Intima?

Trta Mrta

Početnik
Poruka
44
Da li bi vam smetalo da osoba koju volite zaista neizmerno i u ljubavi ste prelepoj, da iznosi na forumima (sto je u stvari znaci javno iznosenje totalno ili delimicno nepoznatim ljudima) neke od vasih najintimnijih trenutaka, stvari, informacija... tako da postaje... apsolutno SVE dostupno za svakoga i da vise ne postoji toliko stvari koje su samo "nase"?

...i da na isti nacin recimo saznate da doza iskrenosti u koju ste verovali je u stvari lazna, i da saznate neke stvari, BITNE, o toj osobi ne iz razgovora medjusobnog nego sa tako javnog mesta?
 
Trta Mrta:
Da li bi vam smetalo da osoba koju volite zaista neizmerno i u ljubavi ste prelepoj, da iznosi na forumima (sto je u stvari znaci javno iznosenje totalno ili delimicno nepoznatim ljudima) neke od vasih najintimnijih trenutaka, stvari, informacija... tako da postaje... apsolutno SVE dostupno za svakoga i da vise ne postoji toliko stvari koje su samo "nase"?
Ovo je odlicno pitanje.
mom decku bi JAAAAAAAAKO smetalo.
Meni takodje.
Ali fino je sto on ne dolazi na forum, iako sam mu rekla i nick i adresu i svoju lozinku... :shock:
 
onda moram da postavim 2 pitanja, da li, posto i tebi to smeta, ti tako nesto radis iako znas ovo sto si upravo rekla, i ako da, zasto? jer zanima me, pokusavam da to razumem i da prihvatim na najbolji moguci nacin...
 
Snezna_kraljica:
Ovo je odlicno pitanje.
mom decku bi JAAAAAAAAKO smetalo.
Meni takodje.
Ali fino je sto on ne dolazi na forum, iako sam mu rekla i nick i adresu i svoju lozinku... :shock:

Ne budi toliko sigurna da ne dolazi... :wink: ko zna koji mu je nick, mozda Trta Mrta?!? :mrgreen:

Moja devojka zna da visim ovde dok sam na poslu, cak zna i da sam se upoznao sa par devojaka sa forumu.. sve joj pricam, nemam tajni pred njom.. ona ima potpuno poverenje u mene i nikada ga ne bih zloupotrebio ili povredio je na bilo koji drugi nacin... :roll:
 
U mom slučaju, ne pravi pitanje za forum...sve zna, samo ne shvata moju potrebu za istim! Ali kad me uhvati na chat-u, zvoca mi danima i smori me najstrašnije! :roll:
 
Steffan:
Snezna_kraljica:
Ovo je odlicno pitanje.
mom decku bi JAAAAAAAAKO smetalo.
Meni takodje.
Ali fino je sto on ne dolazi na forum, iako sam mu rekla i nick i adresu i svoju lozinku... :shock:

Ne budi toliko sigurna da ne dolazi... :wink: ko zna koji mu je nick, mozda Trta Mrta?!? :mrgreen:

Moja devojka zna da visim ovde dok sam na poslu, cak zna i da sam se upoznao sa par devojaka sa forumu.. sve joj pricam, nemam tajni pred njom.. ona ima potpuno poverenje u mene i nikada ga ne bih zloupotrebio ili povredio je na bilo koji drugi nacin... :roll:
Trta Mrta :shock: :lol: heeheeeheee cu se upisam od smeha
ti bre bas imas inspirannnnnciju :lol: :lol:
 
pa na zalost ja nisam takav... ja volim da se suocim sa problemom odmah i direktno... jer iskustvo mi je pokazalo da je to najefikasniji nacin ostavljanja problema iza sebe...

predlozio sam toj osobi da na ovoj temi, javno resimo ovaj problem, jer je izvor istog ovde... ali ocigledno to ona ne zeli...

btw, nisam decko osobe koja je prva odgovorila na moj post (izvini zaboravio sam nick)
 
Steffan:
E sta bi ti sve radila da imas decka... :mrgreen:

ej odakle ti mrgreen :) taj je ilegalan smajli :mrgreen:

da ga IMAM morao bi da me slusha posto je moje vlasnistvo.....posto ga IMAM
ne znam sta bih da "imam vezu" verovatno bih kuvala i prala ili ...en znam...deluje spolja kao lep san ali realno vidim da posle duzeg vremena te veze ne lice ni na sta a ljudi ostaju u njima zbog inercije, familije, cega god...21. vek nije za veze bas?? da li je veza samo trpljenje svega i svacega da biste imali nekog koga cete sigurno ebati?? meni lici na to
 
Trta Mrta:
Da li bi vam smetalo da osoba koju volite zaista neizmerno i u ljubavi ste prelepoj, da iznosi na forumima (sto je u stvari znaci javno iznosenje totalno ili delimicno nepoznatim ljudima) neke od vasih najintimnijih trenutaka, stvari, informacija... tako da postaje... apsolutno SVE dostupno za svakoga i da vise ne postoji toliko stvari koje su samo "nase"?

...i da na isti nacin recimo saznate da doza iskrenosti u koju ste verovali je u stvari lazna, i da saznate neke stvari, BITNE, o toj osobi ne iz razgovora medjusobnog nego sa tako javnog mesta?

