Satelitski TV

S

satyu

Gost
Ne mogu nista konkretno da ti napisem jer se ja tu ne razumem nista. Samo me interesuje da li se isplati ta investicija i koliko ce da me kosta. Vec si mi rekao da mogu da gledam oko 800 kanale, ali da li su to aktuelni kanali ili neki bezveze.
 
veruj mi da se isplati i to veom adobro...ja imam skystar2 od aprila i ne da ima kanala i radio stanica da po 24 sata ne ustajes od compa...takodje sad ce da se pojavi i satelitski internet (u nekim gradovima postoje provider -i) koji ce da dodje i u mitrovicu a nece biti skup (tipa 20 eura za mesec dana mislim da je 256 kb per second)
 
ramzes022:
veruj mi da se isplati i to veom adobro...ja imam skystar2 od aprila i ne da ima kanala i radio stanica da po 24 sata ne ustajes od compa...takodje sad ce da se pojavi i satelitski internet (u nekim gradovima postoje provider -i) koji ce da dodje i u mitrovicu a nece biti skup (tipa 20 eura za mesec dana mislim da je 256 kb per second)
da ali da ne zaboravimo da je to jednosmeran link tj. samo mozete da surfujete i downloadujete sa neta, sto je u principu sasvim dosta, ali ako hocete da igrate neke online igrice ili saljete najobicniji mail to necete moci. E tu se ponovo vracamo na telefoniju. A sto se tice cene to zavisi i od toga koliko koristite net (koliko downloadujete), a i velika prednost je slobodna telefonska linija :D
 

Back
Top