Nakit

chokolada

Iskusan
Poruka
5.251
E da vidim da li nosite nakit i kakav najvise volite. :P
Ja nosim najvise srebro ili belo zlato (samo da je "bele" boje).
Nekako ne volim zuto zlato, bezveze mi je. :?
Super mi je i onaj nakit u boji sto se sada nosi, imam skoro sve boje. :roll: :lol:
Od svog nakita najvise volim one veeelike mindjuse (alke), to mi je na prvom mestu, nikada se ne bih odrekla. :)
Dijamanti i ostali kamecici se jelte podrazumevaju :D iako nemam skoro nista.
 
chokolada:
E da vidim da li nosite nakit i kakav najvise volite. :P
Ja nosim najvise srebro ili belo zlato (samo da je "bele" boje).
Nekako ne volim zuto zlato, bezveze mi je. :?
Super mi je i onaj nakit u boji sto se sada nosi, imam skoro sve boje. :roll: :lol:
Od svog nakita najvise volim one veeelike mindjuse (alke), to mi je na prvom mestu, nikada se ne bih odrekla. :)
Dijamanti i ostali kamecici se jelte podrazumevaju :D iako nemam skoro nista.

Ja samo da podvucem ono sto vazi i za mene :)
 
volim samo belo zlato, zuto mi je bezveze takodje.
nosim prstenje od srebra i belog zlata (komada 3), mali lancic sa srcetom od belog zlata. Volim alke i ponekad ih stavim, svakodnevno nosim male mindjuse takodje od belog zlata. Volim i "otkacene" mindjuse, ali mi redovno inficiraju rupe, pa sam pocela da ih izbegavam :(
inace, volim nakit i cesto pomislim kako bih se rado nakindjurila "k'o seljacka mlada", al' eto, nije losa ni umerenost :D
 
Ja isto volim samo belo zlato ili srebro-pogotovu onaj starisnki nakit. Mnogo volim takve ogrlice. Minđuše su mi sekundarne, najviše volim prstenje.
 
chokolada:
Joj i ja volim prstenje ali u zadnje vreme nesto ne nosim. :?

Ja volim neobično prstenje, ali sad mi je teško iskombinovati takvo prstenje sa burmom, tako da na desnoj ruci imam smao jedan. A ogrlice su zakon sa nekim dekolteom...
 
Obicno sam nosila po dva srebrna..jedan na jednoj, drugi na drugoj ruci...sada samo jedan od belog zlata..koji ima posebnu vrednost.. :wink:
 
Ja volim da nosim prsten na palcu. Neki Amerikanci su mi rekli da bi pre par godina u Americi za mene pomislili da sam lezbejka zbog toga :roll:
 
Queen_:
Ja volim da nosim prsten na palcu. Neki Amerikanci su mi rekli da bi pre par godina u Americi za mene pomislili da sam lezbejka zbog toga :roll:

Ne pricaj?! :shock: :shock: I ja volim da nosim prsten na palcu...a i mnogo ljudi koje poznajem, pa cak i muskarci...dobro je sto to onda isto ne vazi i ovde kod nas ;)
 
Nina2:
A prsten za nozni prst? :? Ja nabavila jedan takav srebrni jos pre cetiri godine u Grckoj i od tada ga nisam skinula.
Hmmm meni su maleni prsti na nogama pa i ne izgleda nesto posebno na meni. A kupila sam jednom, stavila, puno me je nesto stezao (nije bio mali), valjda se nisam navikla da nosim.
 
chokolada:
Nina2:
A prsten za nozni prst? :? Ja nabavila jedan takav srebrni jos pre cetiri godine u Grckoj i od tada ga nisam skinula.
Hmmm meni su maleni prsti na nogama pa i ne izgleda nesto posebno na meni. A kupila sam jednom, stavila, puno me je nesto stezao (nije bio mali), valjda se nisam navikla da nosim.

Treba da se bas nadje dobar, i ja kupila jos jedan kasnije, ovde u Ljubljani i ono je bio uzas jedan! Nije bilo sanse da ga nosim, sav je bio nekako neudoban. Ali ovaj je ok i stvarno simpa izgleda. Nosim ga na prsticu do palca.
Queen_, pa zene imaju ipak lepsa stopala, bar one kojima velicina ne prelazi broj 40 ;))
 
Rekoh ljudska, bez izuzetka :lol:
Šta ću kad ne volim. Kad ej leto ja samo gledam ljudska stopala u ovtorenim sandalama i grozim se :lol:
 
Nina2:
Treba da se bas nadje dobar, i ja kupila jos jedan kasnije, ovde u Ljubljani i ono je bio uzas jedan! Nije bilo sanse da ga nosim, sav je bio nekako neudoban. Ali ovaj je ok i stvarno simpa izgleda. Nosim ga na prsticu do palca.
Queen_, pa zene imaju ipak lepsa stopala, bar one kojima velicina ne prelazi broj 40 ;))
Da, verovatno, ovaj sto sam ja kupila je bio bezveze. :?
]E meni su bas lepa stopala (ovo se ja sada hvalim :roll: :lol: ), nosim broj 36. :P
 
chokolada:
Nina2:
Treba da se bas nadje dobar, i ja kupila jos jedan kasnije, ovde u Ljubljani i ono je bio uzas jedan! Nije bilo sanse da ga nosim, sav je bio nekako neudoban. Ali ovaj je ok i stvarno simpa izgleda. Nosim ga na prsticu do palca.
Queen_, pa zene imaju ipak lepsa stopala, bar one kojima velicina ne prelazi broj 40 ;))
Da, verovatno, ovaj sto sam ja kupila je bio bezveze. :?
meni su bas lepa stopala.ovo se ja sada hvalim :roll: :lol: ), nosim broj 36. :P

nema šanse :lol: :lol: :lol:
 
najlepši komad nakita sam dobila od kolege konzervatora koji je pravio replike avarskog nakita za jedan muzej...doduše to ne nosim ali draga mi je uspomena...
 

Back
Top