AtlasProfilax namestanje atlasa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja lično sam bila u početku skeptik,ali od kad sam ga namestila nemam problem sa zatvorom i bolovima u toku ciklusa, a čula sam i lično videla stvarno ogromna pobojšanja kod ljudi koji su ovaj tretman uradili Jedna poznanica preko koje smo i čuli za ovaj tretman ima oko 65 godina i imala je probleme sa hodanjem i kukovima- kada je namestila atlas nije mogla da veruje da je osetila trenutno pobojšanje, kaže da sad hoda kao da je dvadeset godina mlađa, a "žali" se da su ponovo počeli i muškarci da je interesuju :D Majka jednog drugara je imala gomilu tegoba, nakon nameštanja prestalo je trnjenje ruku, kaže kako se ne umara dok puno radi , rešio joj se problem sa nesanicom
 
Ja lično sam bila u početku skeptik,ali od kad sam ga namestila nemam problem sa zatvorom i bolovima u toku ciklusa, a čula sam i lično videla stvarno ogromna pobojšanja kod ljudi koji su ovaj tretman uradili Jedna poznanica preko koje smo i čuli za ovaj tretman ima oko 65 godina i imala je probleme sa hodanjem i kukovima- kada je namestila atlas nije mogla da veruje da je osetila trenutno pobojšanje, kaže da sad hoda kao da je dvadeset godina mlađa, a "žali" se da su ponovo počeli i muškarci da je interesuju :D Majka jednog drugara je imala gomilu tegoba, nakon nameštanja prestalo je trnjenje ruku, kaže kako se ne umara dok puno radi , rešio joj se problem sa nesanicom

Pa ,ovo je sjajno,to nameštanje atlasa leči sve od smrdljivih nogu do šuljeva i karcinoma..a o seksualnoj disfunkciji i da ne govorimo!
 
Mislim da nije neophodno skočiti u bunar da bi znao da je mala verovatnoća da ćeš proći neozledjen!Za taj zaključak je dovoljno malo inteligencije .....

Zaista ne razumem tvoju frustraciju. Zasto pokusavas da ljude odvracas da sami saznaju o cemu se radi?
Eto, ja i cela moja porodica smo prosli bez ikakvih posledica osim ako se pod tim ne podrazumeva sto oni koji nisu mogli da nameste glavu kakav god jastuk stavili sada im nije bitno kakav je i da li ga uopste ima. Ili oni koji su imali sedmodnevne glavobolje sada glava zaboli samo ako stanu na promaju sa mokrom kosom a i to brzo prodje. Ima jos takvih posledica koje osecamo mi bez i to "malo inteligencije".
Ja ne nagovaram nikoga da uradi Atlas po ovoj metodi ali svima koji zele da se upoznaju i informisu predlazem da to ucine. Ne na osnovu moje ili bilo cije price nego sami. Ti, verovatno iz razloga sto mislis da si sve naucila u skoli (fakultetu) ne verujes u nista drugo. Ok, to je legitimno ali nije korektno bez ijednog argumenta odvracati ljude od traganja za resenjima njihovih problema. Da su im pomogle klasicne terapeutske metode verovatno ne bi imali potrebu za time.
 
Zaista ne razumem tvoju frustraciju. Zasto pokusavas da ljude odvracas da sami saznaju o cemu se radi?
Eto, ja i cela moja porodica smo prosli bez ikakvih posledica osim ako se pod tim ne podrazumeva sto oni koji nisu mogli da nameste glavu kakav god jastuk stavili sada im nije bitno kakav je i da li ga uopste ima. Ili oni koji su imali sedmodnevne glavobolje sada glava zaboli samo ako stanu na promaju sa mokrom kosom a i to brzo prodje. Ima jos takvih posledica koje osecamo mi bez i to "malo inteligencije".
Ja ne nagovaram nikoga da uradi Atlas po ovoj metodi ali svima koji zele da se upoznaju i informisu predlazem da to ucine. Ne na osnovu moje ili bilo cije price nego sami. Ti, verovatno iz razloga sto mislis da si sve naucila u skoli (fakultetu) ne verujes u nista drugo. Ok, to je legitimno ali nije korektno bez ijednog argumenta odvracati ljude od traganja za resenjima njihovih problema. Da su im pomogle klasicne terapeutske metode verovatno ne bi imali potrebu za time.

Kako mislis,bez ijednog argumenta? Ova zena je eminentni strucnjak,igrom slucaja sam saznao ko stoji iza ovog nika,i godinama daje neoborive argumente zbog cega ovakve "intervencije" nisu sigurne,i kako mogu ugroziti zivot,narocito ako ti se neko mota oko tih prvih vratnih prsljenova.
 
