razmisli.
 
marinkic:
Imam 18 god i imam jedan veliki problem.. zaljuljen sam u devojku od 16 ali problem je sto mi je 2-3rodjaka! ona je takodje zaljubljena, ali neznamo sta da radimo.. UPOMOC.....pozdrav cao cao :roll:
Sigurno da ne bi valjalo ako se planira vencanje porodica...ovako sta fali ljubav je lepa dok je slepa...ma to u selu ne bi shvatili morate da krijete inace kad pocnu babe da vas ocrnjuju nece se u buducnosti ni ti lako ozenis niti ona lako uda...pa oprezno oprezno... :wink:
 
ariela:
inspirion:
Ma opusteno.Samo pazi da te ne uhvate da ne pukne bruka po selu.

Idite po vodu samo nocu :wink:
:D :D :D e vala uvek me odusevis odgovorom...tako me podsetis na rodni kraj...Je li Milojka jesil devojka? :D

Ako te moji odgovori podsete na rodni kraj,onda se zabrini odakle si.Ne, ja sam musko.

Ali ovakve price svugde postoje i zasto ne pustiti ljubavnike da budu neke od tih.Bitno je samo....
 

Back
Top