Pitanje za djevojke 18-28, Da li volite bradu?

By Bojan:
Ukusi su razliciti, medjutim mene interesuje da li volite nekog sa bradom, brkovima ili kad je lijepo obrijan. Da li vam brada predstavlja neki problem u zivotu, seksu, ako da navesti koji? Hvala!
Najbolje obrijan. Najgore je kad je bradica stara 2-3 dana, to bode, bre! :x
A moze i onako, malecna, diskretna... Ali da ne bocka.
Bradu inace ne podnosim.
 
By Bojan:
Ukusi su razliciti, medjutim mene interesuje da li volite nekog sa bradom, brkovima ili kad je lijepo obrijan. Da li vam brada predstavlja neki problem u zivotu, seksu, ako da navesti koji? Hvala!
Jel ti to neces da se brijes,pa nas pitas za savet? :wink: sala
Pa,znas kako najbolje je kada je obrijan,lepse mi je da ga ljubim,a i moje lice ostane cisto(nemam stalno bubuljice zbog njegove brade)
 
Znaci vi u principu ne volite bradu, pogotovo ako ona bocka. Ja u principu radim i jedno i drugo sto znaci obrijem se pa onda kad mi poraste brada ja je isfanoziram (kako to rece jedna forumasica). medjutim htio sam nesto da promjenim pa sam pitao za savjet, naravno ako neko ima jos nesto da kaze, neku kritiku ili nesto drugo neka samo izvoli. Zato i sluze forumi! :D
 
By Bojan:
Dobro posto ovdje ima razlicitih odgovora, mislite li da bi najbolje bilo da nekad nosim bradu, a nekad se brijem?! Tako bi valja zadovoljio sve ukuse...
Извини, али зашто ти је битно да задовољиш СВЕ укусе? Мислим да је логичније да нађеш себи девојку, па, ако већ ТОЛИКО волиш да се прилагођаваш постојећим сликама ИДЕАЛНОГ мушкарца коју она има у својој глави, а не да изградиш СОПСТВЕНИ стил, достојан поштовања - онда и одлучи.

Ако те овакво питање занима - ти немаш своје ЈА. Јер да имаш, не би имао толику потребу да се сврсташ у једну од две групе мушкараца: оне са брадом и оне без ње. Био би само свој, и не би желео да се уклапаш у калупе. А жене би те због тога и волеле.
 
OK! Pazi ovo...
Posto sam bio monoton vec duze vrijeme, zelim da se vratim na scenu, ali ne znam sta je u trendu pa zato pitam za savjet. To je tvoj komentar, medjutim ja imam sasvim drugacije misljenje o sebi i o tome sta bih trebao da mjenjam.
I naravno sta bi rekla za one djevojke sto stavljaju tetovaze ili silikone ili pirsing ili nesto trece... Da li one imaju nesto svoje?
U svakom slucaju hvala na komentaru!
 
By Bojan:
OK! Pazi ovo...
Posto sam bio monoton vec duze vrijeme, zelim da se vratim na scenu, ali ne znam sta je u trendu pa zato pitam za savjet. To je tvoj komentar, medjutim ja imam sasvim drugacije misljenje o sebi i o tome sta bih trebao da mjenjam.
I naravno sta bi rekla za one djevojke sto stavljaju tetovaze ili silikone ili pirsing ili nesto trece... Da li one imaju nesto svoje?
U svakom slucaju hvala na komentaru!
To je posebna prica, najcesce mislim da za takvim stvarima nema potrebe (tacnije, ne volim NISTA sto "busi" telo :D , ili ga sara... Osim - mindjusa, naravno. A tetovaze nose i muskarci... Ma, sve je to cudnjikavo. :P ), ali dobro..
:)

Izvini, mozda sam bila malo gruba, nervozna sam nesto veceras.
Nisam rekla da nemas nista svoje, ne poznajem te :D , vec samo kazem - svako nek nosi ono sto misli da mu najbolje stoji. Tada ce biti i najprivlacniji, kada je i sam zadovoljan sobom.
Inace, moja dva druga idu u krajnosti - jedan cak pusta i dugacku bradu a onda se obrije iznenada, da ga covek ne prepozna. Nikom ne bih preporucila bradu od dvenedelje.. :?
A drugi drug je nasao pravu meru - nosi onu divnu kratku bradicu, a ponekad se skroz obrije. I - toliko je svoj da, veruj mi - ni ne primetim kada promeni stil - nauk - nije sve u bradi. Dok god odgovara tvojoj fizionomji i tvom karakteru. Kao sto neko rece - ako znas da nosis. :wink:
 

Back
Top