Kako mislis,bez ijednog argumenta? Ova zena je eminentni strucnjak,igrom slucaja sam saznao ko stoji iza ovog nika,i godinama daje neoborive argumente zbog cega ovakve "intervencije" nisu sigurne,i kako mogu ugroziti zivot,narocito ako ti se neko mota oko tih prvih vratnih prsljenova.

Ne ulazim u kompetencije jer ovde smo svi virtuelni i niko nikome ne treba da veruje bilo sta. Ja pisem principijelno. Slazem se da ima svakakvih prevaranata i prevbara i covek mora dobro da razmisli u cije ruke poverava svoje telo. Ni ja nisam poverovao u ovu metodu (cak se je osmejavao) sve dok nisam ulozio malo truda na internetu i saznao dovoljno. Posle toga uradio sam Atlas tom metodom (ali iskljucivo od ovastenih osoba cija imena sa adresama su dostupna za ceo svet i za svaku zemlju.
Moje zalaganje oslanja se na sva ta iskustva koja ja i svi moji imamo pa smatram da bi bilo sebicno da ne ukazem ljudima da postoji tako nesto i da sami pronadju dovoljno informacija pre bilo cega. Zato mi smeta automatsko uskakanje @terapeut na svaki post ljudi koji iznose svoja iskustva.
Dozvoliti bilo kome da ti se "mota oko tih prvih vratnih prsljenonova" jeste zaista rizicno i bas zbog toga ljude upucujem da se dobro informisu pre nego sto bilo sta ucine.
Uzgred, uz svo uvazavanje potencijalne strucnosti @terapeut, samo cu navesti primer da do nedavno niko nije mogao verovati sve sto nam omogucuje digitalna tehnika a, sutina njenog delovanja se zasniva na smo dva stanja impulsa "0" i "1". Da se nije verovalo u otkrica ostali bismo jos uvek na kurirskim vezama.
Kada sam napisao "bez ijednog argumenta" i dalje to mislim. Jer, kakav je argument to sto ti tvrdis da je ona "eminentni strucnjak"? Ja mogu napisati da sam kosmonaut, pa?
Ovo je forum, tema je imenovana i cemu gusenje svakog posta drugacijeg od njenog misljenja.
 
Moram se ukljuciti .
I ja spadam u one koji uopsteno ne veruju u raznorazne nacine delovanja po pacijentima van medicinskih ustanova
Medjutim ... tekstove u vezi namestanja atlasa pratim vise od tri godine na mnogim sajtovima jer ako sam apriori protiv necega , moram i znati zasto sam protiv toga . Dala sam mogucnost da mozda i gresim . Usla sam u prepisku sa nekima van Srbije koji su mi vrlo podrobno objasnjavali koja je vrsta za mene i cak preporucivali neke kolege odavde.
Elem ... nakon puno iscitanog teksta ... ja cu nekom prilikom namestiti atlas ... ali sad tacno znam i kome cu se dati u ruke a nije u nasoj zemlji.
To je moj izbor ... sto ne znaci da je za svakog najbolji ... jer to su stvari o kojima sami morate odluciti
 
Ne ulazim u kompetencije jer ovde smo svi virtuelni i niko nikome ne treba da veruje bilo sta. Ja pisem principijelno. Slazem se da ima svakakvih prevaranata i prevbara i covek mora dobro da razmisli u cije ruke poverava svoje telo. Ni ja nisam poverovao u ovu metodu (cak se je osmejavao) sve dok nisam ulozio malo truda na internetu i saznao dovoljno. Posle toga uradio sam Atlas tom metodom (ali iskljucivo od ovastenih osoba cija imena sa adresama su dostupna za ceo svet i za svaku zemlju.
Moje zalaganje oslanja se na sva ta iskustva koja ja i svi moji imamo pa smatram da bi bilo sebicno da ne ukazem ljudima da postoji tako nesto i da sami pronadju dovoljno informacija pre bilo cega. Zato mi smeta automatsko uskakanje @terapeut na svaki post ljudi koji iznose svoja iskustva.
Dozvoliti bilo kome da ti se "mota oko tih prvih vratnih prsljenonova" jeste zaista rizicno i bas zbog toga ljude upucujem da se dobro informisu pre nego sto bilo sta ucine.
Uzgred, uz svo uvazavanje potencijalne strucnosti @terapeut, samo cu navesti primer da do nedavno niko nije mogao verovati sve sto nam omogucuje digitalna tehnika a, sutina njenog delovanja se zasniva na smo dva stanja impulsa "0" i "1". Da se nije verovalo u otkrica ostali bismo jos uvek na kurirskim vezama.
Kada sam napisao "bez ijednog argumenta" i dalje to mislim. Jer, kakav je argument to sto ti tvrdis da je ona "eminentni strucnjak"? Ja mogu napisati da sam kosmonaut, pa?
Ovo je forum, tema je imenovana i cemu gusenje svakog posta drugacijeg od njenog misljenja.