Uzasno bi mi smetalo, i to ne samo da iznosi nase intimne trenutke, vec bilo sta licno za mene, za nas. Podeliti neko misljenje o necemu, ucestvovati u nekoj raspravi je jedno, a iznositi sasvim licne stvari potpuno nepoznatim ljudima, je nesto sasvim deseto.
Smetalo bi mi u toj meri da nikada ne bih ni mogla biti s takvom osobom.
Isto tako malo cenim osobe koje to rade na forumu, zeleci nekog da zadive, zainteresuju, privuku paznju ili sta vec...
 
Steffan:
sibirska:
Steffan:
E sta bi ti sve radila da imas decka... :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

Nije ni cudo sto je jos uvek nevina.. :lol:

sta su svi zalepljeni za fuckin. "nevinost" ebao vas 21. vek mislim verovatno postoji bar 10 stvari koje sam ja radila a ti nisi ni omirisao pa ne potezemo pitanje oko toga???

da da to nije za 21. vek...u 19. veku bi me vec udali za klinca..hehe sofka :II

...nego mi treba neki kao ti pa da me smara i da ga trpim jer sam se navukla na ..... i da mi napravi decu pa sta cu onda s tim
a ne mogu da uradim domaci nikako!!!!! :(
mislim za fax
ok ok ovo je teroija
ok napusila sam te ali smo durgari je l :III
ok zagorela sam...ali svi smo drugari.....
ok ...volim da se muchim..ma ruznjikava sam.ali to n ije izgovor...ma...mrzi me da se okupam
 
mishica:
Trta Mrta:
Da li bi vam smetalo da osoba koju volite zaista neizmerno i u ljubavi ste prelepoj, da iznosi na forumima (sto je u stvari znaci javno iznosenje totalno ili delimicno nepoznatim ljudima) neke od vasih najintimnijih trenutaka, stvari, informacija... tako da postaje... apsolutno SVE dostupno za svakoga i da vise ne postoji toliko stvari koje su samo "nase"?

...i da na isti nacin recimo saznate da doza iskrenosti u koju ste verovali je u stvari lazna, i da saznate neke stvari, BITNE, o toj osobi ne iz razgovora medjusobnog nego sa tako javnog mesta?

Uzasno bi mi smetalo, i to ne samo da iznosi nase intimne trenutke, vec bilo sta licno za mene, za nas. Podeliti neko misljenje o necemu, ucestvovati u nekoj raspravi je jedno, a iznositi sasvim licne stvari potpuno nepoznatim ljudima, je nesto sasvim deseto.
Smetalo bi mi u toj meri da nikada ne bih ni mogla biti s takvom osobom.
Isto tako malo cenim osobe koje to rade na forumu, zeleci nekog da zadive, zainteresuju, privuku paznju ili sta vec...
e sad ga pretera :!:
ps
opusteno :arrow: pa vidis da se ovde svi zaebavaju do yaya :lol:
 
No 1:
e sad ga pretera :!:
ps
opusteno :arrow: pa vidis da se ovde svi zaebavaju do yaya :lol:

E pa zezanje je OK, ali ne bas uvek! :)
Mada, mislim da je ovo odlicna tema, jedna od retkih u poslednje vreme, ali ce se ubrzo i ona pretvoriti u chat, i to potpuno nevezan za temu. :?
 
jagodica:
Steffan:
E sta bi ti sve radila da imas decka... :mrgreen:

ej odakle ti mrgreen :) taj je ilegalan smajli :mrgreen:

da ga IMAM morao bi da me slusha posto je moje vlasnistvo.....posto ga IMAM
ne znam sta bih da "imam vezu" verovatno bih kuvala i prala ili ...en znam...deluje spolja kao lep san ali realno vidim da posle duzeg vremena te veze ne lice ni na sta a ljudi ostaju u njima zbog inercije, familije, cega god...21. vek nije za veze bas?? da li je veza samo trpljenje svega i svacega da biste imali nekog koga cete sigurno ebati?? meni lici na to

Dala mi ga je Gazdarica posto sam bio dobar.. :mrgreen:

Ma nemoj tako Jagodice, zavolece tebe jednog dana neki dobar deckic pa ce da vam bude mnogo lepo i vise neces razmisljati tako.. :roll: stvarno mi nije jasno kako posle 10000 poruka nisi uspela nista da upecas!?!? :wink: Evo da sam ja slobodan prvi bih stao u red.. :mrgreen:
 
jagodica:
sta ima neko da me ceni ili ne ceni :(

Ma ne u tom smislu Jagodo, vec jednostavno da imas normalnog sagovornika na forumu.
Kao i u zivotu, ne mogu diskutovati s nekim koga smatram neozbiljnim, neodgovornim, infantilnim... mogu se nasaliti, nasmejati, ali mi sigurno nece dugo zadrzati paznju neko ko blebece i samo blebece... pa onda blebece...
Elem, iznosenje intimnih stvari o sebi na forumu, to je stvar izbora, ali iznosenje istih o nekom drugom, pa makar to bio decko ili devojka, to je vec nisko i nepotrebno.
 
Brightness:
Nekako mi se cini da svi zaboravljaju da su licnosti, bez obzira na vezu. Svako od nas je individua i moze (i treba) da ima licne stvari o kojima ne razgovara sa "partnerom" bez obzira kakva bila ta veza 8)
svi oni koji svom partneru bukvalno sve mogu da kazu ili imaju nekih :lol: problema :arrow: kako da svog partnera odkace ili im se odkacila neka zickica u vugli :lol:
 

Back
Top