Mi nismo andjeli

-Imam tacno 16 minuta da pipijem s tobom fuka, ali ako uvatim zeleni talas mozda ce bude i 20, a? Ajd upadaj.

-Niki, oce da me boli kod cika zube?
-Naravno.

-A jeste vi odlucile na koji cete fakultet. Ja cu na elektrotehniku ...
-Super. Ti si nas idol. Ajde sad idi, radimo.

-E pa Nikolaj, srecna vam nova godina. El moze jedna "smrt" u diskoteci ...
-Ne hvala.
-Ne hvala? ... Ne hvala?

-Marta, daj ONU kravatu!
 
ja sam sinoc gledala...film nije losh.ja sam se smejala puno,ali je kopija jednog ne tako starijeg americhkog filma.polovina je uzeta od datle,samo shto su andjeli 2 smeshniji od tog.
idite pogledajte,ali andjeli 1 su carstvo.uvek je 1 deo bolji od 2!!!
 
..nisam gledala drugi deo..ali osobe koje ja poznajem i koji su ga gledali kazu da je UZASSSSS... Mnogo je bolji prvi deo,nego drugi...
A ja u svoje ime jos uvek ne mogu da komentarisem,mada i nemam neku posebnu zelju da ga gledam.... :shock:
 
- Nikola, nisam ti ja majka! Silazi dole!!!
. . . .
- Mrtva si, kokosko!!!
- Aaaaaaaaaa !!!

* # *

~ NE! ne! nevalja, bre! aport! aport! S.A.A.A.M.M.M.M.M.M.O..K.K.K.K.O.O.N.N.N.T.R.O.O.O.L.A..!!!
~ ok... samokontrola! . . .
. . . .
~ hwe,hwe, stwa mogwu? - swadak decko! :twisted:
 
E OVAKO:
drugi deo mi se uopste nije dopao pre svega zato sto je prost,vulgaran i ima jako malo dobrih fora...
ona mala MIRKA nema veze sa glumom,puna je sebe... srdjan dragojevic zvani "genije" je sebe a i prvi deo totalno upropastio...
posebno kako se svi na kraju ljube,cak i oni koji ne bi trebali..... uzas!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
nekoliko odvratnih recenica:
J_BITE MENE!!!
MANIJACE JEDAN (mirka nikoli,posle splava)
...PA DA BI JE........ CUTI TU I VOZI(????????)
DANAS SE KLINKE SATIRU OD..... UCENJA (a svi znamo jos iz prvog dela da nije tako!!!!)



znaci...uzas!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
 

Back
Top