Nema veze sta je ona. Neko ko ima i ku veci od broja patika moze zdravom logikom zakljuciti da je svako motranje oko vitalnih centara,gde se atlas i nalazi,opasno.
 
Moram se ukljuciti .
I ja spadam u one koji uopsteno ne veruju u raznorazne nacine delovanja po pacijentima van medicinskih ustanova
Medjutim ... tekstove u vezi namestanja atlasa pratim vise od tri godine na mnogim sajtovima jer ako sam apriori protiv necega , moram i znati zasto sam protiv toga . Dala sam mogucnost da mozda i gresim . Usla sam u prepisku sa nekima van Srbije koji su mi vrlo podrobno objasnjavali koja je vrsta za mene i cak preporucivali neke kolege odavde.
Elem ... nakon puno iscitanog teksta ... ja cu nekom prilikom namestiti atlas ... ali sad tacno znam i kome cu se dati u ruke a nije u nasoj zemlji.
To je moj izbor ... sto ne znaci da je za svakog najbolji ... jer to su stvari o kojima sami morate odluciti

:ok: Upravo o tome sve vreme pisem. Imamo internet i informisimo se o svemu. Nase pravo ali i nasa mogucnost. Naravno, svako ima izbor ali u cemu je greh ako se nekome predoci mogucnost da se informise. Smatram za veliku sebicnost ako neko ne zeli da podeli saznanja sa drugima ali i iako unapred odbacuje sve so nije po skolskim knjigama. Iskren da budem, tragam iskljucivo za alternativnim lekovima i metodama jer poverenja imam samo u retke lekare koji se jos nisu prodali farmaceutskim korporacijama.
 
Nema veze sta je ona. Neko ko ima i ku veci od broja patika moze zdravom logikom zakljuciti da je svako motranje oko vitalnih centara,gde se atlas i nalazi,opasno.

Eto ja ima taj IQ pa sam uradio Atlas po ovoj metodi kod svih mojih ukljucujuci one od 5 pa dp 80 godina. I, hvala Bogu imamo samo pozitivne posledice, Ja znam da su se pojavili razni mesetari koji se predstavljaju da "namestaju Atlas" ( ima ih i na internetu) pa sam bas iz tog razloga ovde postavio prave-originalne sajtove za metodu ATLASPROFILAX sa stotinama video zapisa i demonstracija metode. Eto, i doskorasnji gradonacelnik Beograda je (znatno pre mene) namestio Atlas ovom metodom (gde nema nikakvog okretanja i zakretanja glave i vrata ) i pokazao taj IQ broja patika. Nije se ustrucavao da to javno objavi kroz snimku na youtube. O mnostvu poznatih licnosti iz CRO da ne govorim. Sve sto pisem je lako proverljivo za svakoga ko zna guglati.
Ovim zavrsavam svoje pisanje na ovoj temi jer me i moji iz kuce prekorevaju sto sam tolko uporan da "pevam gluvima".
No, ja rekoh sto rekoh i olaksah svoju dusu uz zelju neka se svako od nas leci onako kako sam misli da je najbolje.
Zahvaljujem se svima koji su uzeli ucesce u diskusiji i zivi i zdravi bili!!! :hvala:
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi a sa foruma,hteo bih da prenesem samo iskustva drugih ljudi koji su namestali atlas u hrvatskoj odakle je sve to i poteklo i doslo kod nas u Srbiju u jednom jako losem izdanju. (preuzeto sa foruma hr)

Jeste čuli za AtlasProFilax koji uklanja iščašeni atlas (prvi kralježak) ?


Imate li kakvih iskustva s tim?
Jeste li čuli za metodu?
Je li tko prošao tretman uklanjanja iščašenog atlasa?
Kakvi su dojmovi, rezultati, osjećaj…?
Kod nas to radi Vlado Tomljenović iz firme AtlasProFilax.
Bio sam jučer na njihovom predavanju.
Oni tvrde da je iščašeni atlas nasljedan i da ga ima 99 % ljudi, i da je uzrok svim bolestima.
Da se može raditi na svima, i na starijim osobama a i na djeci, samo ne na trudnicama.

hvala
Ja sam s prijateljicama išla na namještanje atlasa u Tenje kod Osijeka. Mislim da je to velika prevara, ništa ni meni niti prijateljicama nije pomoglo, a užasno je skupo. Meni je grozno što po novinama pišu hvalospjeve o tome i onda ovakvi poput mene nasjednu. To je moje iskustvo.

Molio bi sve ljude koji namjeravaju poc kod tih koji se igraju vasim kicmenim stubom da dobro prouce strucne casopise, internet forume kako strane tako i nase i da slusaju glas razuma. Pošto i sam imam problema s kicmom neki su mi predlozili tu metodu namjestanja atlasa i nakon vrlo vrlo kratkog vremena istrazivajuci sam zakljucio o cemu je tu rijec a to je da su to šarlatani, prevaranti i likovi sumnjivih biografija. Zalosno je kad cujem na sto su sve ocajni ljudi spremni potrositi svoj tesko zaradjeni i zadnji novac i ustedjevinu ... na piramidalne sheme, namjestanje atlasa, cudotvornih noni sokova, kirby usisavaca, magicnih krpa, cudotvornih dijeta ... i na sve ono kad vas pozivaju na prezentacije i lagano vas hipnotiziraju..i prodavaju vam maglu. Jos tuznije je to cuti da se to sve dogadja u eri googla ( naseg prijatelja ) kad je svaku informaciju lako provjeriti.
i to mi je bio jedini motiv bio da napisem ovaj post. pogotovo pripazite na one reklame koje pocinju sa rijecju revolucionarno , brzo, ucinkovito, zadivljujuce ...
 
Ja imam probleme sa glavoboljom migrenom sta vec snimao glavu eeg trista cuda krv i ostalo inace imam slabu cirkulaciju kao mali imao tezak udarac u glavu tako da ne da mi je pomeren atlas vec pravi atlas geografski u meni.. Planiram da uradim taj pregled kod to dvoje ljudi sto se bave u Bg time. Od lekara nema nista tuga samo mi daju neke glupe lekove za glavobolje bromove za smirenje tako da ne stajem u njihovu odbranu zato sto prvo lece gluposti a ne uzroke rade za farmaceutske kompanije uzimaju procente od toga male ali da. Ne treba imati poverenja u njih i tako i tako su Hipokriti licemeri zesci kao i Hipokritova zakletva cak ni nju ne polazu ili preko one stvari realno..
 
Ja sam "namjestila" Atlas po ovoj metodi prije 5 dana i veoma, VEOMA sam zadovoljna! Bila sam sumnjicava kao i vecina vas ali...kad se nema kud, svasta se proba. Nisam se pokajala. Znam da metoda zvuci/izgleda cudno vecini nas koji smo navikli na konvencionalnu medicinu ali, ocito da se pomoc moze naci i van nje. Imala grdnih problema i za vecinu ne bih ni u ludilu pomislila da imaju veze sa Atlasom ali svi vec polako nestaju i sad mi sve ima logike. Atlas igra jako veliku ulogu i nikakvo cudo da utice na gomilu stvari i organa. Ne pada mi na pamet da ikog i na sta nagovaram (cula sam i ja za slucajeve ljudi kojima nije pomoglo) ali kod mene se isplatilo svake pare!! Pozdrav i svako dobro svima.
 
Ja sam "namjestila" Atlas po ovoj metodi prije 5 dana i veoma, VEOMA sam zadovoljna! Bila sam sumnjicava kao i vecina vas ali...kad se nema kud, svasta se proba. Nisam se pokajala. Znam da metoda zvuci/izgleda cudno vecini nas koji smo navikli na konvencionalnu medicinu ali, ocito da se pomoc moze naci i van nje. Imala grdnih problema i za vecinu ne bih ni u ludilu pomislila da imaju veze sa Atlasom ali svi vec polako nestaju i sad mi sve ima logike. Atlas igra jako veliku ulogu i nikakvo cudo da utice na gomilu stvari i organa. Ne pada mi na pamet da ikog i na sta nagovaram (cula sam i ja za slucajeve ljudi kojima nije pomoglo) ali kod mene se isplatilo svake pare!! Pozdrav i svako dobro svima.

Dali možete da nam otkrijete gde ste to radili i ko vam je to radio?.
 
Moram se ukljuciti .
I ja spadam u one koji uopsteno ne veruju u raznorazne nacine delovanja po pacijentima van medicinskih ustanova
Medjutim ... tekstove u vezi namestanja atlasa pratim vise od tri godine na mnogim sajtovima jer ako sam apriori protiv necega , moram i znati zasto sam protiv toga . Dala sam mogucnost da mozda i gresim . Usla sam u prepisku sa nekima van Srbije koji su mi vrlo podrobno objasnjavali koja je vrsta za mene i cak preporucivali neke kolege odavde.
Elem ... nakon puno iscitanog teksta ... ja cu nekom prilikom namestiti atlas ... ali sad tacno znam i kome cu se dati u ruke a nije u nasoj zemlji.
To je moj izbor ... sto ne znaci da je za svakog najbolji ... jer to su stvari o kojima sami morate odluciti

Mozete li reci kod koga ste odlucili da idete, i da li ste zapravo otisli i koji su utiski... Cuo sam da su doticni par iz BG-a tj Cacak i ne znam odakle jos prevaranti, pa me interesuje kod koga ste otisli... Hvala...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top